reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Marta to ja już ogromnie gratuluję bo wcześniej suwaczka na własne oczy nie widziałam :-D
Aneta masz rację przerąbane ma dzisiaj mój mężasty :-D:-D;-);-)
Talia Maja co roku w okresie jesienno-zimowym pije tran i bioaron też dawałam, po nim u Mai zwiększył się apetyt, ale to podobno u większości tak jest :tak::tak:
Ja za okna biorę się po niedzieli, teraz jeszcze mam labę na całego :tak::tak:
Maja właśnie pierożki wcina to ja do kompa na chwilkę zasiadłam :-D:-D
 
reklama
I ja witam,

zjedliśmy obiadek i jakaś śpiączka mnie ogarnia... chyba muszę się rozruszać bo padnę... :sorry::-p

Aneta oby globulki pomogły... a na ten piasek to pewnie masz zalecone picie dużej ilości wody co?

Misia no właśnie jak twoje wyniki, masz już?

Anaconda wiesz chodzi o to że ja nawet jak mi się nie chce to musze jeść - i teraz co dwie godziny wmuszam w siebie :baffled::eek: jeszcze żeby mi wolno było jeść to na co mam ochotę :zawstydzona/y: a to co mogę to już bokami mi wychodzi :-D;-)

Anetka nie boję się zbyt dużej wagi... bardziej tym że mimo takiej ilości jedzenia cukry nadal wariują... :baffled::sorry:;-) ale jestem dobrej myśli - jakoś muszę nad nimi zapanować... znajdę idealny sposób metodą prób i błędów ;-):tak:

Emilia zdrówka dla dziewczyn!!!! i pokaż nam waszą papugę :-)

Anaconda :szok: i to znajomy was tak załatwił... :eek:

Maltanka masz już wyniki? uspokoił cię gin? i jak lekcja u Huberta w przedszkolu?

Teksty ma niesamowite... :-D:-D:-D

gon1a i ja zaciskam kciuki za zabieg...

Talia zdrówka dla was - oby nic się z tego nie rozwinęło!!!

Atali jak się czujecie???

Idę zrobić sobie herbatki, może ona mnie postawi na nogi... :baffled:
 
Madziarka ja też z herbatką, po obiadku i zasypiam.....Jula z P położyli się poodpoczywać...coś mi Jula od rana narzeka na bół brzuszka:baffled:ale tak nic nie dzieje się, chyba ją trochę przegłodzę...

Marta nie szalej z oknami....

Misia jak wyniki??

Aneta to super że ze zwolnieniem uda się

Mandziula udanego popołudnia u znajomych

Talia a my na razie nic nie pijemy...w tamtym roku Jula piła nalewkę czosnkową i rutionacea junior...
a Bioaron podawałam jej na początku przedszkola, wypiła jedną buteleczke

Emilia zdróweczka dla dziewczynek....
 

Aneta masz rację przerąbane ma dzisiaj mój mężasty :-D:-D;-);-)

ocho, to będzie wojna domowa :-D:-D

Aneta oby globulki pomogły... a na ten piasek to pewnie masz zalecone picie dużej ilości wody co?

tak, nawet 2 litry dziennie, piję po całej butelce dziennie Żywiec Zdrój 1,75 l :tak::tak::tak:

coś mi Jula od rana narzeka na bół brzuszka:baffled:ale tak nic nie dzieje się, chyba ją trochę przegłodzę...

Aneta to super że ze zwolnieniem uda się

może coś zjadła co jej zaszkodziło, oby jej szybko przeszło :tak:

z tym zwolnieniem to tak w razie co, bo Paweł nie chciałby nadużywać, ale przynajmniej jestem spokojniejsza, bo do tej pory jak ja się źle czułam albo chorowałam to Paweł zawoził Olę do moich rodziców, a teraz wiem że mógłby wziąć opiekę nad nią i zostać w domu i przy okazji mnie mieć na oku :tak:


My już po spacerku, byłyśmy na placu zabaw i Ola musiała zaliczyć wszystko co tam było, huśtawka, zjeżdżalnia na którą już sama nauczyła się wchodzić, konik, karuzela :-D a krzyczała z radości że wszyscy na nas patrzyli :-p
 
Witajcie,ale mam dzien. Dopiero teraz usiadlam. Caly dzien w pracy i to na wysokich obrotach. Dużo zrobiliśmy dzisiaj jeszcze podrobilam na jutro. A dzisiaj u nas przyleciały bociany :-) zrobilismy na patyczku do szaszłyków- superr wyszły :tak::tak: po pracy poleciałam na zumbe u siebie na osiedlu i powiem Wam że super, mimo że utwory niektore te same a inne układy niz u W ale super, od razu sie łapie i taka ekstra atmosfera- dziewczyna uśmiechnięta pozytywnie nastawiona do wszystkich- ekstra :-) No i to jej klub więc i coś cały czas się u niej dzieje;-):tak: :tak:;-) Teraz siedze i wypoczywam na strefe :tak::-p

