reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Gratuluje maluszkom dni bez pieluch:tak::tak::tak::tak:
ciekawe, kiedy my się tego doczekamy:dry:na razie w ubranku siadamy na nocnik i robimy kupę....ale jak się rozbierze to wrzask:dry::shocked2:

A my dzisiaj byliśmy w przedszkolu, ale coś Hubert miał zły dzień, bo tylko do mamy chciał:sorry2:a tak gonił na przystanek bo do przedszkola jedzie:sorry2: i była dzisiaj nowa dziewczynka w przedszkolu, ale fajniutka:tak::zawstydzona/y:

to ja też się pochwalę my też już pampersa w sumie tylko na noc zakładamy

zmykam do łózka, bo muszę jeszcze:zawstydzona/y: poczytać książkę

spokojnej nocki

karlita, mandziula
jak tam po siłowni

sundey super te kurczaki i widzę, że Maksio zadowolony ze spaceru

madzienka, madziara super spacerek miałyście:tak: ps madziara gratki za jajo:tak:

misia ładnie rośnie Natalka:tak: ps. znowu Cię ściągnęłam:-D;-) super, że ten ważny dzień w pracy się udał:tak:;-)

emilka ła ale się naspacerowałyście brawa dla Natalki za odpampersowanie a ja się znowu obawiam, że H jak mi zawoła i jak go nie wysadzę to po prostu w spodnie narobi

justyna
tulaski dla Michałka na bolące miejsce po szczepieniu



ej, ej, ej jak to nie ma mój sam w domu wszystko robi:tak::tak::tak::-p

ano znowu ściągnęłaś:-Dmasz intuicję;-)
a Hubert może faktycznie miał gorszy dzień, zwłaszcza jak go katar męczy:sorry2:dorosły też wtedy ma gorszy humor:-p\
dziękuję:zawstydzona/y:

witam i ja


maltanka może Hubert poprostu chiałbyć w przedszkolu z mamą:-D:-D

aneta dziwna ta twoja szwagierka, niby coś jej nie pasuje a tu że wszystko ok:dry::dry::dry: ale moze lepiej nie zaczepiac, zeby gorzej nie było:no::no: oby u Oli to były ząbki:tak::tak:

madzienka, madziara
super spacerek miałyście, a lody tez bym zjadła:tak::tak::tak:

karlita i jak Norb, wytrzymał bez mamy????

ja już w domku, oj ale mi ta siłownia pomaga zebrać się do kupy:tak::tak::tak: strasznie się cieszę ze się zapisałyśmy:tak::tak::tak:, ciekawe które mięśnie będą mi jutro doskwierać:-D:-D:-D

my byliśmy dziś na szybkich zakupach w tesco i zakupiliśmy zabawki do piasku, ja sie rozgladałąm za wiaderkiem itp a Kola... wział konewkę:sorry2::sorry2::sorry2: i tak całe popołudnie grzebał w piasku:tak::tak::tak: ja przynajmniej mgłam ogródek doporządku doprowadzić:tak::tak::tak:
a jutro idę do fryzjera:tak::tak::tak::tak: musze coś z włosami zroić zeby jak człowiek wyglądać:-D:-D:-D:-D

mi sie nie mieści w głowie że take dzieci już tyle potrafią
YouTube - 2-letni Szymek i znaki

a co do facetów "złotych rączek" to ja mam takiego w domu:tak::tak::tak: dziś naprawił mi samochód i znowu śmigam jak rakieta:-D:-D:-D

zmykam spać bo jutro jeszcze do pracy
miłego wieczoru życzę


też chcę takiego speca:-p a Koli mały pomocnik w ogródku niebawem będzie;-):tak:

Natalka dziś od dziadka została pierwsze prawdziwe buciki:tak:z Galerii Mokotów aż przyjechały...tylko niestety kupowane przez telefon, mnie nie było wtedy w domu i nie miałam jak zmierzyć stópki....i w efekcie są sporo za duże:-:)-:)-(
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. Jakoś brak czasu na forum a do tego wyprowadziliśmy się z Lublina i nie mam stałego internetu :-(
troche może poczytam to odniose się do postów

ogólnie to u nas ok. Mieszkamy niestety z moimi rodzicami :-( ale jakoś dajemy rade póki co

dla osłody staramy się o rodzeństwo dla Ali lecz póki co :zawstydzona/y::no: jeszcze koleżanki mi nagadały że z drugą ciążą nie tak łatwo więc humor taki sobie

pozdrawiam
 
ja tak na szybko :-)

Emilka chodzi mi o takie blachy na 12 maffinek ;-) zamówię sobie na allegro ;-)

mandziula Norb podobno miał gorszy wieczór ale przyszłam to już spał i śpi nadal ;-)


maltanka na siłowni bajka już dzisiaj sprawnie nam poszły ćwiczenia i jak luźno bylo ;-) brak studentów robi swoje :-)

misia super że udało się zajrzec do nas :)

biedroneczka witaj :-) jasne ze pamiętamy :-)
nie słuchaj koleżanek :-) nam też wmawiali że tak szybko się nie uda a okazalo się że już w pierwszym cyklu się udało ;-) sama byłam w szoku ;-) takze owocnych starań wiosna sprzyja takim akcjom :-) trzymam mocno kciuki :-) obyś jak najszybciej zobaczyla dwie kreseczki :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam z ranka :-)

Korzystajmy ze słoneczka bo coś na święta chyba nam ino ucieknie... wrrr

Sunday śliczne te twoje kurczaczki!!!!!

idę sobie herbatkę zrobię i biorę się za jakieś śniadanko...
 
