reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

O kurna chata! Gieniuś życzę Ci zdrowych i radosnych dzieciaczków, które dadzą Ci w nocy spać i będą najmądrzejsze w całym Twoim powiecie!!! Hihihihihihihih, bo w moim będzie Tim...hihihihihi
 
reklama
no i po wizycie u lekarza :)
wszystko jest ok niemam zadnego guza to tylko byly jakies pozostalosci po jajeczkowaniu które oczyscily sie w trakcie miesiaczki :) lekarz kazal mi nie robić dzieci ... ale intensywnie sie kochac haha bardzo sie ciesze ze zmienilam lekarza dzieki nim obroniłam sie od brania tabletek ktore zatrzymały by moj cykl miesiaczkowy, bo moj lekarz ktory wczesniej mnie leczył stwierdzil ze po 4 mies od laparoskopii ze znów mam endo niestety sie mylił. Taka mialam wczoraj ochote isc mu nagadac i zapytac sie co on chcial zrobić z moim ciałem. Tak bardzo sie ciesze ze zmieniłam tego lekarza ze nie macie pojecia :) To była moja najlepsza wiadomosc jaka mogłam wczoraj uslyszec ze jestem zdrowa :) dzisiaj dostałam druga dobra wiadomosc ze dostalam prace :) teraz czekam na trzecia dobra wiadomosc.... ciąża.... hihi :) ale pewnie bede tak zapracowana nowa pracą i studiami ze nie bede miala kiedy pomyslec czy zaszłam w ciaże :) pozdrawiam
 
Kasiorek to dobre wiadomości.

"Teraz ja wam przedstawię moje maleństwo po usg prenatalnym. Wszystko jest ok.
DSC03684.jpg
 

Załączniki

  • DSC03684.jpg
    DSC03684.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 44
kasiorek, gratuluję - same dobre wiadomości:). JA biorę się za badania przed i stomatologa... Chyba też powinnam przestać myśleć o robieniu dziecka i skupić się na miłości...:-) U mnie ten powrót endo widać a usg, ale może się zatrzyma. Wiosna idzie :-D pozdrawiam
 
no i po wizycie u lekarza :)
wszystko jest ok niemam zadnego guza to tylko byly jakies pozostalosci po jajeczkowaniu które oczyscily sie w trakcie miesiaczki :) lekarz kazal mi nie robić dzieci ... ale intensywnie sie kochac haha bardzo sie ciesze ze zmienilam lekarza dzieki nim obroniłam sie od brania tabletek ktore zatrzymały by moj cykl miesiaczkowy, bo moj lekarz ktory wczesniej mnie leczył stwierdzil ze po 4 mies od laparoskopii ze znów mam endo niestety sie mylił. Taka mialam wczoraj ochote isc mu nagadac i zapytac sie co on chcial zrobić z moim ciałem. Tak bardzo sie ciesze ze zmieniłam tego lekarza ze nie macie pojecia :) To była moja najlepsza wiadomosc jaka mogłam wczoraj uslyszec ze jestem zdrowa :) dzisiaj dostałam druga dobra wiadomosc ze dostalam prace :) teraz czekam na trzecia dobra wiadomosc.... ciąża.... hihi :) ale pewnie bede tak zapracowana nowa pracą i studiami ze nie bede miala kiedy pomyslec czy zaszłam w ciaże :) pozdrawiam

I tego ostatniego Ci życzę.:-)
 
Sony ta ostatnia fotka z profilu super!!!!!!:-)


Ja w przyszłym tygodniu z młodym na pierwsze szczepienie idę. :szok:
Po niedzieli będę miała foty z całej sesji... Podeślę linka, albo wstawię fotki.:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Tere FereGatto,Sony Sony,- dziękuję Wam ślicznie za życzenia:) Jest mi bardzo miło:tak: No i stało się skończyłam 30 lat-przybijające to,ale cieszę się,że przed trzydziechą wykonałam swój plan i urodziłam dzieci:-)

Gatto- u mnie to @ pojawiła się już po 6 tygodniach po porodzie wstrętna jedna i też nie karmiłam piersią a jak się czujesz z pierścieniem,ja tak jak ty w tym cyklu zaaplikowała dzisiaj mój 6 dzień cyklu i nadal pobolewa mnie podbrzusze i leci krew,ciekawe czy to z powodu pierścienia,bo normalnie to już po 4 dniach miałabym luz a ty jak się czujesz?
Tere fere- z tym złapaniem świeżego powietrza to święta racja,ja mam żadko okazję wyjść,bo nie mam z kim zostawić dzieci,ale jak wyjdę to naprawdę czuję,że się regeneruję-nawet godzinka dwie poza domem wiele dla mnie znaczy:tak:
 
Gatto, Gieniuś, co wy macie za pierścienie?:-)czy chodzi o spiralkę? ja dostałam małpicę 3 mies. po porodzie, ale wtedy jeszcze karmiłam. lekarka mi zapisała cerazette, jedyna piguła, jaka można brać, karmiąc, piguła spisywała się dobrze przez miesiąc potem zaczelam plamic i krwawic i bolało mnie podbrzusze, więc zmieniłam na inna, po której mi skoczylo ciśnienie, teraz probuje kolejną, ale może to co wy macie byłoby lepszym wyjściem? jak to się nazywa?Sony - gratulejszyn, bardzo się cieszę, że z bobaskiem wszystko dobrze, bardzo ma ładny profil! kasiorek 226 - super wieści:) lubię takie dni, życzę Ci powodzenia w realizacji trzeciego punktu:) Tere fere - a czym szczepisz? niech Tymka jak najmniej boli!
 
reklama
Gieniek powiem ci, ze nie czuje nic z tym pierscieniem, zaaplikowalam bez problemow w l dniu@ i czekam az jedza przejdzie...jak na razie leje sie ze mnie jak z zarznietego prosiaka. Ale jako tako efektow niepozadanych nie zauwazylam;-)

Tere fere ja tez mam 29go szczepienie mlodej i mam na liscie chyba z 7 chorob wymienionych:szok::szok:
 
Do góry