Słyszałyście syreny???

aneta kiedy USG???????

mirosia mój Maks ma samochod-jeżdzik dostał na roczek ale w sumie niedawno dopiero go polubił wczesniej to tylko stał... hulajnoge mamy ale jakos u nas nie przeszla, teraz kupujemy rower to sie zobaczy:-)

talia zdroweczka dla Gabi :-)

Emiliao matko!!!! ALe was bierze!!! ZDROWKA!!!

marz no u mnie to bedzie ciezko ze spotkaniem... w pon w ma wolne ale my mamy baseb wieczorkiem wiec ja odpadam:eek:

karlita my w wekend udajemy sie do teściów- ostatnio byliśmy na Św. BN więc trzeba by było tak sie pokazać...:baffled:

Justys jak zakupy??? I jak wypieki???? Czemu ty bliżej nie mieszkasz???:-p:-p:-p

Ala o matko ale masz lokatora!!!!!brrrrr.....

Madzienka ja wczoraj tez relaksowalam sie ze czarnym reddsikiem:-D

Kasia JAK TAM?????? Ale swoją drogą to Hubercik jest bardzo mądrym chłopcem, no bo przecież noc jest do spania:-D:-D:-D
 
przepraszam ja tylko na sekundę

Talia
bioaron Gabi piła ze smakiem :-) Tranem pluła na odległość i się zraziła do podawania leków łyżeką i tak dawałam jej ten smakowy ;-)

Sunday to rzeczywiście trzeba w odwiedziny jechać :-)

Emilka
zdróweczka!!!! wiosna idzie moze będzie lepiej :-)

mandziula trzeba wsłać maila do nich żeby się zapisać :-) wysłać za ciebie :-D


info@kolorykultury.pl




a reszta co ???? nie idzie ??????
wyjeżdzające forumowiczki maja usprawiedliwienie
 
sunday 7 kwietnia, super że tak Ci się podobało na zumbie i masz blisko

karlita no my też niestety odpadamy, Paweł jest przeziębiony to lepiej jak zostanie w domu, a ja się wolę sama nie ruszać autem bo ostatnio najechał Paweł na pachołek i wykrzywił koło :-(
 
Syreny słyszałąm 2 razy:tak:.
ZAraz M wraca z pracy i kolację trzeba zrobić - Olek włąśnie resztę kopytek dojada.
Anaconda, Madzienka doradźcie - mamy jutro zaproszenie na 4-te urodziny kuzynki - córka chrzestnego Pabla i tak do 30 zł chciałabym coś kupić. Czekam na ciekawe pomysły.
 
O matko nogi mam w 4 literach:baffled:, a jeszcze nie wyrobiłam dzisiejszego planu:no:


Anetka fajny spacerek zaliczyłaś z Olą:tak:, a dla Pawełka podsyłam zdróweczka może do soboty wykuruje się:tak:

Sunday chyba zwariowałaś na punkcie zumby:laugh2::-p:-p, podziwiam Cię za takie zaangażowanie:tak:. A wypieki ok, dwie porcje zrobiłam, tylko muszę część schować bo do Włodawy chcę zawieźć a znając J to pewnie wszystkie za noc by zjadł:tak:

Marta trzymam kciuki za szybkie odstawienie cysia:tak:. Mąż już zna radosną nowinkę??

Madzienka zdrówka dla Julci:tak:

Sunday, Karlita przyjemnego skakania na zumbie:happy:

Marz i jak tam B po szczepieniu??



Ja syren nie słyszałam:no:, a co to za okazja że wyły????
 
reklama
marta pyrtanie nie bylo do mnie ale ja mam akurat czterolatke w domu, wiec sie wypowiem :-p jesli ma to byc cos do 30 zl to ja bym kupiła puzle tak ok 60 elementów :tak: i jakies slodycze
karlita ja tam na bardziej zorganizowane imprezy sie nie pisze za duzy tłum:-p ale do Chaty jak najbardziej:tak::tak: w nastepny piatek nie bardzo, bo w sobote do pracy, ale jesli wiekszosci by pasowało to jakos dam rade:tak::-p
marz a co ostatnio towarzystwo Ci nie odpowiadalo?:-p:-p

ja pierdziele zmiana czasu a ja w przyszlym tyg mam na pierwszą zmianę:sorry:
spadam ogarnąć temat:-p
 
Do góry