reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witajcie. Jakoś koło 4 Krystek się obudził i zaczął płakać i przyszedł do nas, a ja się obudziłam bo musiałam z korzystać z toalety i z powrotem go do łóżeczka wsadziłam i poszłam do toalety a on w ryk, nie chciał w ogóle leżeć w swoim łóżeczku więc go W przyniósł do naszego łóżka i tam mu przebrałam pieluchę i go położyłam w środek ale muszę powiedzieć, że za bardzo się rozpycha bo jak sardynka spałam. A dziś nawet nie chciał mi śniadania dać zjeść tylko mnie za palca ciągał do pokoju. Krystkowi bardzo się podoba odkurzacz bo go wyciągnął dzisiaj chyba z 10 razy, więc stwierdziłam że odkurzę w pokoju przed jego drzemką. A teraz mały brzdąc śpi.
Marta1981: Niezła stronka z tymi sąsiadami:tak:

zobaczcie ja zasnęła Gabrysia
Zobacz załącznik 351977
Fajna poza do spania ,nie ma co.
 
Mam pytanie czy któraś z mam chodzi moze do gin. na hipoteczną 4 nazwisko gin Caban lub któraś może coś o niej wie serdecznie pozdrawiam przyszłe i teraźniejesze mamusie :-):-)
 
kiwi witaj :-) z ginem nie pomogę, bo nie znam

madzienka no nie nie mów, siedzieć mi dzisiaj w domu i zajadać czosnek:tak:

emilia daj znać jak ci szpinak wyszedł;-)

talia:-D bardzo wygodna pozycja

mój usnął właśnie a ja z kawką bo rano nie piłam
 
witajcie wpadlam sie tylko przywitac bo pieke wlasnie placek na komunie trociniaka i obiad szykuje
w niedziele mamy komunie u siostry, musze cos kupic sobie bo nie mam w co sie ubrac wybiore sie jutro na 1 maja tam jest sklep z ciuchami ciazowymi, matka chrzestna mojego siostrzenca tez w ciazy i w kazdej chwili moze rodzic bo jej sie mocno szyjka skraca ale mam nadzieje ze przed komunia sie nie rozpakuje, w sumie na komunii bede 3 ciezarówki, tak nam sie porobilo:-D
kiwi nie znam gina i nie pomoge
zobaczcie ja zasnęła Gabrysia
Zobacz załącznik 351977
super:-)
aluska zdrówk dla Amandzi
 
My po zakupach...

na razie nic niepokojącego u Julci nie widać...może wczoraj coś z wzmożoną siłą pyliło...no nic, mam nadzieje że nic się nie rozwija

Maltanka a jakie to maja być papiery...zwykłe kolorowe??czy jakieś ozdobne??

Kiwi
lekarza nie znam
 
kiwii witaj :-) napisz cos wiecej o sobie :-)
co do gina nie pomoge bo pierwszy raz słysze to nazwisko :-)


też dzisiaj dzwoniłam do Aluśki - śmiała się że Amanda niedługo rozniesie całą salę bo sie strasznie nudzi!! mam nadzieję że szybko znajdą przyczyne jej stanu zdrowia

maltanka papierniczy jak najbardziej albo w ABC mają duzy wybór :-) w cezexie tez są ale tam chyba większe ilości się zamawia

gon1a
to moze być komunia z atrakcjami ;-)

Talia no proszę jak Gabrysi wygodnie :-)

wiecie co Norbert zaczyna mi ząbkować ma wybulone dziąsła w miejscu dolnych jedynek a dzisiaj zauważyłam że ida mu górne dwójki - w zasadzie sa już blisko wyjścia!!! Mały wścieka się strasznie dentinox dzisiaj nie pomógł... dałam mu camille pomogła na godzinę ... teraz dalam mu pół dawki nurofenu i zasnął ....
 
reklama
Maltanka a jakie to maja być papiery...zwykłe kolorowe??czy jakieś ozdobne??

Madzia taki ozdobny, może być kolorowy, a potrzebne mi jest na takie karteczki z nazwiskami, na wesele, do podpisania miejsc,

to mam nadzieję, że to tylko niegroźne pylenie

karlita biedny Norb tulaski na bolące dziąsełka, a gdzie ten ABC jest? edit znalazłam ten na Związkowej?
 
Do góry