reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

wróciłam z dzieciakami z dworu i Gabi padła mi w 15 minut heheh
za to Norb sie juz kręci ....

Norbert dał dzisiaj popalić na rehabilitacji darl sie jakby go ze skóry obdzierali nawet piszczał co pierwszy raz mu sie zdarzyło ... chyba muszę go na golaska częściej sama przekładać miedzy rękami i chyba kupię taką piłkę rehabilitacyjną...

dziewczyny czechowskie i kalinowe super że spacer sie udał :-)

maltanka
niech ten katar juz Wam odpuści ...

tak nawiasem to dzisiaj w nocy obudziłam się zmarźnieta na kość okazało się ze E przed snem okien nie pozamykał tylko rolety opuścił ... Norbert tez trochę zmarzł jak się dzieciaki rozchorują to E powieszę ... sam niestety już traci głos ...
 
reklama
Witamy. Ale pogoda!!! Ja nastawiłam pranie,bo mi juz urosło na dwie tury :wściekła/y: mięso się marynuje,musze jeszcze obłożyć kurczaka przyprawami, Maks ogląda Georga -ja jestem padnięta:-( jeszcze jutro:-( atmosfera w pracy okropna, no normalnie jakaś masakra tam jest:-(

maltanka kochana moja placówka jest ewenementem!!!! ostatnio babeczka od rytmiki pyta się czy w piatek normalnie pracujemy czy mamy dyzur, az sie zasmiałam!!!! Tutaj nie ma czegoś takiego jak dyżur, między świetami pracowalismy normalnie- z garstka dzieci:zawstydzona/y:
Madzienka MadZiarka Marzenka super ze spotkanko udane:-)
aneta ale masz mala spryciare:-)
maltanka jak to odrzucili?????czemu?????
 
Sunday poprawy nastroju w pracy
Maltanka nie masz powodu odrzucenia bo jestem bardzo ciekawa co im nie pasowalo:no:
Emilia JUstyna fajnie ze spacerek sie udal
Karlita obuscie sie nie zaltwili przez te okna...

Mateusz siedzi na balkonie a mnie dopadł taki sen ze musialam kawe wypic czekam na niech troche rozrusza malego:-Dbo juz nie mam dla niego pomyslu na zajecia poza tym juz jest troche zmeczony wiec pewnie sie wykapia za jakis czas i spac
 
Witam :tak:

Moje już śpią od pół godziny :-), no ale Natalka znowu nie spala w dzień, bo niby kiedy :baffled:, a Justysia malutko pospała, do tego cały dzień na dworze :tak:.

Justynka dotarłyśmy. Jak tylko odeszłaś to Natalka się wywaliła, także mamy zdartą rękę i kolano :sorry2:. Ale poszłyśmy jeszcze do nas do ogródka, posiedziałyśmy ze dwie godzinki w piaskownicy. Poszłyśmy zjeść obiadek i z powrotem do piasku. Wróciłyśmy po 18, bo moi rodzice przyjechali :-)

sunday współczuje atmosfery w pracy :-(

Madziara, marz, Madzienka super, że spacerek udany :tak:

maltanka o co chodzi z tą pracą :wściekła/y:?? W Lublinie to ogólnie tragedia jest

karlita, a może Norb miał zły dzień?? Oby Was nic nie wzięło


Kurcze a mojej Justysi się coś zrobiło pod ustami. Taka plama czerwona, szorstka, coraz gorzej wygląda. Dobrze, że jutro idziemy na kontrolę do laryngologa, to się spytam co to. Na razie nasmarowałam kremem tłustym.

Wyprałam dzisiaj też dywan w ogródku, a miał M prać :sorry2:, no ale cóż zrobię, jak on w pracy.

Teraz czekam aż pralka jeszcze wypierze rzeczy i muszę rozwiesić, ale mi się dziś już nic nie chce...
 
Witam
Wpałam jak zwykle na chwile:(
sunday super te kurczaki:) a no własni i jak tam dyrekcja sie ma?
maltanka ale dlaczego odrzucili? za późno wysłałaś czy z innego powodu? trzymaj sie tam dzielnie... mo i zeby problemy sie rozwiązały
marz, madzienka,madziara zazdroszcze spotkanek :)

ide wyszykowac sie na jutro....
 
witam wieczorem

my dziś tez cały czas na dworze, z małymi przerwami na zmianępieluchy i jedzenie:-D:-D ileż to dzieckoma energii, ja przy nim wymiękam:no::no:

dziweczyny super ze spacerek sie wam udał:tak::tak:
karlita i jak dzieciaki, mam nadzieję ze nie pomarzliście bardzo w nocy, i tulaski dla Norberta, wdocznie nei lubi jak go obce baby dotykają:-D:-D:-D

madzienka ja się podpisuja pod apelem żeby pogoda się utrzymała:tak::tak:

lecę sie pakowac bo jutro rano do mamusi jedziemy:tak::tak::tak::tak:
 
cóż Norbert ogólnie drażliwy jest hehehe

Emilka może to jakieś uczulenie ?? Norb tez ma takie plameczki na policzkach ale już mi brakuje pomysłów od czego ...

mandziula bo dzieci to czysta energia :-)

ja rano wstaje piekę babeczki, wieszam pranie - juz nastawiłam z opóźnieniem ;-) i mykamy na dwór od rana :-) bo szkoda czasu
popołudniu Gabi jedzie do dziadków a ja sprzątam i piekę mazurka ;-) a później wolny wieczór heheheheh TFU TFU ;-) żeby się nie zemściło ;-)

dopijam herbatkę i znikam :-)

ps Madzieńka dzisiaj widziałam Twoja sukienke w H&M cudo i taka mini mini :-)
 
ps Madzieńka dzisiaj widziałam Twoja sukienke w H&M cudo i taka mini mini :-)

dzięki;-);-)na pewno tą samą bo moja przed kolano....:-)

pracowity dzionek jutro przed Tobą...
a my idziemy na lody mimo postu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

sunday super te kurczaki:) a no własni i jak tam dyrekcja sie ma?

no właśnie ja też miałam pytać - była kontrola i konfrontacja???

dziewczyny czechowskie i kalinowe super że spacer sie udał :-)

tak nawiasem to dzisiaj w nocy obudziłam się zmarźnieta na kość okazało się ze E przed snem okien nie pozamykał tylko rolety opuścił ... Norbert tez trochę zmarzł jak się dzieciaki rozchorują to E powieszę ... sam niestety już traci głos ...

zapomniałaś o czubowskiej:tak::tak:dziewczynie:-p:-p

oby nic Wam nie było....

Maltanka gdzie zaginęłaś...???

Madziarka jak wypad do spa....???
niezłe masz to słoneczko...następnym razem zakładam bluzkę z gołymi plecami:-D:-D:-D

spokojnych nocek....
 
reklama
Witam się piątkowo
madzienka madziara marz fajnie Wam z tym spacerkiem, pozazdrościć:-)
marta1981 dobrze że Pawełek daje Ci tyle zrobić bo z Kubą to różnie bywało jak był w jego wieku....
karlita mam nadzieję że się nie pochorujecie po tej nocce, jeszcze nie są takie ciepłe.I życzę realizacji planów i dużo sił na dzisiaj;-)
Kubuś zrobił pobudkę przed 6 i tym sposobem mam już 2 biszkopty upieczone i wszystko naszykowane na trociniaka, aby mi budyń i galaretka wystygły. Na 9:30 jedziemy na rehabilitację. Miłego dnia Wam życzę:-)
 
Do góry