reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Madzia taki ozdobny, może być kolorowy, a potrzebne mi jest na takie karteczki z nazwiskami, na wesele, do podpisania miejsc,

to mam nadzieję, że to tylko niegroźne pylenie

karlita biedny Norb tulaski na bolące dziąsełka, a gdzie ten ABC jest? edit znalazłam ten na Związkowej?

Najbliżej takie kolorowe...ale bez zdobień masz w bloku Anacondy na dole w papierniczym...( a może mają też ozdobne)

a ABC jest na Krakowskim

a co do pylenia też mam taką nadzieję!!!

Biedny Norbuś...
 
reklama
witam ja na cn chwilkę z pracy bo mam przesuj w robocie:-)

kiwii witaj na forum
co do dr Caban to ja ją znam i nie polecam bo skutecznie odstaszyła mnie od prowadzenia ciązy w przychodni, lepsza jest dr Szymańska, miła, symatyczna spokojnie można porozmawiac zawesze coś doradzi

karlitatulaski dla Norberta, może daj mu ten dagomed, ja daję Koli na łyżeczce i to mu pomaga:tak:

my dzis do ortopedy jedziemy:tak: zobaczymy co nam powie

uciekam do pracy
miłego dnia
 
Ja też na chwilkę zaglądam, jednak się zmobilizowałam i okna pomyłam a teraz wróciłam ze sklepów i targu i zabieram się za obiad :tak::tak:
Pogoda widzę że się poprawia i bardzo dobrze bo jutro chcę po Radomiu pobiegać :-p:-p
Kiwii witaj i napisz nam coś więcej o sobie :tak::tak: z ginem nie pomogę bo nie znam :no::no:
Karlita oj biedny Norbuś już go ząbki męczą :-:)-( oby szybko mu wyszły :tak::tak:
Talia no super pozę sobie Gabrysia znalazła do spania :-D:-D:-D
Maltanka jak tam przejażdżka autobusem? Zapewne Hubert zachwycony :tak::tak:
Gon1a no to niezłe skupisko cieżarówek będzie na tej uroczystości :-D:-D
Antuanet zdrówka dla Kubusia, biedny się tyle nachoruje :-:)-(
Aluśka za Amandzie też kciuki zaciśnięte :tak::tak:
Mandziula powodzenia u ortopedy :tak::tak:
 
Aluska oby szyko postawili diagnoze a jeszcze szybciej sie z nia uporali!!!
Madziara Gon1a owocnych zakupow
Talia super pozycja:-D
Karlita tulaski na dziaselka oy specyfiki pomogly
Madzienka a wiesz ze moj maly tez sie zastanawiam czy nic mu sie nie zaczyna niby ok ale rano widzialam ze mial zwilzona jedna dziurke noska nic nie cieknie ale suchy nie byl...na wszelki wielki zaaplikowalam witaminki na wzmocnienie zobaczymy...kupilam sandalki:-)
Maltanka a kiedy masz wesele i to jest Twojego brata rodzonego?????
Mandziula udanej wizyty u ortopedy...
Anaconda wow to sie zmobilizowala...milego weekendu u mamy
Kiwii gina nie znam
Antuanet moze antybotyk nietrafiony skoro nie widzisz poprawy

Nalepilam dzisiaj 80 pierogow;-)pozniej wypad na miasto po pojrmniki plastikowe na cisto dla mamy no i teraz glowa mnie boli bo u M w samochodzue cos sie wylalo jakas farba czy cos i jest mi niedorze bleeee....wiec lezakuje:-)
Mateusz cos wstal dzisiaj lewa noga mam nadzieje ze sie rozkrecil w ciagu dnia...
 
Marzenka 80 pierogów....wow podziwiam...może i ja kiedyś zmobilizuję się:-p
mam nadzieję że ani Mateuszek ani Jula nie dostali wczoraj nic gratis i będą zdrowi:tak:
leżakuj w spokoju.....

