reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Tere fere dzięki za odpowiedz staram się być dobrej myśli ale jest ciężko ehhh. No nic czekam do środy i napisze co i jak. Mam nadzieje ze będzie dobrze
 
reklama
czesc babole!!

co wy robicie, ze was nie ma??? watek nam zamkna!

Czesc Limonka....uszy do gory!! choc endo to wredne chorobsko, to jednak nie nalezy nigdy tracic nadzieji. Najwazniejsze to znalezc dobrego lekarza, ktory zna problem i bedzie z nim walczyl. To klucz do sukcesu:tak: Zostan z nami i informuj na biezaco. Na pewno kazda z nas bedzie cie dopingowac:tak::tak:
 
Limonka mi po ostatnim zabiegu stwierdzili III stopień. W mojej klinice III i IV stopień kwalifikuje się z marszu do in vitro, choć mój lekarz mówił mi o swojej pacjętce, która z IV st. zaszła naturalnie 3 razy w ciążę :szok: trzymam kciuki za Ciebie. Wpadaj do nas za każdym razem kiedy chcesz się wygadać. Mi dziewczyny bardzo pomogły udźwignąć cały ciężar zabiegów (w sumie 2 laparo i małe cięcie w czasie 6 ostatnich miesięcy) i starań.

A ja chciałam się pochwalić! Wczoraj robiłam sobie 1wszy zastrzyk!!!! w sobotę mam monitoring. jestem straaasznie nakręcona i przerażona jednocześnie :-D jeszcze w tym tygodniu chcę trochę pomajstrować w domku, bo zakładam że za niedługo nie będę mogła ;-) a jest co robić. zachciało mi się zmienić kolorek na klatce schodowej i wyszła (za przeproszeniem) kupa :-) więc dziś jadę po duluxa - świeże kiełki i jeszcze wymyśliłam sobie naklejki dmuchawce (na spoczniku) z lotkami z parteru na półpiętro. Mój P. stwierdził, że nie nadąża za mną ale jak narazie zgadza się na moje pomysły. ciekawe jak długo hihih
 
Dzięki dziewczyny za słowa ootuchy:):) jutro mam wizytę u lekarza i ma mi wszystko powiedzieć jestem dopiero co po operacji ale wczesniej nie chciał za bardzo nic mówić. Wiem ze nie jest za dobrze czuje to ale cały czas mam nadzieje ze bedzie ok i będę mogła mieć małego szkraba. Ale boje się bardzo pocieszajace jest to ze są właśnie dziewczyny którym mimo trudności się udaje obym była jedna z nich:) jutro napisze wam co i jak i jeszcze raz dzięki za wsparcie:):)
 
gatto właśnie jakoś tu pusto... Jak Cristi?? Grzeczna?? Zdrowa?? Ja idę w poniedziałek na szczepienie i już się cykam. W końcu Timek się pewnie rozpłacze. Jak ja to zniese...hehehehe :-D:szok:

liju ale fajnie! Fajnie słyszeć, że się nakręciłaś. Informuj nas jak sprawa się ma. O remoncie też.:-)
 
Hej dziewczyny, jestem juz po wizycie u lekarza szwy zdjęte ładnie się wszystko goi przynajmniej tyle:) na 99% mam ta endometrioze bardzo zaawansowana ale ostatecznie się do wiem po wyniku histopatologicznym. Dostał am przykaz starań o dziecko od następnego miesiąca i zobaczymy co będzie. Mam do was pytanie czy stosowalyscie jakieś naturalne środki zioła itp. Podczas starań?? Będę wdzięczna za każda rade bo niczego bardziej nie pragnę jak szkraba. Na dzień dzisiejszy jestem pozytywnie nastawiona zobaczy jak długo. Będę tu często zagladać bo jednak dobrze mieć kontakt z kimś kto boryka się z podobnymi problemami. Zawsze jedna druga wesprze :). Trzymał kciuki za wszystkie staraczki:)
 
Liju super elegancko. To juz krok do przodu do wymarzonego celu. Podoba mi sie tez pomysl z dmuchawcami :tak:

Limonka no to dziela kochana!! wykorzystaj fakt, ze cie tam ladnie wyczyscili i ruszaj z kopyta!!:happy2:

Tere fere ja mam 17 go czerwca i juz sie zastanawiam gdzie mloda beda slyszec, bo, ze beda to jestem pewna:tak: ogolnie tfu tfu coby nie zapeszac grzeczna jest :-) chodzimy sobie na spacerki i nawet chodakowska nie bedzie mi potrzebna, pod warunkiem, ze ogranicze spozycie czekolady i tiramisu:-p
 
Hej. Limonka tak się tylko zastanawiam czy po operacji brzucha nie powinnas jednak odczekać kilka miesięcy podgoic rany o wyciszyć endo.jesteś młoda może lepiej doleczyć najpierw i poczekac aż domek dla.bobasa będzie gotowy.serdecznie cię pozdrawiamTE=limonka8721;9823050]Hej dziewczyny, jestem juz po wizycie u lekarza szwy zdjęte ładnie się wszystko goi przynajmniej tyle:) na 99% mam ta endometrioze bardzo zaawansowana ale ostatecznie się do wiem po wyniku histopatologicznym. Dostał am przykaz starań o dziecko od następnego miesiąca i zobaczymy co będzie. Mam do was pytanie czy stosowalyscie jakieś naturalne środki zioła itp. Podczas starań?? Będę wdzięczna za każda rade bo niczego bardziej nie pragnę jak szkraba. Na dzień dzisiejszy jestem pozytywnie nastawiona zobaczy jak długo. Będę tu często zagladać bo jednak dobrze mieć kontakt z kimś kto boryka się z podobnymi problemami. Zawsze jeda druga wesprze :). Trzymał kciuki za wszystkie staraczki:)[/QUOTE]
 
limonka, mi się wydaję, że tuszka ma rację. jak byłam w lutym na laparo, to dziewczyna z mojej sali była otwierana i lekarz właśnie kazał jej odczekać min 3 miesiące, i chyba zaproponował diphereline na wyciszenie.
tere, gatto ja bym chyba płalała z dzidzią na zastrzykach.

A u mnie rolercoster :zawstydzona/y: euforia, bo jestem w trakcie. maga dół, bo koleżanka powiadomiła, że jest w ciąży. zadowolenie z remontu. Wkurzenie remontem ;-) no i w pracy zaczął się straszliwy młyn. wczoraj musiałam wziąść coś na uspokojenie bo nie mogłam wyrobić. po transferze muszę koniecznie mieć choć tydzień wolnego (tzn tylko L4 wchodzi w grę, bo jak pisałam wcześniej jest zakaz urlopów do lipca) ehh...
 
reklama
Do góry