reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Tuszka- to taki pierścień alternatywa dla pigułek anty, lekarze to przepisują po ciąży,bo nie musisz pamiętać o codziennym braniu tabletek,nie obciąża wątroby,bo przedostaje się od razu do krwi i ma najmniejsza ilość hormonów-powinno się nie tyć. Wkładasz to do środka i nosisz 3 tygodnie,potem 7 dni przerwy na @ i zakładasz nowy pierścień. Wydaje się kuszące niemniej jednak ja nie wiem,czy dla mnie to będzie ok bo mam 7 dzień cyklu i nadal ból podbrzusza i krwawienie,niektóre dziewczyny piszą,że miały całe 3 tygodnie takie bóle i krwawienia i wyjęły sobie to coś,bo nie mogły wytrzymać. Zobaczymy jak to będzie u mnie,zastanawia mnie też sex z czymś w środku i to,że podczas krwawienia tam siedzi-chodzi mi o bakterie i zarazki,ale ja już jestem uczulona na takie rzeczy i za dużo myślę,kombinuję żeby wyjąć umyć i wsadzić z powrotem;-)

Sony Sony- przepiękne maleństwo ma śliczny profil-to pewnie po mamusi :) Nawet nie wiesz,jak się cieszę,że wszystko jest w porządku teraz nie mogę się doczekać aż poznamy płeć maleństwa.

Dziewczyny a ja jutro robię imprezę urodzinową, moja mama zostanie z dziećmi-więc wychodzę na noc i wracam dopiero w niedzielę,już nie mogę się doczekać stresuje mnie tylko ta niekończąca się @-no cóż...jak będę miała zdjęcia to wrzucę:tak:
 
dzieki dziewczyny za wsparcie :) mam nadzieje ze moje najwieksze szczescie wkoncu wkoncu nastapi i zajde w ciąże :) tylko zastanawia mnie nie lekarz oprócz kwasu foliowego nie dał zadnych innych mi dopalaczy zebym zaszla szybciej w ciąże wy też tak miałyście ? mam nadzieje ze ciaza wkoncu wyjdzie mi z głowy jak skupie sie na pisaniu prac i przygotowywaniu sie do sesji , egzaminów końcowych jeszcze teraz praca 3 zmiany mam nadzieje ze nie bede w stanie myslec o tym czy zaszlam w ciąze czy nie :)
 
Hej kobietki,mam pytanko, we wtorek mialam laparoskopie i dzisiaj czyli po 3 dniach kolo szwu po prawej stronie a raczej pod jest maly siniak,nie wiem czy to krwiak czy co ale czy ktoraś z was tak miala i czy to niebezpieczne?mam jechac do lekarza?
 
Kasiorek wystarczy kwas:happy:a jak juz zajdziesz w ciaze to moze ci lekarz zapisze jakas luteinke, ale to wszystko bedzie wiadomo pozniej :tak: Nic sie nie martw, jedz folik, twoj tez moze:-) i do dziela. Aaa i ograniczcie palenia i picie jakichkolwiek alholow (no moze z wyjatkiem na czerwone wino, bo poprawia endometrium:tak:)

Gieniek milej imprezy!!!!!!!!!!!

Sony dzidzia urocza.......tez jestem ciekawa plci!!

Anesia nie pomoge, ale moze to tylko zwykly siniak?

U nas pogoda an calego i chodze z mloda na spacery. Ja jak na razie nie narzekam na tego ringa :)
 
Gatto biore kwasik juz dwa tyg :) mam nadzieje ze pomoze ale palenie to musze wkoncu rzucić tylko jest mi cieżko zbliża sie egzamin końcowy i coraz wiecej stresu ale postaram sie :)
anesia89 ja tez miałam laparoskopie ale zaden siniak mi nie wyszedł rany bardzo super goiły tylko ze dwa razy dziennie myłam je specjanym preparatem , więc ja ci tez nie pomoge poczytaj gdzieś na forum lub zadzwon do lekarza czy masz panikować :)
 
an​esia, nie wiem, jak wygląda Twój siniak, ale ja mialam pod tym duzym szwem(pod pepkiem) siniaka i specjalnie sie nie przejmowałam... moj brzuch w ogóle wyglądał jak jeden wielki siniak - przetrzymali mnie w szpitalu dluzej i tam ciagle te zastrzyki w brzuch, a potem w domu jeszcze cale opakowanie, czyli 10, a robilam je sama, wiec czasami chyba nie do konca dobrze :)
jeżeli Cie to martwi, to może skonsultuj z lekarzem...

