reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

sundey dobrze, że rana tak ładnie się goi?

anaconda ja miałam jakieś uczulenie, to już jakiś czas temu, tylko ja rano jak wstawałam kichałam i tak z 5-10 minut, robiłam testy i nic nie wyszło, teraz jakoś przeszło samo

madzienka anaconda będzie skakać dzisiaj poprosimy jej zdjęcie na trampolinie:-p:tak:
 
reklama
Ale mam cisze w domku.... wygoniłam Maksa do swojego pokoju na czas czyszczenia dywanu ( nie wiem co z niego bedzie:-( ) a on tam zasnął :baffled: bez obiadu śpi. No nic musze kotlety podszykować ziemniaczki młode oskrobać i jak wstanie to bedziemy jeść. W pracy juz wszystko zalatwiła, o dziwo było bardzo sympatycznie- jak wrócę muszę pójść do dyrki z pytaniem co będzie od września czy mam szanse na dalsze zastępstwo... kurcze ale bym chciała mieć tak blisko:baffled: :zawstydzona/y:

Jak tam dziewczyny w BUGI????
Pogoda fatalna-zimno.... tylko siedziec w domku pod kocykiem:-p

maltanka co do rany to nie wiem jak się goi bo mamy opatrunek ten co zakładał lekarz, mówił żeby go nie ściagać chyba ze sie bardzo zabrudzi,ale jak narazie to troszke się odkleil i musze go podkleic drugim zeby Maks calkiem nie zerwał,trzeba wytrzymac do soboty to sie zobaczy.
 
witajcie

Wy pewnie w Bugi, my nie mogłyśmy, nie miałam auta, a na busa to za zimno

Justyna ale wredna sąsiadka, ja bym nie wytrzymała i powiedziała parę słów, a ten pomysł z muzyką i tańcem, rewelacja, no i obcasy :-D:tak:
aluska a jak u Was? uspokoiło się? mam nadzieję że tak, zdrówka podsyłam
Emilia super fotki
Madziara fajnie że Julowi podobają się zajęcia, a jak balkon?
Maltanka jak się obudziłam w nocy to też zobaczyłam Olę u nas w łóżku, siedziała i gadałą, a pamiętam że kładłam ją w jej łóżeczku :sorry2::dry: Paweł ją w nocy przyniósł
sunday dobrze że Maks ma się lepiej

muszę już kończyć, pisałam 3 godziny i już muszę się zbierać do Lbn na basen

miłego dnia
 
Witajcie. Przeczytać przeczytałam i przetrawiłam ale Pablo śpi jak zając pod miedzą i to najchętniej na moim ramieniu - CUD - zasnął w chuście ale po odłożeniu do łóżeczka za 10 minut pobudka no i produkcja znowu mi w kuchni ruszyła:tak:. Ludu:szok:, Pablo już nie jest noworodkiem:no: tylko niemowlakiem:tak::cool2::cool2::-D:-D.
Sunday, mam nadzieję że Maksiowi polepszy się, tak bidulek wymęczony po zabiegu to jeszcze wymioty:blink:.
Justynko, doskonale wiem co czujesz, pode mną też świr mieszka - przeszkadzało mu że Olek samochodzikiem jeździ po mieszkaniu. Powiedziałam mu raz do słuchu to mam spokój:-p:tak:. Jest sposób na babsztyla;-) Wredny-sasiad.pl - wredny sąsiad na mapie
Motylla, dobrze że z maleństwem wszystko w porządku:tak:, i jak pisała kiedyś Karlita - wojna będzie:tak::-D, bo sami chłopcy się rodzą:tak:. No ale przynajmniej Martini Aluśkowa jest wyjątkiem z niemowląt na lubelskim wątku.:tak::cool2:
Anaconda, nie dziwię się Majeczce ze tęskniła za dziećmi z przedszkola, moi mają tak samo jak mają przerwę w chodzeniu.
Dziewczyny jak tam w Bugi?
 
Anetka balkon nadal czeka... na lepszą pogodę i na mnie żebym w końcu pojechała i te płytki kupiła.... Teraz zimno się zrobiło i szkoda mi tego kolegi żeby tak na takiej zimnicy siedział, a jeszcze jak deszcz pada to i tak chyba nie bardzo można układać...

niech wreszcie przyjdzie to lato... i ciepełko...
 
mój zasnął, ale kręcił się dwie godziny czytanie bajek nie pomogło bajka z płyty też nie bardzo, położyłam się koło niego już i nie zwracałam uwagi, a to kopie, to za włosy mnie ciągnie, aż mnie wyprowadził z równowagi i krzyknęłam na niego:-(, wyszłam do łazienki przychodzę śþi:baffled:

madziara a ty nie byłaś w Bugi? jak spotkanie?
 
Witajcie my już po bugi, zupce, Jula zasypia...więc chwila wolna

W bugi było super, ach te nasze ploty....dzięki za towarzystwo....
;-);-);-)

Anaconda a Tobie podziękowania za porady w zakupach:tak::tak:...dzięki nim mam śliczny strój:-):-):-):-)

Marta super ta stronka...umieszczę sąsiadów moich rodziców:-D:-D:-D
 
Hej ja też na chwilkę wpadłam :-):-):-)
Wypad do Bugi super udany - brakowało mi tego :tak::tak::tak:
Madzienka ja też się napaliłam na ten strój ale jeszcze w weekend zobaczę w Radomiu czy nie ma tych jasnych :tak::tak::tak: i jeśli nie będzie to po niedzieli robię napad na Plazę :-p:-p
 
reklama
My już dotarliśmy do domu, mały tak się wyszalał w Bugi że od razu zasnął w wózku;-);-):-D

Martusia niezła mapa:-D:-D
sunday dobrze że te wymioty to były jednorazowe:tak:
Anetka czekałam na Was w Bugi:tak:, miłego pluskania:-)
Emilka znalazłaś chustkę?
 
Do góry