reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Ja już położyłam spać moja królewnę, powróciłyśmy z hali i placu też:-)
Na hali istny tłum, cudem zaparkowałam a żeby wyjechac to trzeba było poczekać takie tam korki. w mięsnym Pan mnie obsłużyła bez kolejki bo byłam z Gabi na rękach (lubię ten sklep zawsze tam jestem bez kolejki) Szał zakupów przedswiątecznych w pełni:tak:

Marzenko
super że dzidzia w porzadeczku, ciąże różnią się miedzy sobą a to normalne ze porównujesz
Madzienka wspaniale że Julcię wylosowali, Ty to kobieto w wielu promocjach bierzesz udział, gratuluję szczęścia i życzę udanego spaceru
Maltanka Tobie poprawy nastroju zyczę i przeganiam od Was te zmartwieni!
 
reklama
Witam!

Mandziula współczuję nocki
Aluśka trzymam kciuki za wyniki:tak:
Maltanka żeby ten problem szybko się rozwiązał:tak:
Madzienka udanego spacerowania:tak:

Rano zaliczyliśmy spacer i małe zakupy. Zrobiłam sałatkę na obiad i upiekłam spód do mazurka. Mamy dzisiaj szczepienie więc lecę się szykować
 
witajcie

czekam aż Ola wstanie i idziemy do szwagierki, muszę z nią pogadać, niech mi powie co jej na sercu leży i albo wyjaśnimy sobie pewne sytuacje, albo sama nie wiem co, trzymajcie kciuki
 
Hej my po mega długim spacerku...zaliczyłyśmy, frytki w macu, kiermasz na placu litewskim, pracownię artystyczną i lody na placu zamkowym...a mamuśki złapały kilka promyków cieplutkiego słoneczka;-)...było super...Madziarka i Nelinka raz jeszcze dziękujemy za towarzystwo....
Jula cała drogę przejechała na hulajnodze...a Nelinka w biegu za Julą:-D:-D:-D
więc umyłyśmy tylko raczki i buźkę i padła...


Marzenko jak porządki???Może jutro umówimy się na wspólny spacerek??masz już autko??
Kto jeszcze chętny??

Justyna powodzenia na szczepieniu

Talia dzięki...nic nie szkodzi wysyłać :tak::tak:a fajnie jak się udaje

Madziarka jeszcze raz GRATULACJE za I miejsce pisaneczkowe...chwal się dyplomem!!!

a tutaj cicho i pusto pewnie wszystkie korzystają z pogody...
miłego popołudnia


a to dziewczyny na swoich pierwszych włoskich lodach w tym roku:-):-):-)
20110420055.jpg
 
witam i ja :-)

Madzieńka
super miałyscie spacer :-)

my dzisiaj z Gabi od 9 do 14stej na placu zabaw :-) pelno dzieci dzisiaj było :-) Norb też sie wyspał :-) z palcu sciagnał nas dziadek bo przyjechał zajrzeć do naszej pralki i juz działa jak nowa :-) nie ma to jak fachowa pomoc a E juz chcial nową kupować heheheh

Madziarka wiedziałam że zajmiecie pierwsze miejsce GRATULACJE :-)

Marz cieszę się ze na wizycie ok dobrze że wiesz na czym stoisz z rozwiązaniem ;-)

Aluska zdrówka DLA WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Madzieńka Madziarka od wczoraj pijemy nalewkę :-) jest smaczna i Gabi chętnie ja pije a ja jej towarzysze heheh

dzieciaki spia to ja lece rozwiesić kolejne pranie :-) i coś zjeść bom głoooodna :-)
 
Moja dalej śpi....poprawka już woła...wyspałam się już:-D

Karlita wy zaczynacie a my kończymy picie naleweczki...i mam nadzieję że stan zdrowia Juleczki nie ulegnie zmianie....
oby i Was chroniła przed wszystkimi wirusami...
jedziemy jutro na spacer??
 
Witam:cool2:
dawno mnie nie było, bo brak czasu było na pisanie:zawstydzona/y:choć czasem udało mi się podczytać co tam u Was;-)nie ma jak nałóg;-)
wielki dzień w pracy już za mną, choć kolejny w połowie maja:baffled:ale skoro to prawie miesiąc jeszcze to się nie stresuję na razie:-D:-D
wczoraj byliśmy na odłożonym przez moją chorobę szczepieniu...i ważymy 8900 i jesteśmy w pełni zdrowi....no poza alergią:baffled:
poza tym mamy już nowe firanki i zasłonki i jestem mega zadowolona:tak::tak:w końcu wygląda to przyzwoicie a nie prowizorka:tak::tak:, tylko jeszcze nie zrobiłam fotek, by się pochwalić:zawstydzona/y:
na razie chyba tyle...bo czas budzić Natalkę;-)
 
reklama
Karlita dobrze ze dziadek naprawił pralkę:tak:
Misia super że Natalka zdrowa:tak:, no i gratuluję nowych firan i zasłon:-):-)

My już po szczepieniu, Michał przestraszył się lekarki i płakał całą wizytę:no:. Waży 7950 i mierzy 72 cm:-)
 
Do góry