reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Gatto-cześć,jak tam sobie radzisz z dzidziusiem, grzeczna czy daje ci w kość? Wiesz,ze ja też dostałam receptę na NuvaRing:tak: stosuję od tego cyklu,więc na razie nie mogę nic o tym powiedzieć,mam nadzieję,że nie zacznę jakoś tyć czy coś,bo to jednak hormony...

Tere Fere- a ty pędziwiatrze już pewnie do pracy śmigasz?Jak tam Tymeczek-nadal taki anioł?

Miliaa- gratuluję silnego i dużego chłopca,jak się czujesz,czy brzuszek juz rośnie?

Sony Sony-bardzo mocno trzymam kciuki za badania prenatalne w czwartek-ale to szybko minęło!!!

Liju i kachna- powodzenia słoneczka,ten rok jest wasz!!!

Wszystkie nowe dziewczyny pozdrawiam i życzę powodzenia w leczeniu endometriozy oraz w zajściu w ciążę:-)
 
kasiawr to do dzieła trzymam kciuki :) ja tez juz biore kwas foliowy jakies 2 tygodnie :) dzisiaj ide do lekarza to bedzie moja chwila prawdy okaże sie czy endo powrociło oby nie :) stres zaczyna mnie juz dopadać a wizyta dopiero na 17.40 :) dam znac co mi powiedzial :) a teraz zmykam do pracy :) pozdrawiam :)
 
Gienius jakos sobie radze, mloda jest coraz bardziej kumata i sie slodko usmiecha. A jak sie tak usmiecha to normalnie odlot! :-D:-D Mama ma odlot :-):-)
Ja tez zakupilam i zaaplikowalam novaring wczoraj, bo znienacka przylazla @. Moze dlatego, ze nie karmie juz to zawitala? Nic, zobaczymy, jak na razie nie czuje tego w srodku to powinno byc ok...a z tyciem..no coz...mi lekarz powiedzial, ze tam jest bardzo mala zawartosc hormonow, a tycie to raczej zalezy od sklonnosci (ja nie mam, to mam nadzieje zostana taka jestem, a wlasciwie schudne jeszcze te 2 kg co mam na plusie po porodzie)
 
Gieniek masz rację oczywiście.

Do pracy zawiało mnie jak Tim skończył 3 tygodnie.:-p Choć wychodzę tylko na 4godzinki i nie codziennie , to trochę mi się przykrzy za młodym:sorry:, ale też wracam bardziej kochająca, stęskniona, uśmiechnięta, więcej wtedy do niego gadam... Chyba są tego korzyści, że odetchnę chwileńkę od małego i w ogóle całego kwadrata. :baffled:

Jak tylko ktoś ma możliwość, to polecam robić wypady trzy razy w tygodniu, nie na długo.:tak: Jakoś to człowieka odświeża. Może mózg przewiany świeżym powietrzem,:-D a nie taki przegniły w chałupie. :-D:-D:-D:-D


Gatto a co to dziś Gieniuś obchodzi, bo nie wiem...:eek:
 
Tere fere Gienek urodziny ma dzis....:happy:

A przewietrzenie mozgu tez polecam, bo po pierwsze kiszenie sie w domu nie wplywa dobrze ani na mame, ani na dziecko i jest mniejsze prawdopodobienstwo zalapania baby-bluesa:tak:
 
reklama
Do góry