Witam i my o poranku-ja jak zwykle szykuje się do pracy. Maks oczywiscie juz nie spi i ogląda bajkę, więc ja moge spokojnie zająć się sobą. Jeju jeszcze dwa dni i będzie wolne :tak::tak::tak:
Madziarka a ja oglądałam pogodę to mówiła babeczka ze swieta maja być piękne:-) ze moze w poniedziałek trochę się ochłodzi...:baffled: wole tą prognozę :tak:
maltanka gratki dla Hubercika za pampka:-) a jesli chodzi o przedszkole to pewnie mial gorszą chwilę.
biedronka pamietamy, pamietamy :tak: karlita ma rację nie słuchaj kolezanek tylko bądź dobrej mysli:tak::tak::tak:
misia dobrze,ze buciki nie zamale:-) A z pieluchą to na Was przyjdzie pora:happy2:
mandziula jak rakieta powiadasz...:-D:-D:-D

SPadam kochane w wir pracy:-) miłego dnia!!!
 
Witajcie

Dzisiaj znowu ładny dzień się zapowiada

ja na razie z kawką, a H ogląda pepę to chwila dla siebie:tak:

sundey
miłego dnia w pracy, a jutro do której pracujsze, bo nasze przedszkole np. jest czynne do 14 tylko:sorry2:

maltanka mój też by sam z chęcią wszystko robił, ale ja go wstrzymuje, bo jak się nie zna to po jaką cholerę się ma tyka i jeszcze bardziej popsuć :baffled::confused:

nie no mój nie psuje tylko naprawia:-D
oj pamiętam jak mi raz H urządził awanturę na poczcie, na szczęscie to był tylko jeden raz:sorry2:

a co do facetów "złotych rączek" to ja mam takiego w domu:tak::tak::tak: dziś naprawił mi samochód i znowu śmigam jak rakieta:-D:-D:-D

a nie mówiłam, że są jeszcze tacy;-) mój we wtorek rozbierał samochód pod blokiem:-D:tak:

ps. to wy już na prawdę zaczynacie sezon z piaskownicą, nie mogę taki mały Kolcia;-)

ciekawe, kiedy my się tego doczekamy:dry:na razie w ubranku siadamy na nocnik i robimy kupę....ale jak się rozbierze to wrzask:dry::shocked2:

misia to dobrze, że nie za małe, ja dostałam buciki od koleżanki takie adidaski dla Huberta, buciki super, i rozmiar dobry, ale na nóżki nie wchodzą:no: bo H ma wysoką nogę tu w podbiciu i nie da rady wcisnąć:no:

a z nocnikiem spokojnie macie jeszcze czas:tak: u nas też był okres, że jak chciałam posadzić na nocnik to wrzask był

Cześć dziewczyny!
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie.

pewnie, że pamiętamy:tak:
j
maltanka na siłowni bajka już dzisiaj sprawnie nam poszły ćwiczenia i jak luźno bylo ;-) brak studentów robi swoje :-)

no to super, fajnie macie z tą siłownią

Korzystajmy ze słoneczka bo coś na święta chyba nam ino ucieknie... wrrr

ej, ej madziarka bo cię wygonimy z tą pogodą dzisiaj:-D ja chcę w święta słoneczka:tak:
 
Madziara zaraz Ci pokraczę z ta pogodą na Święta NO NO NO!!! ma być pięknie słonecznie i ciepło zwłaszcza w lany poniedziałek ;-)

ja jutro pierwszy raz będę piekła mazurka hehehe a dzisiaj z gabi pieczemy popołudniu ciasteczka :-) kartki wielkanocne w tym roku dotra po świetach bo dzisiaj dopiero je kończymy ;-)

a teraz śmigamy na plac zabaw bo musimy wrócić przed 13sta ;-)


miłego dnia
:-)
 
witajcie
wpadlam tylko sie przywitac
z rana robilam powtorke z glukozy zakupy w iesnym i biedronce i moga byc swieta tylko cos trzeba upiec,a wczoraj posialam marchewke i pietruszke
zmykam bede babke marmurkowa piec
zdrowka zycze moze pozniej zajrze
 
reklama
Witam się
madziara madzienka
super że wczorajszy spacerek udany, a dziewczyny rewelacja z tymi lodami:-)
misia super że szczepienie udane. Koniecznie pochwal się nowymi firaneczkami:tak:
karlita super że dziadek naprawił pralkę, jeden wydatek mniej.A w tamtym roku weekend majowy też był porażką więc można się przyzwyczaić.
madziara gratulacje dla Juleczka za pisankę:tak:
sunday super fotki Maksa, ale on rośnie w oczach.
emilia gratulacje dla Natalki za odpampersowanie:tak: Kuba też na początku wstrzymywał, a teraz już normalnie woła kiedy mu się chce.
biedronka83 trzymam kciuki żeby rodzinka się szybko powiększyła:tak:
Witam się z działki, Kuba zasnął więc mam chwilkę na nadrobienie zaległości. Ostatnie 3 dni przesiaduję z małym na działce, jak się tak wybiega to ładniej mi śpi- w sumie ja też po takim mega dotlenieniu wieczorem padam. A ja pomagam bratu w biznesie więc musi tutaj ktoś cały czas być. Ale jutro już cały dzień w domu bo trzeba jakieś ciasta upiec. Miłego popołudnia:-):-):-)
 
Do góry