reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
mirosia zawsze możemy się jakoś umówić na weekendzie to sobie zobaczycie ten rowerek przymierzycie Olka :-)
tylko ten weekend mamy strasznie zabity ;-)
 
Marta, gratulacje !!!:biggrin2:
Misia, super że wyniki z glukozy tak dobrze ci wyszły. ja pamiętam do dnia dzisiejszego tę przepyszną słodycz że aż... blee:-D

widzę że jakieś jajeczko się szykuje... :happy2::happy2:
a gdzie to spotkanie ??
bo i ja byłabym chętna... no w końcu bo kurczę zawsze się wybieram a później coś wypada mi.

Anaconda, życzę powodzenia przy nauce jazdy rowerkiem :)
Atali, zdrówka :)

a mi dzisiaj na spacerku chyba Motyli Krystek drogę zaszedł :-):-)
kurczę dopiero później skojarzyłam że to Motylla była :)
 
Hej BaBeczki, wcześniej byłam ale żucz mi kompa wyłączył:sorry2:.
Dzięki za propozycje prezentów - jeszcze nie kupiłam bo M mi kasy nie zostawił ale zaraz zdybię od niego jak na obiad przyjedzie:-p.
Rano byłam na badaniach - i po południu śmigam po wynik i w poniedziałek do ginka. Piekarnia pomału zamyka się na aż będę się dobrze czuła, ewentualnie na święta coś upiekę. Toro Pabla nadal w planach :zawstydzona/y: a to już jutro:szok::szok:.
Korzystajcie ze słonka tylko uważajcie na wiatr bo zdradliwy.
 
Zasiadam z kawką i jabłuszkiem. Michaś śpi, wcześniej biedaczek umęczył się jak robił kupkę, to i szybko zasnął. Pralka mieli już trzecią turę prania, to w niedzielę czeka mnie fitnes z żelazkiem przy desce:cool:


Anaconda, sory że we wcześniejszym poście nie odp na Twoje pytanie. Jutro nie jadę na wieś, zostaję u rodziców. Mama pracuje i nie zajmie się Michałem, Siostra chce mi jutro podżucić synka ale ja nie bardzo na to piszę się mogę niepodołać w okiełznaniu siostrzeńca:no:

Talia i jak Gabrysia??

Atali zdróweczka dla Tymusia podsyłam, mam nadzieję że unikniecie szpitala. A Twoja mama już pojechała??

Mandziula tylko nie przemęczaj się w porządkowaniu podwórka:tak:


Michał długo nie pośpi zaraz musimy szykować się na wypad na Czechów, no i za Waszymi radami weźmiemy wózek:tak:
 
Mariolcia witaj...co u was...jak oliwierek, rosnie zdrowo...???
udanego spacerowania..

Karlita na która hulajnoge zdecydowaliście sie??

Mirosia na naszym forym jest dział ekspercki o biegowych rowerkach poczytaj
First BIKE - forum o rowerkach biegowych

Marta mdli Cię??jak odcysiowanie idzie??

Justyna szczerze to troche mnie zastanowiła twoja wypowiedz, wprawdzie skierowana do Karlity...kto kogo kiedykolwiek do czego zmuszał...:sorry::eek:

Maltanka jak wizytacja w przedszkolu??


ja dzwoniłam do przedszkola i pani powiedziała że Jula juz na brzuszek nie narzeka więc mam nadzieje że juz za nami problemy brzuszkowe...
 
Madzieńka to się cieszę!!! i oby tak już zostało...

Justyna szczerze to troche mnie zastanowiła twoja wypowiedz, wprawdzie skierowana do Karlity...kto kogo kiedykolwiek do czego zmuszał...:sorry::eek:

szczerze - to też się zaczęłam zastanawiać - ale ja tam zazwyczaj nie wiem o co chodzi :sorry::sorry2: bo opóźniona jestem :-D

Mariolcia
witamy... pisz co u was...

Justyna spokojnej drogi... a kuzyn taki ciężki w okiłznaniu? wiesz przeważnie dzieci jak są bez rodziców to są grzeczniejsze i bardziej się słuchają...

Marta czyżby zapachy zaczęły przeszkadzać? ;-)

Maltanka czekamy na wieści....

Emila a jak u was z chorobami? lepiej się czujecie?

Iwona jak po egzaminie??? kiedy masz wyniki?

Atali i jak się macie? byłaś u lekarza? jest ciut lepiej?

Misia a jak Ty się czujesz??? wizyty kibelkowe definitywnie zakończone?

Talia jak katarek Gabrysi? przeszedl całkiem?
 
Madzia jeszcze nie wiem :-) kusi mnie ta Hudora bo jest większa ;-) składana, większe obciążenie od 3 do 5 lat
znów wasza jest sprawdzona z każdej strony

Norb szaleje na balkonie a ja sprzątam :-) 2 pralki uprane :-) odkurzone jak połoze Norbna biorę się za mycie podłogi

Mariolcia witaj :-) co tam u was ???? Jak Oliwier ?? zdrowy???

spotkanie planujemy na przyszły piątek pewnie jakoś 18-19 ????? w Chacie :-) to jest na Nadbystrzyckiej
 
reklama
madzienka, dobrze że Julka już nie narzeka na brzuszek :)
Oliwierek zdrowy jest, co raz więcej je, od wczoraj zasmakował zupki jarzynowej z kurczakiem.
rwie się strasznie do siedzenia, nawet na spacerkach już musiałam zamontować spacerówkę bo w gondoli się przecież nudno zrobiło :)
mieszkamy u teściów nadal, już pozostawię bez komentarza to :-D:-D
na 22 kwietnia planujemy chrzciny małego... akurat się tak cieplutko zrobiło... :)

O, a w piątek mąż ma II zmianę... :/
 
Do góry