Anconda poszalałaś...udanego weekendu u mamy i super zakupów:tak:;-)
 
Antuanet może zadzwoń do lekarza skoro antybiotyk słaby. U nas w marcu jak Michał chorował też pierwszy antybiotyk nie działał, dopiero jak zaczął brać dwa na raz to choroba zniknęła
Marta grzeczny Pawełek:tak:daje mamusi pospać:-)
Madzienka trzymam kciukasy żeby u Julci żadne choróbsko nie rozwinęło się:tak:
Motylla jak Michał śpi z nami w łóżku to też ciasno jest, bo mały zajmuje ponad połowę łóżka tak się rozkłada:no:
Kiwi witaj:-) z ginem nie pomogę nie znam
Gon1a udanych zakupów:-)
Karlita szybko Norbert zaczyna ząbkować, u nas jeszcze nic się nie dzieje z zębami:no:, oczywiście gryzie wszystko i ślini się i nic po za tym
Mandziula udanej wizyty u ortopedy:tak:
Anaconda fajnie że okna pomyłaś:-D
Marz zdrówka dla Mateuszka życzę:tak:

Byliśmy na spacerku z Emilką. Niestety mały dzisiaj jakiś nie w humorze, bo darł się w niebogłosy:angry:. Strach teraz z nim gdziekolwiek wychodzić:no:, dopiero jak dałam mu soczku do picia to uspokoił się i zasnął z kubkiem w buzi, i teraz śpi w wózku w przedpokoju, jeszcze nie rozebrany
 
kiwii91 Witaj :-):tak:

Co do gina to nie pomogę nie znam :no:

maltanka pewnie napiszę czy dobre wyszło :tak:

gon1a 3 ciężarówki :-D:-D, jak wy się pomieścicie??

Madzienka moim jak nie dam czegoś na alergię (tego syropu) to też katar mają, ale jak go dostaną to przechodzi :tak:

karlita oj współczuję ząbkowania, ale mu szybko ząbki wychodzą :tak:

mandziula powodzenia na wizycie :tak:

anaconda27 poszalałaś dzisiaj :-D

marz21 ojej ile pierogów, że Ci się chciało :sorry:

Justyna2729 a tam zły humor, rządzić facet chce i tyle :-D . Pierwsze bunty się zaczynają :laugh2:


A ja zaraz wychodzę na dworek z Natalką.

Wcześniej byłam tylko z Justysią, bo Natalka nie zasłużyła (kładła się na chodniku itp) i została z mężem pod domem. Teraz Daniel idzie spać z Justysią a my wybywamy na plac :tak:.

Justysia dzisiaj zjadła pierwszy raz samodzielnie obiadek :-), rączkami oczywiście - ale wsunęła wszystko :tak:
 
maltanka ja zawsze kupowałam na związkowej :-)

Marzenko szacun za te pierogi :-)

Anaconda widzę powera dostała ;-)

matko jak mnie Norb dzisiaj męczy z rąk mi nie złazi a Gabi ciut zazdrosna i też za mną łazi i że na ręce chce ...
Mandziula jak tak dalej pójdzie to ja będę potrzebowac siłowni co drugi dzień hehehe

Justynka też jestem w szoku że tak szybko - Gabi sliniła sie od 3 miesiąca ale piersze zęby prawie 4 na raz wyszły jej w 6 miesiącu

ale moja mama mówiła mi że ja jak miałam 3,5 miesiąca to mi się pierwszy ząb pojawił

Emilka brawa dla Justysi a to że raczkami no cóz dzieci tak moga ;-) uczą się ;-)

hmmm co te dzieciaki dzisiaj takie jakieś nerwowe wszystkie ?? jakas pełnia słońca czy co ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karlitko, tulaski dla Norbiego na dziąsełka:tak:, ponoć dorosły nie zniósłby takiego bólu jak wyrzynanie zębów:no:.
Emilko ale Justynka samodzielna - BRAWO:tak::-).
My po spacerku, zakupach, byłam w biurze na odpisaniu umowy i przelew poszedł:tak::happy:, odebrałam starszych i tylko zostało mi obiado-kolację zrobić i luzik:tak:.
Zostawiam coś na spotkaniowym.
 
Do góry