reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

hej babole, ja przez tydzien bylam w Pl. wrocilismy w sobote i jeszcze sie nie ogarnelam :-) bylo super, Gattinka spiewajaco przetrwala 15to godzinna podroz samochodem, byla przegrzeczna i bylam z niej bardzo dumna...ba! nadal jestem:-D

SonySony tak to jest to! takie smyrki....ach rozmarzylam sie!

Miliaa no potem bedzie jeszcze fajniej, jak mlody bedzie jeszcze wiekszy. A najfajniej bedzie jak sie obruci i cie bedzie kopal w zebra...boli jak cholera!
Oczywiscie &&&&&&&&&&&&& :)

Tere fere zazdroszcze takiego pogodnego dziecka, moja Cri to w wiekszosci jest rozdarta, znaczy budzi sie z krzykiem na ustach...bo zazwyczaj glodna:)
 
reklama
kasiawr ale by było zajebiście. Kolejne forumowe dziecię. Trzymam kciuki za drugą kreskę. Fiu fiu.:-)

gatto po prostu ma kobita charakterek i już. Rządzi w chałpie...hihihihihihih:laugh2::angry:

sony umyj jak się dobrze czujesz, ale jak nie to daruj:tak: Ja myłam okna kilka razy w ciąży, tylko na stojaka gąbką i ściągaczką, potem tylko lekutko przetarłam clinem.:-) Powiem, że więcej się męczyłam wchodząc po schodach niż gdy umyłam wszystkie okna w domu w ten sposób.:happy:
 
Dziś poczułam już kopniaczki
shocked.gif
nawet po ręką były wyczuwalne. Popłakałam się. Co to za wspaniałe uczucie i faktycznie już się nie da pomylić tego.
biggrin.gif

Gato już podróże, podziwiam. Masz kobieto siłę. Szkoda tylko że na taką pogodę trafiłaś, a teraz upał.
Kasiawr no no dobrze to wróży, ale nic nie piszę żeby nie zapeszać;-)
Tere fere no jeszcze sobie daruję, bo mój mi nie pozwoli.
 
SonySony ale ja trafilam na super pogode!! Na podkarpaciu bylo zajebiscie, cieplo, mloda caly czas w ogrodzie drzemala, grilek i takie tam.
Gratuluje kopniakow, potem to dopiero bedzie!! :tak:

Moze jeszcze w lipcu pojedziemy na urlop:tak:
 
Gatto to dobrze że pogoda dopisała, bo na śląsku była fatalna.
Tere fere wow z małym na Zakontos?? Ja to jestem jak na razie przerażona jak to będzie po porodzie.
Kasiawr i jak??
 
Gatto, Tere fere, Sony, dziękuję za trzymanie kciuków :).

Lekarz potwierdził - na 100% ciąża :). Stwierdził to na podstawie rozrośniętego endometrium,ale jest za wcześnie i nic więcej nie widać... Nie wiem, czy to ok... Następna wizyta dopiero za 3 tygodnie...
Boję się cieszyć.

SonySony gratulacje z powodu czucia kopniaczków:)
 
Kasia zrob sobie bete i bede nadal trzymac kciuki. Teraz dbaj o siebie i fasola :tak:

Tere fere wow, we wrzesniu tam jest jeszcze goraco jak diabli:-D

SonySony a jak ma byc?? bedzie zajefajnie, zobaczysz! :-D i meczaco hihihi ;-) no chyba, ze ci sie trafi grzeczniutkie jak anioleczek:-D kurcze a plec juz znasz, czy ja przegapilam?
 
reklama
sony Nooo, niech się młody przyzwyczaja do podróży, bo my przynajmniej 5 razy do roku gdzieś się szwendamy. A takie małe nie płaci za nic. W Turcji ostatnio ludzie byli z 2 miesięcznym. Z takim to bym nie pojechała. W sumie to cały czas tylko siedzieli pod parasolem, przewijali, karmili, odbijali, przewijali, karmili, odbijali. Ale słodkie to małe było i grzeczne.:-)


kasiawr no to GRATULACJE!!!!


gatto we wrześniu tam jest koło 28'C zobaczymy, może na początku października pojedziemy. No zobaczymy.
 
Do góry