reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy podoba Wam się imię Marlena?;)

To prawda ze skojarzenia mają duży wpływ. Generalnie widze że wraca moda na twarde imiona,.teraz na topie Laura, Aurelia, ...z tych starszych Martyna , Marta, Rozalia....mocny wydźwięk. Ja generalnie nie znam żadnej Marleny, dość rzadkie imię. Wiadomo że to kwestia gustu :)
 
reklama
Ja bym tak córki nie nazwała, ale też nie mogę powiedzieć, że jest jakieś brzydkie. Pamiętaj, że to rodzicom imię ma się podobać a nie obcym ludziom. Ale popytać można;)
No jasne 😁 absolutnie się tym nie przejmuje , z ciekawości pytam ..bo w zeszłym roku wśród tych wszystkich Zosi, Zuzanek, Poli ,Mai itd ciężko wybrać coś oryginalnego 😊
 
No jasne 😁 absolutnie się tym nie przejmuje , z ciekawości pytam ..bo w zeszłym roku wśród tych wszystkich Zosi, Zuzanek, Poli ,Mai itd ciężko wybrać coś oryginalnego 😊
Jak wybierałam swojej córce imię to myślałam, że nikt tak nie daje. A teraz w przedszkolu w każdej grupie marcelina, w żłobkach, na placach zabaw, wszędzie;)
 
Jak wybierałam swojej córce imię to myślałam, że nikt tak nie daje. A teraz w przedszkolu w każdej grupie marcelina, w żłobkach, na placach zabaw, wszędzie;)
O tak, Marcelinka też bardzo ładne, ale faktycznie też popularne teraz . Podoba mi się również , pomimo tego że mówią że " twarde".
 
reklama
Nie i to też tylko z doświadczenia. Znałam kilka Marlen i każda jedna to była... hmm, lampucera 😆 Do imienia nic nie mam, po prostu mi się kojarzy nieciekawie.
 
Do góry