reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hej dziewuszki!
Gabcia usnęła ja zasiadłam zeby w spokoju poczytać;-) Rano zaliczyłysmy mimi spacer zeby Gaai się lepiej spało. pogoda REWELACJA!!!!!! Ja wczoraj swoja córcie trochę urządziłąm bo ja od słoneczka niczym nie posmarowałą a efekt był taki ze policzki i okolice oczu czerwone się zrobiły.
Dziś juz bloker nakładamy:tak:
Gabi zrobiła bunt i nie chciała wychodzić .... więc teraz robi porządki na balkonie :-) też dobrze ;-)

korzystajcie z pogody!!!!!!!!

http://www.twojapogoda.pl/polska/lubelskie/lublin

bo na majówkę pogoda wygląda przerażająco!!!!
Nie przywiązuję sie do prognoz długoterminowych rzadko się potwierdzają.

karlita miłego wycisku na siłowni

Ola dostała biegunki, robi kuleczki i bardzo ją to męczy, ale to chyba przez ząbki, kiedy się ten pierwszy przebije???

i znowu kupka, 3 w ciągu godziny, ale przynajmnmiej nie kuleczki
My te czekałysmy 9 miesiecy na pierwszego ząbk w efekcie Gabi ma ich dopiero trzy idą strasznie powoli u niej, cóż...
talia ee no super, że masz takie wtyki w sklepie :-):cool2:, ja to niestety muszę wszędzie odstać swoje:-(




No i się pochwalę, Natalka chodzi na dworze bez pampersa :tak:, ale sikać nie chce na dworze, tylko trzyma do domu. Nie wiem czy to tak dobrze :no:. Mówi, że chce siku, chcę ją wysadzić, a ona mówi że w domu zrobi a tu nie. Ale i tak super się cieszę, bo tylko nocki nam zostały.
To kwestia kultury ekspedientek. Gratulacje za bezpampkowe przebywanie na podwórku!

Maltanka
Wam też gratuluję odpampkowywania!
Sunday jakie sliczne te kurczaki!!!! a Maks juz jaki duży.


Na żywo przydałoby sie zobaczyć dzieci pewnie by mi szczeka opdła jak urosły!!!
Któregoś razu jak będzie kiepska pogoda to treba byłoby sie skrzyknąć do BUgi
 
reklama
Talia ja też nie ufam prognozom długoterminowym np pogoda na święta też była zapowiadana inna niz ma być ;-)

Gabi własnie tworzy abstrakcję malując farbami ;-)
 
witajcie
pusto, chyba wszystkie na spacerkach, my już po a zaraz zbieramy się na basen, a tak mi się nie chce, Ola o 4 nad ranem postanowiła sobiee z nami pogadać, siadła na łóżku i nawijała po swojemu chyba z 10 min, o mało się nie posikaliśmy ze śmiechu,:-D zaczepiała nas, ale my udawaliśmy że śpimy, w końcu dała sobie spokój i padła, rano Paweł na chwilę wyszedł i nie zamknął drzwi za sobą na dwór, chodzę, szukam dziecka, a ona na taras sobie wyszła :szok:

woła jeść: mama mama am am
 
witajcie....ale bosko na dworze, co widac po moich przypieczonych ramionkach i dekoldzie:-p:-p:-p
Jula już śpi po szaleństwach z Nelcią i Mateuszkiem...
Marzenka, Madzia dzieki za wspólne przedpołudnie...


halo halo mam apel do tych tam na górze niech nam taką pogodę zostawią:tak::tak:
:tak:

teraz Was troszkę poczytam...:tak:
 
Madziarka jak ty cudnie tam mieszkasz ale tam u ciebie goraco...super, u mnie juz troszke chlodniej

Madzienka Madziarka Julia i Nela dzieki wielkie za wspolnie spedzony czas....

My dopiero niedawno dotarlismy do domu wstapilismy do ryneczek i do Maca na frytki..Mateusz teraz ma chwile dla siebie przy Ekspresie polarnym a ja szykuje obiadek...
 
Maltanka upolowałaś drugą cześć???
super że spacerek udany ale następnym razem już i z Wami chcemy spotkać się:tak::tak::tak:
a jak katarek Huberta???niech w końcu da jemu spokój:tak::tak:

Aneta udanego basenowania...
co do bratowej to ja wyjaśniłabym sytuację, bo ja nie lubię takich nie domówień....aczkolwiek zawsze mi mówili..."nie ruszaj g.w.a bo zacznie śmierdzieć"

a Ola słodka z tym gadaniem:-)

Sunday super te kurczaczki i fotki Maksia boskie...

Madziarka Ty tą swoją pogodynkę schowaj w kieszeń:tak::tak::tak:

Biedronka pewnie że pamiętamy...trzymam kciuki za powiększenie rodzinki
a jak rączka Ali???

Marzenka u mnie tez jakoś chłodniej a tam patelnia:-D:-D:-D

My dzisiaj przedszkole znowu darowaliśmy sobie bo Jula jeszcze śpi, no nic trudno wyjdziemy jeszcze po spanku pohulać....:tak:
 
Maltanka upolowałaś drugą cześć???

nie nie upolowałam, co innego czytam:tak:

niedawno wysyłałam dokumenty, bo znalazłam fajną ofertę, latałam na pocztę biegiem, bo wysyłałam ostatniego dnia i właśnie zobaczyłam, że mi odrzucili:angry:nie wiem nawet dlaczego, no po prostu super, jeszcze trochę i aby sobie w łep palnąć:wściekła/y:
 
reklama
Witam:-)

Zajrzałam tylko na chwilę korzystając że Michał śpi. I my zaliczyliśmy dzisiaj spacerek, razem z Emilką, Natalką i Justysią:-):-), dziękujemy bardzo:tak::tak:Szkoda że Michał nie posiedział w piasku:-(, następnym razem odpowiednio się ubierzemy;-)

Anetka przyjemnego pluskania:-),a jak kupki Oli, unormowały się?
Madzienka, Madziara, Marz super że spacerek udany:-):-)
Maltanka przyjemnego czytania:tak: szkoda że Cię odrzucili:-(
Sunday ślicznie wyglądają te kogucik:tak::tak::-)
Emilka dotarłaś do domu??

Dobra zmykam do kuchni dopieszczać mazurka;-)
 
Do góry