reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witam o poranku!!!
i po pierwsze zdrówka podsyłam dla chorowitków....

Aluśka życzę ci oby wreszcie ta wasza lekarka Wam pomogła... zapytaj -może w takich sytuacjach ona przyjeżdża prywatnie.... bo szkoda dziecka żeby się tyle męczyło... :-(

Justyna olej sąsiadkę, masz małe dziecko - nie da się co uciszyć tak żeby jej nie przeszkadzało - jak jej się nie podoba niech się wyprowadzi :baffled::angry: wredna baba... pamiętam że już kiedyś pisałaś że cię napadła i wykrzykiwała co ona wam zrobi...:angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:
Zrób tak jak Madzieńka mówi - do 22 chódź na szpilkach... a jak przyjdzie do was to męża wyślij niech z nią pogada... a jak będzie się darła - to zróbcie sobie disco - potańcz z małym przy głośnej muzyce :-D:-D:-D

Sunday jak wam nocka minęła??? mam nadzieję że w spokoju...
Fajna ta twoja sukieneczka... :tak:

Motylla myślcie myślcie nad imieniem... a macie jakieś propozycje?

Anaconda wow... ale wam fajnie.... macie co wspominać :tak:;-)

Talia super że i Wam się wyjazd udał...

Mandziula oby zabieg psinki był szybki i bezbolesny...

Fogia pokaż nam Antosia w nowej fryzurce..

Maltanka super że Hubert się przełamał i tak pięknie skacze... widziałam na basenie twoich kawalerów :-)

Mój Julo wczoraj był pierwszy raz u nas w szkole - ja byłam zdziwiona bo zajęcia starszaków wyglądają całkiem inaczej niż maluchów... robią fajne zajęcia - np jest konkurs na bieganie do rodziców - dzieciaki stają na płytszej wodzie, rodzice odchodzą do tyłu i na start dzieciaki biegną do rodziców ćwicząc rączki do pływania... albo skaczą jak piłeczki zanurzając się powoli ;-) później było wyławianie jakiś rzeczy spod wody.... później skoki i prawdziwe pływanie - byłam w szoku że Julo na pierwszych zajęciach tak pięknie pływał na plecach... prawie nie musiałam go przytrzymywać...
Ale nurkowanie na miejscu mu się podobało a już po wyjściu z basenu nie - Julo stwierdził że więcej na ten basen nie przyjdzie bo kazali mu nurkować :-D:-D:-D:-D

Emilia pokaż zdjęcia z urodzin ;-) gratuluję chodzenia malutkiej...!!!

Karlitka jak wasza nocka?? Norbi się uspokoił na wieczór? może to faktycznie ząbki się zaczynają...

Madzieńka zrobiłaś lusterko? ;-) obudzić was dziś?? mogę dzwonić :tak:;-):-D
no i więcej nie pamiętam... wczoraj czytałam i mi uciekło co miałam jeszcze napisać....

a jeszcze jedno - Ola na huśtawce - super!!! :-D:-D:-D:-D
 
aluśka daj znać dzisiaj po wizycie, co Pani dr powiedziała :tak:

Justynka idziemy, tylko się zastanawia czy autobusem czy na piechotę :sorry2:

Madziara a czego zmieniliście basen??

U nas też nocka kiepska. Natalka budziła się 2 razy, Justysia ze 3 :szok:, ale nie wiem o co im chodziło.
 
Emilia ja z naszych zajęć jestem bardzo zadowolona a M. z ich nie bardzo był - mówił ze za dużo dzieci było, że instruktorzy nie bardzo zwracali uwagę na dzieci tak z osobna, zresztą Julian tam też nie bardzo chciał chodzić -woda ostatnio była tak zimna że Julek przez ostatnie dwa zajęcia ponoć szczękał zębami :-)
Chciałam spróbować jak małemu spodobają się zajęcia u nas - z naszymi instruktorami... do końca roku chyba będziemy chodzili i tu i tu... a za rok - zobaczymy gdzie będzie fajniej :-)
 
