reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dziękuję, za bardzo udany wypad do BUGI.

Natalka w drodze powrotnej na szczęście mi nie usnęła
biggrin.gif
, za to Justysia tak.

maltanka a czego Ciebie nie było??

Madzienka kostium fajny, ja też muszę jakiś zakupić, tylko nie wiem po co
sorry2.gif
, chociaż może się w ogródku poopalam
cool2.gif


talia a jaki wózeczek kupiliście?? Bo przymierzam się do kupna dla Natalki, a taki co miała w tamtym roku, chyba kupiony w Biedronce się popsuł
realmad2.gif


anet15 dobrze, że znalazłaś kleszcza. Mój niestety dostał boreliozy od kleszcza i trzeba było go uśpić w zeszłe wakacje
unhappy.gif


Marta spoko stronka :-D:-D

Justynka znalazłam - została w domu :-p

Aluśka mi napisała godzinę temu, że temp znowu wzrosła, ale na szczęście tylko do 38,5. Dostała w żyłę antybiotyk i jakiś syrop do wypicia. Jutro może się dowie czegoś konkretnego.
 
reklama
maltanka jak Cie zaraz kopnę!!! co ty masz do ukrycia ????????????

Madzieńka Ty nie masz czego zazdrościć pani ze zdjęcia :-)

po silowni rewelacja dzisiaj wyciskałysmy rączkami - ćwiczenia na budyń ;-)
ale najfajniejsze dzisiaj były rowerki
 
Aluśka trzymam kciuki za Amande żeby szybko doszła do siebie
Maltanka i ja poproszę o przepis na tartę:tak:
Karlita fajnie że zadowolona jesteś z siłowni:tak:

Michał już śpi. Musieliśmy obniżyć materac w łóżeczku, bo skubany zaczął podnosić się:szok: i traktuje to jako zabawę i cieszy się z nowych osiągnięć:-D, nawet udało mi się sfilmować jak krótko soi na nóżkach:-).
Naszła mnie ochota na wafle przekładane galaretką i prawie kończę już je robić:tak:
 
karlita ja właśnie też nie wiem z czego te dziewczyny chcą się wszystkie odchudzać i czego jęczą :szok::sorry2:.

Ja parę dni temu dowiedziałam się, że jestem tęga i się załamała bo wydawało mi się że trochę schudłam :-(
 
maltanka a czego Ciebie nie było??

a nie mieliśmy autka, a na autobus jakoś nie chciało mi się wybierać przy tej zimnicy:blink:

maltanka jak Cie zaraz kopnę!!! co ty masz do ukrycia ????????????

kochana brzuch, brzuch a głównie to rozstępów nie mogę się pozbyć:dry:

madzienka już wrzuciłam

zmykam na "szpilki" zaglądnę jeszcze później
 
i ja dotarłam witam

fajnie ze wypad do Bugi się udał:tak::tak: ja mam urlopik za 2 tygodnie, może wtedy uda nam się umówić z wami:tak::tak:

biedna Aluśka znowu szpital:no::no::no:, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:tak:

madzienka fajniutki ten strój:tak::tak:

karlita ćwiczenia na budyń rewelacja, a rowerki..... cóż działają na wszystko a najlepiej na samopoczucie;-);-);-) a jak E sobie poradział z dzieciakami????

i nie wiem co jeszcze miałam napisać:dry::dry:

przywieźliśmy Nikę do domku, bedna taka,skołowana, Kola aż jej zabawki przyniósł bo taka smutna siedziała:-D:-D:-D
 
Aluśka zaciskam kciukiii obyście szybko wróciły ZDROWE do domku!!!!!

Witam wieczorową porą,

u nas była psiapsióła ze studenckich lat - fajnie tak pogadać jak za dawnych czasów... :-) dzieciaki jej na krok nie odstępowały - nawet Nela, która zazwyczaj na początku się wstydzi to cioci Gosi od razu dała buziaka i na ręce wskoczyła:szok::-D:-D:-D:tak:

Madzieńka Maltanka ja na serio nie wiem z czego wy się chcecie odchudzać... a strój -rewelacyjny moim zdaniem!!!
Jejku jak ja bym chciała żeby na dowrze było tak cieplutko byśmy mogli się opalać w ogródku...w prawdzie ja ogródka nie mam - ale zawsze można się wprosić na opalanie do mamy albo koleżanki nie? :tak:;-):-D:-D:-D

Maltanka tarta szpinakowa... mniam brzmi smakowicie! zaraz biegnę na kulinarny sprawdzić przepis... :tak:

U nas całe szczeście administracja pomyślała i włączyli kaloryfery... bo tak to chyba bym zamarzła :zawstydzona/y: ja to zmarźluch jestem okropny :sorry2:

Emilia a kto ci powiedział że ty tęga jesteś??? :szok: aż zdjęcie z urodzin patrzyłam i chyba to miał być żart.... u ciebie też nie widać zbędnych kg...

Karlita Mandziula fajnie tak się na siłkę wyrwać co? :tak:
jejku... kiedy ja ostatnio cokolwiek ćwiczyłam... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:;-)

Justyna a co ciebie takie chcice nachodzą? :-D:-D:-D
obniżajcie łóżeczko bo to nie żarty... :sorry2::blink:

idę sobie ciepłej herbatki zrobić... ;-)
 
madziara oj fajnie fajnie, ja to od razu dotaje taki zastrzyk energii;-)

ja już życze dobrej nocy bo juro do pracu trzeba iść a o 8 szkolenie więc nie wypada zaspać:-D
 
Wszystkie jesteśmy piękne i zgrabne:tak::tak::tak:
najważniejsze to akceptować siebie...a co inni myślą ich sprawa:-p

Mandziula, Karlita super że wypad na siłownię udany;-)

Aluśka trzymamy kciuki, żeby w końcu ktoś rozwiązał zagadkę wysokiej temperatury u Amandzi....

Emilka jak to po co Ci strój...żeby z nami nad zalew na baseny jeździć opalać się;-)

Maltanka dzięki za przepis...
 
reklama
Do góry