reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witamy. ALE JEST PIĘKNIE!!!! No pogoda wymarzona-tylko szkoda,że do pracy trzeba chodzić... Moi panowie dzisiaj zrobili sobie wycieczkę nad Zalew Maksio zachwycony- wyszalał się, tata fotek popstrykał. Jeździli razem(Maks za kierownica) po parkingu. Ile mi się naopowiadał!!! SUPER!!! Jeszcze dwa dni i w koncu troszkę wolnego-oh już nie mogę się doczekać. W sobote jak prognozy pogodowe się sprawdzą to po drodzę do tesciowej zatrzymamy się w Nałęczowie,albo zaciagnę M do Kazimierza na spacerki i foteczki:-)
Teraz Maks siedzi i ogląda Różową Panterę a M zajada śledzie;-)

maltanka jak samopoczucie????
Madziarka Mega gratulacje za konkurs,no ale nie mogło być inaczej!!!
Madzienka Madziarka super spacerek miałyście! Super foteczka!!!:-)
Aneta jak po rozmowie???
misia dorobna Panienka!SUPER ze u Was zdrówko dopisuje:-)
karlita co bysmy bez tych "dziadkó" "złotych rączek" poradziły???U mnie to samo :-D
Marzenka super ze wyniki ok, to teraz rośnij nam na pociechę i czekamy na kolejnego do Waszej drużyny;-)

A tu kilka fotek kurczaków i dzisiejsze moich Panów:tak::tak::tak:
DSC00289.jpgDSC00251.jpgDSC00266.jpgDSC00322.jpgDSC00250.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,
poczytałam, chciałam odpisać ale nie dadzą mi moje ciągutki - już mnie ciągną bo zgłodniały... więc pora najpierw zając się dziećmi :tak:;-)

może zajrzę później... jak dzieci się najedzą :-D:-D:-D:-D

Madzieńka tylko podziękuję za wspaniały dzień!!!! musimy to częściej powtarzać!!! :-D:-D:-D

i dzięki dziewczyny za gratulacje dla Juleczka :-D:tak: już mu je przekazałam :-D:-D:-D:-D

idę robić kolację...
 
karlita ale długi spaceer mieliście, fajnie że Wam dziadek pralkę naprawił
misia dobrze że zdrówko dopisuje, firanki i zasłony masz z głowy
Justyna moja Ola też na szczepieniach płacze
sunday ale mieli chłopaki dzień, fotki super

byłam, ale nie rozmawiałam, atmosfera dobra, jakby nic się nie działo, więc nie chciałam tego psuć, może z czasem samo się wyklaruje
 
Madzieńka jutro Norb ma rehabilitację więc dzień mamy rozbity .... a w piątek Gabi jedzie do dziadków ;-) więc spacerki odpadają :-)

a dziadkowie złote raczki sa niezastąpieni .... nie ma juz takich facetów ;-)


leo0otoototopttptppttptpttpppttptptppp nffnnfhhdddjjdjfdjf - to Gabi ;-)

spadam na siłownię :-)

nfnnbdbndvbnnnnnbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvgcvbcdvbdcbcvdxb
 
karlita miłego wycisku na siłowni

Ola dostała biegunki, robi kuleczki i bardzo ją to męczy, ale to chyba przez ząbki, kiedy się ten pierwszy przebije???

i znowu kupka, 3 w ciągu godziny, ale przynajmnmiej nie kuleczki
 
Ostatnia edycja:
W końcu w domu :tak:

Ale się dzisiaj na spacerowałyśmy :szok::-). Jak wyszłyśmy po 11 z domu, to wróciłyśmy jakoś przed 19 :tak:. Byliśmy na placu zabaw, trochę u nas w ogródku i postanowiłyśmy pojechać do moich rodziców autobusem :tak:. U rodziców też dziewczyny w ogródku siedziały, także śpią już. A Natalka zasnęła po kilku słowach bajki :-D:-D:-D. Tylko ciekawe ja zrobię to wszystko na Święta co zaplanowałam, jak taka ładna pogoda i szkoda siedzieć w domu :sorry2:

Justyna2729 a co robiłaś za sałatkę?? Chyba jakąś sycącą bo na obiad. Ale duży chłopiec z Michałka, jak po szczepieniu??

karlita ty chciałaś takie foremki papierowe?? Bo jak chcesz to mogę zobaczyć jutro na Lwowskiej w gospodarstwie :tak: albo pod targiem bo się wybieram :tak:.
Ale Ci fajnie, że tata takie rzeczy pomaga robić. Mój to twierdzi, że po to są niektóre zawody, żeby korzystać z usług :sorry2:

aluśka zdrówka dla Was :tak: i kciuki za jutrzejszą wizytę zaciśnięte :-)

mandziula, sunday tochyba jakaś taka noc była, bo Justysia się też obudziła w nocy i spać nie chciała :sorry2:, ale ona to raczej się bawić miała ochotę bo się śmiała głośno jak do niej podchodziłam :cool2:

marz21 super, że z dzidzią dobrze :tak:

maltanka może Madzienka ma rację z tą alergią i katarem. Teraz bardzo dużo drzew pyli...
I jak byliście w przedszkolu??

gon1a ja też się zastanawiałam czy stroików na groby dla dziadków ie zrobić, ale kupię, bo czasu brak. Może jutro podejdę dziewczynami i umyję dwa groby

talia ee no super, że masz takie wtyki w sklepie :-):cool2:, ja to niestety muszę wszędzie odstać swoje:-(

aneta82 a nie lepiej sprawę wyjaśnić :dry:, bo mi się wydaje, że będzie Cię to nękać po nocach :-(. Moja Justysia przy zębach dostała biegunki :-(

