reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Emilka a kto to taki mądry powiedział Ci taką durnotę?? Teściowa?
Madziarka chcice zawsze mnie nachodzą jak zbliża się @:no:
Mandziula słodziak z Mikołaja:-), a psinka teraz biedna, ale to jej wyjdzie na dobre:tak:
Madzienka, Karlita dziękuję za zdjęcia:-) (jestem mało fotogeniczna:no2::oo2:)
Madziara super że spotkanie z przyjaciółką było udane:-)

Coś się dzieje pod Zamkiem, bo muzykę u mne słychać:cool:
 
Ostatnia edycja:
reklama
anet15 dla niejadków widziałam ostatnio fajną książkę w empiku Kulinarne Zabawy dla Niejadków - Opracowanie zbiorowe - 24,99 zł - empik.com

chcę ją też kupić dla Ali bo co prawda niejadkiem raczej nie jest ale warzywa jakoś jej nie podchodzą a w tej książce jest pokazane jak zrobić różne np zwierzątka z warzyw i makaronu

poczytałam troche ale tyle tego było że teraz już pozapominałam :zawstydzona/y:

aluska oby Wam się szybko wyjaśniło z ta temperaturą

coś pisałyście o Bałtowie my też mamy ochote pojechać tylko musi być ciepło. Ostatnio byliśmy w zoo w Zamościu. Straszny ten remont, myślałam że już tam ogarnęli a to zoo to jak plac budowy. Czasem ciężko wózkiem przejechać. Ale pawilon z lwami już zrobiony i jest super. Od wielkich kotów dzieli zwiedzających tylko szyba. Można popatrzeć im w oczy. Ja bałam się podchodzić :zawstydzona/y:

U mnie @ jeszcze nie przyszła ale niestety nie mam testu :angry: a nie chce P wysyłać bo ma być niespodzianka a sama nie moge wyjść bo z Alą w domu musze siedzieć bo na dwór jeszcze przy takiej pogodzie nie może wyjść :-:)no:
 
Witam z ranka :-)
przez okno pogoda się poprawiła - od rana świeci słonko.... mam nadzieję że już tak zostanie i będzie nas grzało do końca lata :-)

Ja dziś wybieram się do fryzjerki, myślę że może podskoczę jeszcze do plazy - rozejrzę się za jakąś kiecką bo mam w nastepną sobotę komunię... a nie mam się w co ubrać :-(

Madzieńka jak u was nocka???

ciekawe jak Amandzia.... Aluska cały czas o was myślę...

i jak reszta naszych chorowitków...

Antuanet trzymasz się jakoś??? mam nadzieję że macie się lepiej...

mnie wczoraj gardło zaczynało drapać ale cytrynka i grzaniec zrobił swoje... tak to ja się mogę leczyć :-) hehe

Idę powolutku szykować śniadanko... jeszcze chlebek muszę upiec bo wczoraj zaczyn nastawiłam, już rośnie więc mam nadzieję że zdążę :-)

Miłego dnia!!!!
 
Witam i ja z rana :-):-):-)
Mnie też to słoneczko od rana ucieszyło i mam nadzieję że tak zostanie :tak::tak:
Dzisiaj czeka mnie małe sprzątanko i pakowanie bo na wieczór jedziemy do Radomia :tak::tak:
No i okna zdałoby się umyć ale nie wiem jak będzie z chęciami, może tylko w kuchni umyję bo tam firanki tylko do połowy i widać ten cały brud :zawstydzona/y::zawstydzona/y:


a taki kupiłam sobie, tylko w kolorze ciemnego różu....
ale polujemy z Beatą na inny...no nie???

Zobacz załącznik 351775

Jasne :tak::tak::tak:

Anaconda chyba teraz w radomiu mozna wiecej znależć ciekawych rzeczy kiegy otworzyli tę nową galerie niż w lubelskiej Plazie

No właśnie mam zamiar się tam wybrać :tak::tak::tak:
Aluśka co u was? Jak Amanda? Mam nadzieje ze jakoś ujarzmili tą jej gorączkę :tak::tak:
Karlita, Mandziula fajnie macie z tą siłownią :tak::tak::tak: Antuanet a co u Was? Jak Kubuś?
Maltanka może i ja wypróbuję tą twoja tartę szpinakową skoro piszesz że dobra bo u mnie też jakoś zero pomysłów na przygotowanie czegoś dobrego ze szpinakiem :confused2::confused2:
Madziarka oj fajnie tak się spotkać z psiapsiółą i pogadać jak za dawnych dobrych lat ;-);-)
Biedroneczka ja też trzymam kciuki za dwie kreseczki :tak::tak:
Madzienka wyciągaj wyciągaj już letnie rzeczy i i nie bierz przykładu z jednej opieszałej koleżanki która pakowała się w ostatniej chwili ;-);-)
Anet miałam ci już wczoraj napisać ale zapomniałam, moja ciocia miksowała wszystkie zupki swojemu synkowi i wlewała mu do butelki i wtedy on wszystko zjadał, może i ty tak przemycisz Karoli trochę bardziej zróżnicowane pożywienie, skoro nie chce jeść z talerzyka :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
witajcie

aż miło popatrzeć za okno jak słoneczko świecie

mały układa pociąg z klocków, a ja zaglądam na chwilę

a my dzisiaj musimy iść wcześniej spać, bo zapomniałam, że dzisiaj mam w ramach tego projektu jakieś spotkanie z prawnikiem :rolleyes2:i musimy z Hubertem autobusem do centrum jechać:tak: dobrze, że obiad mam z wczoraj:rofl2: i nie muszę jeszcze w kuchni stać.

anaconda u mnie też już okna przydało by się przemyć
 
Witam

Biedronka trzymam kciuki za dwie kreseczki:tak:
Madziara super że grzaniec z cytrynką wyleczył Ci gardełko:tak:
Anaconda powodzenia w sprzątaniu i pakowaniu, oraz życzę szerokiej drogi:tak:

Nasza nocka minęła bardzo spokojnie:-). Rano tylko mały obudził się, bo zasikał sobie ubrania. I teraz po śniadanku grzecznie zasną:tak:. Jak wstanie wybywamy na słoneczko:-)
 
reklama
Witajcie....moja córeczka jeszcze smacznie śpi....więc po cichutku zajrzałam do Was:-D:-D

Madziarka u nas nocka bardzo spokojna nic nie działo się i mam nadzieję że nie będzie się nic działo:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
No chyba że ktoś nam wczoraj w Bugi sprzedał katar.....:baffled::baffled::baffled:
na razie ładnie śpi więc może to te pyłki ja wczoraj męczyły:eek::eek::eek:

Maltanka powodzenia na spotkaniu z prawnikiem, i udanej przejażdżki autobusem...

Anaconda okna będziesz myła:-p:-p:-pa daj spokój, poleż....
a z tym szykowaniem to tak strasznie mi się nie chce...
P mówi żeby spakowała stroje kapielowe, krem do opalania i jakas sukienkę na kolację, bo i tak więcej rzeczy nie zdążę założyć:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Ciekawe co u Aluśki...Emilka wiesz coś???

miłego dzionka
 
Do góry