reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
aaaaaaa!!! super...:tak::-D a ja szaleje, bo co ... smucic sie mam!!! ja wiedzialam, ze jestes w ciazy!!!!! kochanie nawet nie wiesz jak ja ci kibicowalam!!! rewelka!

terA o mnie ;-)
ja tez dzis bylam niby tylko sprawdzic tarczyce ale wiecie, ze nie wytrzymalam i zrobilismy usg. maluch ma ponad 5cm!! serducho bije 158razy/min. calosc dr mowil, ze ok 11cm...to juz spory misiak
laugh.gif
kazalam zmierzyc szyjke, bo sie naczytalam, ze to wazne, szyjka ma 4,5cm, wiec dluga
yes2.gif

mowilam mu, ze mam genetyczne 12.02 a on powiedzial, ze na jego oko jest wszystko ok, wiec mam sie nie przejmowac...
 
Miliaa to świetne wiadomości, duże już jest. D
Dziękuję że tak wierzyłyście i podtrzymywałyście mnie na duchu, to mi pozwoliło przetrwać te czekanie.
Nie wierzę jeszcze, że to się dzieje, chyba uwierzę jak na usg zobaczę.
Gacio jak u Ciebie samopoczucie przed porodem??
 
Ostatnia edycja:
Sony no brutal ze mnie :-D:-D a bo ja wiem jak samopoczucie, tak samo chyba. Grubas jestem, sapie jak lokomotywa i nie wiem. Zaraz wam wrzuce fote brzuchala hihi

Miliaa no to gigant juz!!! a szyjka to jak u zyrafy hihi:-)
 
sony super innej wiadomości się nie spodziewałam. liju nie ma problemu chętnie cię przepuszczę powiem wam, że tak jak kiedyś miałam straszne ciśnienie na dziecko i po dostaniu miesiączki zawsze musiałam sobie po płakać to teraz tak nie mam może dlatego, że wszystkie tak ładnie po kolei zachodzicie w ciążę, że wierzę, że mi też się kiedyś uda a, że widocznie to jeszcze nie mój czas.
 
Kachna jak to kiedys ktos powiedzial: Co ma wisiec nie utonie!! I tego sie trzeba trzymac:-D
 
kachna przyjdzie kryska na matyska jak to się mówi...:-D

Gatto ja już też zaczynam sapać, bo płuca mam chyba już tak małe (czytaj skurczone, ściśnięte),że pojemność to chyba tylko z 2 litry:szok::-D
 
reklama
Do góry