reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

:cool2: hello:cool2:
Anet moze ruszy sie coś z apetytem u karolinki, a czy Ty dajesz jej ten Bioaron?
Ja mam nadzieje ze cos ruszy z tym jej apetytem,dzis nawet zjadla mieska z zeberek jak z zupy wyjelam :szok:,nie za duzo,ale zawsze to cos innego niz kasza:confused:
a Bioaronu juz nie daje....przed Swietami jakos z tydzien skonczyla 2 butelke.....a teraz chora,to nie wiem czy mozna....zawsze Gosi pediatra zalecala po antybiotyku....


A ja wlasnie znalazlam kleszcza u swojego psa i go wyciagnelam,nie wiem czy calego,bo pierwszy raz na oczy kleszcza widzilam....bleeeeeeeeeee
 
reklama
Aneta kleszcza brrrrrrrrrrrrrr

Emilka masz wieści od Aluski???

My właśnie wróciłyśmy z Lidla kupiłam Julci piankowe sandałki....będą do ganiania po działce
Na dworze okropnie....a ja już powoli zaczęłam wyciąganie rzeczy na wakacje....bo pranie trzeba robić:sorry2::sorry2::sorry2:
 
witam i ja ;) w końcu dotarłam :-)

dziewczynki dzięki za spotkanko jak zwykle naładowałam bateryjki :-)

gabi jeszcze spi a Norb obudził sie przy wyjsciu z Bugi i .... nie spi ... ale to dobrze padnie na wieczór to E bedzie miał spokojniejszy wieczór bo my z mandziulą na siłke idziemy :-)

Madzieńka
super strój ... ja to moze w przyszlym roku sie pokażę w stroju teraz to w szlafroku trzeba na plażę chodzić heheheh
zastanawiam sie czy nie kupic sobie viboaction na ta moją skórę na brzuchu .... bo na razie żadne zabiegi nie wchodzą w gre przy karmieniu a cwiczenia strasznie wolno działaja .... a na masaże nie mam czasu heheheh


no i Norb wrzeszczy .....
 
Ja na razie na chwilkę

aluśka jest z Amandą na Biernackiego, bo odesłali ją tam z Chodźki. Temp. spadła do 37 st. Na razie nie wiedzą co jest.
 
Na biernackiego.....o rany.....:-(
Emilka jak coś jeszcze będziesz wiedziała pisz....
Aluśka trzymamy kciuki!!!

Karlita ja też chciałabym wyglądać tak ja ta pani na zdjęciu:zawstydzona/y: no ale cóż:-D:-D:-Dopalić się jakoś muszę:-D:-D:-D:-D

widziałyście prognozy pogody...we wtorek ma być już 20 stopni...super..:tak::tak::tak:
 
o matko aluśka na biernackiego:szok:

a ja dzisiaj jeszcze jeździłam odebrać dekoracje bratu na samochód na wesele:tak: ale jest tak zimno na dworze jak na jesieni, a u nas nie grzeją:angry:
a Hubert zrobił się ostatnio coś strasznie mamowy, no nie posiedzi sam, tylko ciągnie mnie za sobą, a jak kładł się spać to przypomniało mu się coś i mówi "choć idziemy do Bugi, tak taka duża ciuchcia":shocked2: nie wspominałam mu nic na ten temat, tak sam z siebie, chyba dziecko wyczuło, że dzisiaj powinniśmy być w Bugi;-)

a i zrobiłam dzisiaj na obiad taką tartę szpinakową z nastawieniem, że tylko ja spróbuję a tu dobra wyszła, Hubert zjadł i nawet P smakowało-co on szpinaku niet

talia
widzę, że prezent na dzien dziecka wcześniej tak jak u nas

karlita, mandziula jak po siłowni?

karlita ja się zastanawiam nad strojem dwuczęściowym, ale nie wiem czy go włożę, chyba, że znajdę taki co brzuch zakrywa:-p

anet15 fajnie że Karolcia zaczyna jeść, o rety kleszcza, ja zaraz idę poszukać płyn przeciwkleszczowy i swojemu zaaplikuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry