reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

sundey fajna sukieneczka
justyna :baffled: współczuję tej sąsiadki, ale dajcie sobie na luz bo niedługo będzie nakładać na nogi jakieś specyfiki wyciszające żeby cisza była, i po 22 zakaz korzystania z łazienki, bo wodę słychać:baffled:, a innym sąsiadom też tak dokucza, czy tylko wam?
 
reklama
Maltanka wszystkim dokucza, i w administracji ją znają i dzielnicowy też. Ona zawsze do mnie skacze a jak widzi mojego męża to nic nie powie. A jak się nie odzywam to ją to gorzej rozjusza

Jest plus mojego nerwa, prasowanie poszło zaskakująco szybko, idę jeszcze wannę umyję póki mam wenę
 
Justyna już sama nie wiem czy na to babsko lepsze będzie olewanie czy pyskowanie...
ale trzeba na nią poszukać sposobu...
 
Witam nocną porą

U lekarza dziś nie byliśmy bo moja pani doktor nie przyjmowała i o wizycie domowej w takiej sytuacji mogla zapomnieć bo żadna inna nie raczy się pofatygować ponieważ sie o tym przekonałam dzwoniąc w poniedziałek:angry: wówczas musiałam wlec młodą do przychodni z temperaturą ponad 39 stopni a doktorka która nas przyjmowała nie uwierzyła mi jak jej powiedziałam jaką Ami ma temperaturę dopiero podczas badania stwierdziła "rzeczywiście jest gorąca":no:
Niestety temperatura ok. godz. 17.00 znów przekroczyła 40 stopni :baffled: do tego zaczął ją męczyć duszący kaszel więc zamiast być poprawa to robi sie coraz gorzej:no::no:
Jutro rano zaniosę jej mocz do badania i od razu zapiszę ją na wizytę do naszej pani doktor:confused: może ona nam zleci odpowiedniejsze leczenie:confused:
 
Maltanka a masz ochotę na jakiegoś drinia to zapraszam u mnie barek pełny:tak:;-)coś znajdziemy

Aluska Ty to masz zdrowie...ja to już w Abramowicach wylądowałabym jakbym zobaczyła taka temperaturę kolejny dzień....
trzymam kciuki żeby jutro wyjaśniło się skąd ta gorączka...

Ktoś zainteresowany http://euro-forum.home.pl/kreator/page1.html


ja zmykam spać bo jutro trzeba przed 9 wstać:-)

spokojnych nocek i słodkich snów...dobranoc...


p.s. ja jeszcze na chwilkę...pilne:elvis:
 
Ostatnia edycja:
Justyna współczuję takiej sąsiadki:baffled:
Monika mam nadzieję ze Maksiowi tylko ta skorka z winogrona zaszkodziła i już wymioty sie u niego nie powtórzą:confused::confused: Spokojnej nocki Wam życzę:confused::confused:
Karlita wszystkiego najsłodszego dla Norbercika za skończony 4 miesiąc:-)
Motylla fajnie ze z dzidzia wszystko w porządku:tak::tak:
Fogia pokaż Antosia w nowej fryzurce:rofl2:
Talia fajnie zę wyjazd Wam sie udał:tak::tak: Foteczki świetne ;-) rośnie Ci panna jak na drożdżach:-)
Anaconda tylko pozazdrościć tego wyjazdu:rofl2:
Emilia brawa dla Justysi za próby stawiania pierwszych kroczków:-):-)
Anet zdroweczka życzę Karolci:confused::confused:
 
Chyba ciężka nocka przede mną, ponieważ Michał co raz budzi się i gada sobie i bawi się smoczkiem.
Aluśka trzymajcie się i oby Wasza pani doktor w końcu pojawiła się w pracy

I ja już śmigam do łóżka. Dobranoc
 
reklama
Do góry