reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Sony właśnie takiej wiadomości od Ciebie byłam pewna! GRATULUJE z całego serca!!!!
miliaa
czekamy na zdjęcia :tak: newet skorupiaczka ;-)
kachna
wszystko się ułoży! i każda z nas wkońcu będzie całować swojego bobaska.
Ja nie mogę uwierzyć, że dziś już czwartek. Cały styczeń czas mi się masakrycznie ciągnął. a tu już w pon wizyta :happy2: Wczoraj padłam zmęczona --> 200 chrustów nasmażyłam. miałam jeszcze zrobić pączki ale sił i motywacji zabrakło ;-) a czym Wy się dziś zajadacie?
 
reklama
Cześć, ja wczoraj zrobiłam mega porcję oponek serowych, mniam:-):-):-)
Sony mam jeszcze do ciebie pytanie odnosnie dofinasowania, czy miałaś jakiś wyznaczony czas od dostania waidomości do wykonania ivf? Ja na razie nie mam pięniędzy ale dobrze się zaczął początek roku i myślę że do maja dam rade, ale nie wiem czy mogę tyle zwlekać:zawstydzona/y:
 
200 chrustów????????????????? Boszeeee!!!!!!!!!!!!! Jade do Ciebie:shocked2::shocked2::shocked2: Liju

Ja dziś zjadłam 2 pączki i masakra!:no::no: Od kilku dni mam tak bolesną zgagę, że płaczę przy przełykaniu czegokolwiek. Mam nadzieję, że nie wróciły mi wrzody. Boję się. Malox łykam codziennie, dzięki temu w ogóle coś jem... A te pączki mnie dziś jeszcze dobyły:sorry:
 
Dziś byłam na 2 becie i wynik mam 379, 87. Przyrost o 151%. Matko to bardzo dużo. Ide 18 stycznia na usg i zobaczymy co dalej.
 
Sony dobrze, bardzo dobrze!! przyrost powinien byc min 66%, a jak u ciebie sa blizniaki to beta bedzie rosla jak szalona. Warto isc do lekarza jak przekracza 1000 to juz cos bedzie widac, ale jak masz wizyte za 10 dni to mysle, ze w sam raz:tak:
 
Witam Dziewczyny. Dawno mnie nie było, ale czytam na bieżąco....
Sonysony gratuluję, tym razem się uda :tak:dajesz nadzieję...ale z tego co pamietam to Ty nie masz oficjalnie stwierdzonej edno. Cieszę się również że z Twoim "M" się poukładało
miliaa Tobie też składam najszczersze gratulację
Gieniuś już masz swoje pociechy na świecie, jak ten czas szybko leci:szok: Pozdrawiam Cię serdecznie:-)
Terefere i Gatto życzę szybkiego rozwiązania
 
Sony o Boszeeee jeszcze 9 dni?????????????????? To dłuuuuuuuuuuuugo!!!!!!!
Jak my tu wytrzymamy do tego czasu??????? Opisuj jakie masz samopoczucie lub dolegliwości. No chyba, że nie masz wcale. Mnie cyce tak bolały, że nie mogłam nawet spać na boku, bo jak jedna na drugiej leżała to jęczałam z bólu.:-):-):-)

Nadzieja, nie opuszczaj nas na tak długo, nigdy więcej.:-)
 
reklama
Nie piersi mnie aż tak nie bolą, dziś przez moment straszne swędziały. Boli mnie czasami podbrzusze, bardzo dziwny ból, jakby zapalny. Dziś troszkę ból głowy się uspokoił. No i moja krew, nie krzepnie:( zrobiłam rano zastrzyk z fraxipariny i nie zauważyłam a krew mi cały czas sączyła się i na bluzce mam plamkę z krwi. Dopiero wieczorem jakoś się zasklepiło i nie leci.
A wy jak się czujecie moje przyszłe i obecne mamuśki??
 
Do góry