reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

tere fere nie mogę doczekać się cd Twojej sesji. Super pomysł. jak się przegląda różne sesje, to większość jest do siebie strasznie podobna, a twoja...bomba :-):-D:-)
Sony kochanie, jak widziałaś cień to na pewno się udało :-D teraz z każdym dniem kreseczka będzie wyraźniejsza a beta urośnie pięknie!!!
Terefere przepraszam, będę bezczelna (wybacz Kachna) ja już nie przepuszczam żadnej koleżanki w kolejne (możemy ewentualnie jednocześnie zawojować luty/marzec). teraz moja kolej na dzidziusia ;-) oby do poniedziałku...
 
reklama
Dziewczyny po ogromnym dylemacie czy zrobić dziś betę, bo bałam się że może być niska lub ogólnie za szybko ją robię albo będzie zerowa, jednak nie wytrzymałam i zrobiłam test dziś z krwi.
 
Dziewczyny po ogromnym dylemacie czy zrobić dziś betę, bo bałam się że może być niska lub ogólnie za szybko ją robię albo będzie zerowa, jednak nie wytrzymałam i zrobiłam test dziś z krwi.
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????????????????????????????????
 
Dzięki kuleżanki za miłe słowa, co do sesji, właśnie wszystkie są zazwyczaj podobne do siebie. Kilka takich tendencyjnych mam zrobionych, ale dużo dosyć oryginalnych.:-)

Sony, w sumie dobrze robisz, że jeszcze nie wariujesz ze szczęścia. Zawsze trzeba trochę trzeźwo myśleć, ale ja i tak już Ci gratuluję, bo wiem że będzie dobrze. Teraz zaciskaj nogi kochana i trzymaj mocno!!!!:-)
 
reklama
Sony trzeba myslec pozytywnie, w koncu kiedys musi zaswiecic slonce i ja wierze, ze to wlasnie teraz! Jak nie dostaniesz przez glowe
 
Do góry