Madzienka, Madziara super spacerek zaliczyłyście i narobiłyście ochoty na lody. Będąc jutro na targu wybiorę się pod zamek, Natalka będzie zachwycona :tak:

misia2010 super, że masz już firanki i zasłonki, a Natalka to drobniutka chyba :tak:

sunday_ Natalka też uwielbia siedzieć na kolanach taty i kierować :tak:. Kurczaki ekstra wyszły :tak:

Madziara78 gratki za jajo :tak:


No i się pochwalę, Natalka chodzi na dworze bez pampersa :tak:, ale sikać nie chce na dworze, tylko trzyma do domu. Nie wiem czy to tak dobrze :no:. Mówi, że chce siku, chcę ją wysadzić, a ona mówi że w domu zrobi a tu nie. Ale i tak super się cieszę, bo tylko nocki nam zostały.
 
A my dzisiaj byliśmy w przedszkolu, ale coś Hubert miał zły dzień, bo tylko do mamy chciał:sorry2:a tak gonił na przystanek bo do przedszkola jedzie:sorry2: i była dzisiaj nowa dziewczynka w przedszkolu, ale fajniutka:tak::zawstydzona/y:

to ja też się pochwalę my też już pampersa w sumie tylko na noc zakładamy

zmykam do łózka, bo muszę jeszcze:zawstydzona/y: poczytać książkę

spokojnej nocki

karlita, mandziula
jak tam po siłowni

sundey super te kurczaki i widzę, że Maksio zadowolony ze spaceru

madzienka, madziara super spacerek miałyście:tak: ps madziara gratki za jajo:tak:

misia ładnie rośnie Natalka:tak: ps. znowu Cię ściągnęłam:-D;-) super, że ten ważny dzień w pracy się udał:tak:;-)

emilka ła ale się naspacerowałyście brawa dla Natalki za odpampersowanie a ja się znowu obawiam, że H jak mi zawoła i jak go nie wysadzę to po prostu w spodnie narobi

justyna
tulaski dla Michałka na bolące miejsce po szczepieniu

a dziadkowie złote raczki sa niezastąpieni .... nie ma juz takich facetów ;-)

ej, ej, ej jak to nie ma mój sam w domu wszystko robi:tak::tak::tak::-p
 
Ostatnia edycja:
maltanka mój też by sam z chęcią wszystko robił, ale ja go wstrzymuje, bo jak się nie zna to po jaką cholerę się ma tyka i jeszcze bardziej popsuć :baffled::confused:
A Hubert musiał mieć gorszy dzień :-(, zresztą tak jak moja na powrót do domu autobusem :wściekła/y:.

Zapomniałam napisać, ale nie ma się czym chwalić. Takie mi przedstawienie zrobiła w drodze powrotnej, że się wszyscy a mnie patrzyli. Chciała biegać po autobusie a jej zabroniłam. Darła się na całego, trzymałam ją za rękę, ale bałam się, że wykręcę, tak się szarpała, więc wzięłam ja na ręce a ta się rzucała :szok::wściekła/y:, ale ją utrzymałam. W domu jej przeszło wszystko :cool2:
 
witam i ja

madziara gratulację wygranej w konkursie:tak::tak::tak:

justyna tylaski dla Michała po szczepieniu, oby szybko zapomniał:tak::tak:

misia duża dziewczynka z Natalki, dobrze, ze wszyskie choroby sobie poszły:tak::tak:

emilia brawa za odpieluchowanie:tak::tak: i miałyście super dzień:tak::tak:

maltanka może Hubert poprostu chiałbyć w przedszkolu z mamą:-D:-D

aneta dziwna ta twoja szwagierka, niby coś jej nie pasuje a tu że wszystko ok:dry::dry::dry: ale moze lepiej nie zaczepiac, zeby gorzej nie było:no::no: oby u Oli to były ząbki:tak::tak:

madzienka, madziara
super spacerek miałyście, a lody tez bym zjadła:tak::tak::tak:

karlita i jak Norb, wytrzymał bez mamy????

ja już w domku, oj ale mi ta siłownia pomaga zebrać się do kupy:tak::tak::tak: strasznie się cieszę ze się zapisałyśmy:tak::tak::tak:, ciekawe które mięśnie będą mi jutro doskwierać:-D:-D:-D

my byliśmy dziś na szybkich zakupach w tesco i zakupiliśmy zabawki do piasku, ja sie rozgladałąm za wiaderkiem itp a Kola... wział konewkę:sorry2::sorry2::sorry2: i tak całe popołudnie grzebał w piasku:tak::tak::tak: ja przynajmniej mgłam ogródek doporządku doprowadzić:tak::tak::tak:
a jutro idę do fryzjera:tak::tak::tak::tak: musze coś z włosami zroić zeby jak człowiek wyglądać:-D:-D:-D:-D

mi sie nie mieści w głowie że take dzieci już tyle potrafią
YouTube - 2-letni Szymek i znaki

a co do facetów "złotych rączek" to ja mam takiego w domu:tak::tak::tak: dziś naprawił mi samochód i znowu śmigam jak rakieta:-D:-D:-D

zmykam spać bo jutro jeszcze do pracy
miłego wieczoru życzę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry