reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Sony, mnie też na początku tzn 4-5miesiąc bardzo bolała głowa. Chyba z miesiąc miałam taki problem, ale w końcu przeszło.:blink:
Teraz jestem ponownie chora. To już się staje wkurzające. Już nie wiem co mam robić. Od 5 m-ca jestem chora już 4 raz. Masakra. :crazy:
 
reklama
hej. melduje się po wizycie w klinice. niestety mam 2 endo-torbielki ok 1,5-2 cm w prawy jajniku a lewy jest przyrośnięty do macicy, nieruchomy. dlatego kolejna laparo po 20.02 a inv marzec-kwiecień :no2::no2::no2::no2: jak zwykle coś :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ehhh i znów trzeba będzie odbudowywac dobre nastawienie od zera:no:
 
liju spoko. Szybko ta laparo, to dobrze. Będziesz czyściutka i zdrowiutka jak ta lala! Będziesz miała czystą kartę. A tak podejście do IUI czy IVF nie miałoby pewnie sensu, a tak masz szanse takie jak najzdrowsza kobitka:-)
 
liju tere fere ma rację, nie ma się co załamywać będzie większa szansa, że ci się uda in vitro ja jak będę miała już kasę na in vitro to też najpierw zafunduję sobie laparo bo bez tego to taka rosyjska ruletka
 
Dziewczeta wywalajcie endo i przejmujcie nasze brzuchale, bo my juz z Tere fere na wylocie!

Tere fere ty w koncu masz to cc?? znasz juz date??
 
Hejka. Mam cc. Termin mam na 6 marca. Mam nadzieję, że dotrzymam, bo różnie bywa:tak: Z jednej strony chciałabym już widzieć Tymka, a z drugiej wolę urodzić w terminie, żeby nie być zaskoczoną nagłym przebiegiem "zdarzeń";-)
Wiesz, ja jestem zdrowo porąbana i lubię wszystko dopięte na ostatni guzik. Kilka dni przed chcę zrobić ostatnią depilację bikini i nogalów, kolor na włosach, pedicure, posprzątać chałupkę, zrobić pranko i takie tam:rofl2:

A Ty jak tam kochana? Już bliziutko jakoś nie?! Jak Twoje emocje?? Przygotowana w pełni na malutką myszkę?
 
Ostatnia edycja:
U mnie dokona sie w piatek......jestem rozemocjonowana, wystrachana i w ogole! Ale z drugiej strony chcialabym ja miec na zewnatrz:happy:
 
a powiedz czemu tak wcześnie? Chociaż w sumie trochę ponad półtora tygodnia przed terminem...;-) Ja mam wyznaczoną 8 dni przed.
Kurczę, pamiętam jak zaczynałyśmy a tu takie jaja!:szok::-)
 
reklama
Bo mam lozysko przodujace i nie mozna dopuscic do skurczy. Gdyby zaczal sie porod naturalny bylybysmy w klopotach, bo lozysko mogloby sie zaczac odklejac.
 
Do góry