100_1085.jpg100_1078.jpg100_1087.jpg100_1082.jpg

A oto obiecane zdjęcia
 
Witam z rana :-):-)
Ale wczoraj naprodukowałyście :szok::szok::szok: już godzinę czytam :-D:-D
Myślałam, że dzisiaj wyjdzie słoneczko ale widzę, że to tylko moje ciche marzenia :-:)-(
Wczoraj pytałam się Mai czy chce zostać w domu i jechać ze mną do Bugi a ona do mnie, ze nie, że chce do przedszkola iść i żeby po nią nie przychodzić za wcześnie :-D:-D:-D widać,że się stęskniła za dziećmi :-D:-D:-D
Wczoraj na wizycie oczywiście miałam robione tylko testy i już do lata odczulana nie będę bo za późno, a jeszcze ostatnie testy czekają mnie 27 maja :baffled::baffled: i znowu do tego czasu muszę się męczyć z tym katarem, a lekarka ostrzegała że zbliża się pylenie traw :baffled::baffled:
Aneta super Oleńka się huśta na huśtawce :tak::tak: no i ty jaka sławna mamusia ;-);-)
Justyna współczuję sąsiadki, oj masz się z nią dziewczyno :dry::dry: ale tak jak dziewczyny pisały olej ją bo inaczej nerwy tylko sobie popsujesz
Sunday widzę że zakupy udane - to dobrze :tak::tak: i oby u Maksia te wymioty to był tylko jednorazowy wypadek :tak::tak: a jak po Maksia zabiegu bo ja nie w temacie :confused::confused: ile trwał i jak się Maksio po nim czuł? :confused::confused:
Maltanka co to z Hubercika mały buntownik wychodzi ;-);-) wagary mu w głowie że do przedszkola nie chciał ;-);-)
Emilia super foteczki z urodzin :tak::tak:
Fogia pochwal się obciętą czuprynką Antosia :tak::tak:
Aluśka jak nocka? Jak Amanda? Coś podejrzana tak wysoka gorączka przez tyle dni :confused::confused: mam nadzieję że dzisiaj lekarka pomoże naszej małej biedulce
Karlita przynieś dzisiaj motylki do Bugi :tak::tak:
I tyle zapamiętałam :-D:-D:-D
 
witam z rana

pogoda to taka jakby miało zaraz zacząć lać:dry:
Hubert dzisiaj dłużej pospał, bo zamiast po 6 albo przed 6 wstał o 7.30:tak: a najlepsze to było to, że P dzwoni budzik do pracy, ja wstaję, patrzę, a tu Hubert z nami śpi:-D nie obudził się, ale tylko drzwi się zamknęły za P wstał:tak:

madziara
:-) fajnie że Julkowi się podobało na basenie, a to nurkowanie, no mój dalej nie lubi i nie może się przekonać

emilia super fotki, a tort pycha:tak: ła dziewczyny ci podrosły:tak:

anaconda to jeszcze się pomęczysz z tym katarem, a stosujesz coś do nosa, czy nic nie pomaga:confused:
 
Sunday sukieneczka super.....widziałaś taką w sklepie...???

nie wiedziałam,z tego co zrozumialam to jeszcze nie ma całej kolekcji i ze sa ostatnie dni wyprzedaży. no i wlaśnie dlatego-chyba dostaje sie teraz te karty zabatowe,ktore mozna wykorzystac dopiero od 9maja:tak: Nie omieszkam skorzystać:-)

anaconda dzięki, Maksio zabieg miał w sobote, tzw jednodniowy wiec ok 13 bylismy juz w domu. Pierwsze dwa dni były nie za fajne, ale teraz juz jest tak jakby go nie było:tak: a w nadchodzącą sobotę idziemy na kontrolę i zdjęcie szwów.
aluska jak tam u was??? kochana masz zdrowie do chorób-ja to bym juz dawno była trzy razy u lekarza z taka temperatura:szok:
Emilia może po prostu miały kierpską nockę:baffled: Ekstra foteczki:-)

Witamy sie i my, ja to bym pewnie jeszcze wpół spała gdyby nie listonosz, ktory chcial byc chyba bardzo delikatny i nie dzwonic do drzwi wiec "zapukał" tak,ze az sie wystraszyliąśmy z Maksiem:szok:
Maksio dzisiaj normalnie się zachowuję, jakby wczoraj nic nie było. Wiec chyba mu po prostu cos zaszkodziło:tak: Do nas zaraz mama przyjedzie bo musze w koncu zaniesc zwolnienie, bo nie moglam sie wyrwac z domu i minie mi 7dni :baffled: i chyba wykorzystam obecność mamy i skoczę do solarium musze pare razy sie pogrzac bo blada jestem jakbym była chora-ostatnio kilka osob mi tak powiedzialo.

Madzienka wstałas???
Madziarka super,ze Julo zadowolony mimo tego nurkowania:-D
 
Maltanka mam krople do nosa, przepisała mi ta alergolog w razie czego bo tabletek nie mogę żadnych brać żeby testy były miarodajne, a te krople to zbytnio mi nie pomagają :-:)-( dopiero po trzech dniach stosowania katar trochę ustaje :-:)-(
No ale nic muszę się jeszcze przemęczyć ten m-c i mieć te testy wreszcie z głowy, wtedy już będę mogła i jakieś tabletki brać :tak::tak:
Sunday a Maksio nie drapie sobie tej ranki? Nic go tam nie swędzi albo nie piecze?
Dobra biorę się za śniadanko bo niedługo do Bugi trzeba się zbierać, a skoro Mai nie będzie to sama będę skakać po małpim gaju :-p:-p:-p
 
reklama
Dzień dobry...ja już szykuję śniadanko...i zaraz budzę Juleczkę;-)

Nie mam za bardzo czasu ale i tak musiałam do Was zajrzeć....to jest nałóg:szok:...jak ja wytrzymam na wakacjach:-D:-D

Sunday
super że nocka spokojona...

Ciekawe jak zdróweczko naszych chorowitków dzisiaj???

Antuanet
jak Kubus , i jak Ty się czujesz???nos odetkał się trochę...

Aluska jak Amandzia??

Zmykam bo nie wyrobię się...miłego dzionka
 
Do góry