reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witajcie w pogodny dzień :-)

Biedroneczko trzymam kciuki za dwie solidne kreseczki na tescie :-)

Anaconda
miłego wypadu :-)

Madziara ale mi smaka narobilaś grzańcem moze ja sobie dzisiaj zrobie z karmi :-) tylko musze pomarańcze kupić :-)

madziara to do kogo się wpraszamy na opalanie ?? ;-)

Mandziula E sobie poradził mówil że do 21 walczył z Norbem bo nie mógł zasnąć a u niego to najgorszy stan kiedy jest śpiący a nie moze zasnąć w końcu E dał mu moją koszulkę nocna do przykrycia i Norb jakos usnął ;-)

jak piesio ???

Madzieńka oby katar się nie rozwinął :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAA SIOOO!!!!
z tym pakowaniem to prawda :-)
ale wam zazdroszczę wyjazdu ... nie potrzebujecie kogos do noszenia walizek ??? :-) ;-) :-D

Aluśka
co tam u WAS ??

maltanka udanej wyprawy :-)

Antuanet jak sie czujesz ?? jak Kuba ??


Emilka ja właśnie wczoraj miałam mówić że schudłaś :-)
Ty tęga ??? z której strony heheh


Justyna u nas łóżeczko zostało obniżone jak tylko Gabi zaczęła się dzwigać do siadania



nawet na siłowni było widać ze studenci balują bo pusto było hhehe
 
reklama
Cześć!
Ja się właśnie staram uspić Gabi ale cos mi to nie wychodzi:eek:
wieczorem pryjedzie moja siostra a my z Z mamy a planach zosawić ją z gabi i pójśc wiecorem na basen połączony sauną. pomysł jest raczej mojego Z ale może i ja się dzięki niemu ruszę i od porodu po raz pierwszy pokazę się w kostiumie:sorry::sorry::sorry::sorry:
Gabi na wieczór dostała camilię i ładnie spała, ząb jeszcze sie nie pokazał:no:
Maltanka super ta tarta ale ja dziś też szpinak mam zaplanowany ale w canneloni, bardzo lubią u nas wszyscy nawet Gabi,

Aluśka jaka przyczyna jest tej goraczki, jak sie czujecie?

Madzienka
u nas tez katar rozkrecił się na całego:no:

Emilia
ten wózeczek to taki który wieczny nie będzie bo jeden z najtańszych na stoisku. Pani wyciągał kilka modeli ale Gabi chwyciła taki jak spacerówka parasolka i innego już ie chciala.

Biedronka wszystkie dopingujemy zeby przyczyną były II

Anaconda
moja siostra mówiła że ta galeria słoneczna jest super, że już na zakupy do wawy to sie nie wybiera,
Madziara ja tez wczoraj wieczorem grzańca sobie strzeliłam:wink:
 
Dziewczyny dzwoniłam do Aluśki... u Amandzi nadal nic nie wiadomo - hemoglobina jej spadla, mocz ma super... robili jej już usg brzuszka ale też nic nie wyszło... cpr ma bardzo wysokie - czyli jest jakiś stan zapalny w organiźmie, muszą teraz znaleźć gdzie i co się dzieje...

Na razie tyle się dowiedziałam... zadzwonię jeszcze później - może coś więcej będzie wiadomo...

Trzymajmy mocno kciukiii za Amandzię, żeby wreszcie dowiedzieli się co ją tak męczy :-:)-(
 
zobaczcie ja zasnęła Gabrysia
P1030044.jpg
 
Witam piątkowo
madzienka jeszcze zdążysz się spakować dwa razy;-) Dzisiaj noc zakupów w Plazie od 21 więc możesz poszaleć jak P przyjedzie...
aluśka trzymam kciuki żeby Amandzia szybko wróciła do zdrowia:tak::tak::tak:
talia fajnie Gabi Ci śpi:-)
madziara to dobrze że medycyna nie konwencjonalna(grzaniec) tak przyjemnie na Ciebie działa:-)Udanej wizyty u fryzjerki i żebyś coś upolowała do ubranka;-)
anaconda udanego wyjazdu:tak: A okna nie zając, nie uciekną, nawet się nimi nie nacieszysz bo przez weekend się zabrudzą.
biedroneczka trzymam kciuki za dwie kreseczki, leć do apteki!
maltanka miłych rozmów z prawnikiem:tak:
karlita dobrze że E dał sobie radę:tak: Bo pewnie następnym razem by Cię nie wypuścił z domu w porze spania...
Kubuś dalej kaszle jak kaszlał, już nie wiem co mam robić:baffled: Antybiotyk jakoś słabo działa...ja smażę naleśniki a mały katuje Bob-a:-)Zaraz go położę spać bo wstał o 6:szok::szok::szok::szok: Miłego popołudnia Wam życzę.
 
Witajcie BaBeczki.
Aluśka, zdróweczka dla Amandy i wytrwałości dla Ciebie &&&& - kiedy te choróbska się od Was odwrócą - jak to Juli mówi: "zawsze cośś":no:.
Talia, super poza malej modelki, ja też mam takie z Julim:tak::-D.
Anaconda, ta znowu z oknami;-):-D.
Dziecię po wieczornej drzemce padło wczoraj ok.23ej ale dało rano matce pospać do 5:11 i to M przyniósł go do karmienia:tak:.
Słonko śliczne ale jednak trochę chłodnawo, czekam na kumpelę i śmigamy na spacerek.
Miłego dnia :-).
 
Madziara gdzie chodzisz do fryzjera??

maltanka zakupiłam dzisiaj rzeczy na tartę szpinakową, robię jutro na obiad :tak:

talia :-D:-D:-D ekstra

anaconda mnie też czeka mega sprzątanie a mi się wcale nie chce :eek:

No i nie pamiętam co jeszcze komu miałam napisać :confused2:

właśnie aluśka dzwoniła i mówiła to samo co Madziara napisała. Kurcze u nas tak właśnie rotawirus się objawiał i też leżeliśmy na Biernackiego z Natalką :-(


Ja już po zakupach. Cieplutko na dworze i tylko czekam na Justysię jak się obudzi i wybywam na spacerek :-)

Justynka idziemy na te ciuchy??

Marta długo dał Ci synuś pospać :tak:
 
reklama
zobaczcie ja zasnęła Gabrysia
Zobacz załącznik 351977

boskie...cudne:laugh2:i jaka wygodna pozycja

Hejka jestem nowa na forum :-) termin dzidzi 31.10 :tak:

Witaj, napisz coś więcej o sobie..

Antuanet wiesz ze myślałam o tej nocy ale chyba podaruję sobie te tłumy i pojadę innym razem;-)
a spakować to nawet 4 razy zdążę ale jeszcze wcześniej muszę przeprać i poprasować wszystko i zdecydować co zabrać:-) na to nie mam ochoty:zawstydzona/y:...bo wrzucanie do walizki to sama przyjemność...
 
Do góry