kasiorek, ​ja tez biore tylko kwas foliowy:)
 
Gieniek, a ty jak organizujesz się, gdy jesteś sama z maluchami?:confused: Na raz karmisz jakoś?:baffled: Pewnie jak jedno kończysz karmić to drugie zaczynasz,:laugh2: a jak to drugie już nakarmisz to pierwsze na ręce, bo płacze... jak to jest? :confused:Pytam z ciekawości, bo nie miałam koleżanki z blizniętami...
Prosimy o obiecane fotki...:-)


Tuszka, szczepię 6 w jednym, w przyszłym tygodniu, też mam nadzieję , że nie będzie bolało. :tak:


Anesia po laparo może być siniak i to nie jeden. Ja też miałam.:tak::baffled:


Gatto pozazdrościć pogody, :rofl2:choć u nas też nie można narzekać.
 
Gatto... Wy juz tam w IT macie na pewno piękna pogodę...my się tu jeszcze meczymy, chociaż wczoraj juz nie bylo takiej tragedi. Miedzy jednym a drugim odpoczynkiem wyszłam sobie na spacerek :)

Tere...my też czekamy na fotki z całej sesji, bo Tim to radość na moje oczy! :)

Gienius...pokazuj no się laska... Na pewno wygladalas i bawilas się wyśmienicie! Aż ci zazdroszczę, ze ty na imprezy mozesz sobie chodzić. Ja i moje łożysko chyba za bardzo się nie nadajemy, mimo ze do tej pory chodziliśmy ;) kochanie a powiedz mi jeszcze, bo pamiętam, ze kiedyś pisalaa o jakimś lekarzu i maluchach, ze coś tam wyszło im zle, niedotlenienie poporodowe? Powiedz jak wygląda sytuacja. Nic nie mówisz to pewnie jak zwykle fałszywy alarm. Buziakuje do was mocno :*

A ja, dalej się mecze odpoczywając. Z jednej strony cieszę się, ze mam jeszcze ta podyplomowke to zmuszam się na wyjście do ludzi. Ale juz 18 maja mam egzamin kończący i wtedy to juz tylko gleba na łóżku :/ tesknie za normalnym życiem i nie wiem czy to jakos depresyjnie się dla mnie nie skończy. Chciałabym się ruszać, coś robić, pracować, ale bardzo boje się o to łożysko. Ehhh :|
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miliaa slonce ty moze sobie jakos tak bardzo do glowy nie dobieraj, bo zwariujesz....ja do samego konca smigalam gdzie chcialam, jezdzilam samochodem i w ogole ie myslalam o tym lozysku. Wyluzuj i poszukaj zlotego srodka, nikt ci na pewno nie kaze lezec, ale tez i brac udzialu w konkursie na najbardziej dlugi spacer. Wysrodkuj i bedzie dobrze. Nie mozesz tylko lezec, bo rych w ciazy jest wskazany, ale idz na 3 spacery w ciagu dnia niz na jeden dlugasny. Idz 2 razy do sklepu, raz po bulki, drugi raz po sok i ani sie nie zmeczysz, ani przedzwigasz. Wychodz do ludzi, posiedz w parku z ksiazka czy haftowaniem. Na imprezy chodzic nie musisz, ale jesli wybierzesz sie z kolezanka lub eMem na kawe i ciastko to lozysko tez ci nie odpadnie:-D Ruszaj sie z glowa po prostu :happy:

Milej niedzieli dziewczynki, u nas 22° i az zyc sie chce:)
 
Do góry