reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

spokojnie Sony, wiesz ile ja mialam dni zwatpienia...
bylam przekonana ze nic z tego i nawet rzucilam l4 i pojechalam do pracy...chwile zwatpienia sa normalne i rozumiem cie dobrze.
mimo wszystko mow do maluszkow!!
 
reklama
Hej dziewczyny,bralam orgametril i po odstawieniu mialam okres,a teraz jestem prawie 8 dni po okresie i dostalam nie obfitej ale małej wydzieliny w kolorze ciemnego brązu,mialam ją wczoraj i dzisiaj,brzuch mnie delikatnie pobolewa,co to moze byc?Mam nadziejf ze ta torbiel czekoladowa mi nie pekla,z lekarzem umowilam sie dopiero na poczatku marca i nie wiem czy isc do niego,czy ktoras z was tak miala?Nie wiem co to za wydzielina,wczoraj kolorem pod czarny podchodzila:-/
 
anesia89 ja ci niestety nie pomogę ale dobrze by było jakby ci jakiś lekarz USG zrobił miałabyś pewność co to
 
Miliaa w weekend obiecuję, że napiszę Ci wszystko,:tak: bo co mam wrócić wcześniej do domu z pracy, to mi dopisują klientki i wracam o 18ej,a i nawet później.:baffled: Niby dobrze się czuję, ale te moje dziewczyny zapominają, że jestem w ciąży i pracuję po więcej godzin niż reszta załogi, bo zawsze tak było. Mój M wyzywa,:wściekła/y: że to ja tam w końcu rządzę i mam im powiedzieć,żeby mi tyle nie wpisywały. Ale ja tak lubię to co robię, no i dzięki Bogu mam dużo pracy:tak: ( w tych czasach różnie bywa), więc chcę jak najdłużej pracować....heheheheheheheh :-D
Już niedługo będę siedziała w chacie 24/24h.:-p




Ja zaczęłam kompletować wszystko od stycznia. Po prostu grzebię w necie i szukam tego co mnie interesuje w najlepszej cenie.:-) Dopytuję wszystkich świętych co używali i co najlepsze i najwygodniejsze itd. A salon fryz-kos to najlepszy przepływ informacji, jeśli chodzi o takie babskie sprawy,:tak: więc nie było trudno. Same mi podpowiadają co miały fajnego, albo widziały u koleżanki i było o wiele lepsze.... itd;-)

Sony nie martw się, ja myślę że ten nastrój to przez fasolinkę:-D


anesia po orgametrilu może tak być, to są plamienia, ale jeśli się nasilą lub coś Cię niepokoi to zapytaj ginki.;-)
 
aniesia...nie sadze, zeby to byla torbiel. jak bylam na poczatku ciazy mialam plamienia, zapytalam gina czy to mozliwe, ze cysta mi sie oczyszcza i wyplywa, powiedziala, ze to niemozliwe.
bralam orgametril ale nie mialam plamien. chociaz sadze, ze moze to dzialac na zasadzie tabsow antykoncepcyjnych, czasami na samym poczatku zdarza sie, ze dziewczyny plamia.
tere...nie spiesz sie kochana....spokojnie...ja i tak pomysle o czymkolwiek po tym genetycznym teraz. a od mysli do czynow to dluga droga :tak:
a poza tym to nie pracuj tyle, oszczedzaj sie troche! bo w du.psko zarobisz;-)
 
Dziewczyny wziełam już 2 opakowanie orgametrilu i nie mialam takich plamień,teraz po odstawieniu mialam okres 3 dni a na 7 dzien od okresu dostalam tej mega ciemnobrazowej wydzieliny,8 dzien tak samo,dzisiaj jest 9 dzien i wydzielina jest czerwona ,tego sa male ilosci,ale sie martwie i jutro jest 10dzien i mam zaczac brac kolejne opakowanie orgametrilu,czy mam wziac?czy musze poczekac jak krwawienia sie grkoncza?Brzuch mnie nie boli jakos mega.
 
Ta wydzielina jest źtakimi skrzepami bordowymi:-/ostatnio robilam brzuszki tzw 6 weidera,ale tylko 2 powtorzenia oraz biegalam ,czy to moglo sie do tego plamienia przyczynic?czy majac torbiel czekoladowa i mam czynnosciowa moge upriac sporty?bieganimd,plywanie,brzuszki?
 
Ja nie wiem, ale raz mi lekarka powiedziała, że mam torbiel czekoladową. Mój mnie wyciągnął na długi spacer i ją odczuwałam. Jak przyszłam do domu to zauważyłam krew, troszkę jej było. Później na usg już śladu torbieli nie było. Sama nie wiem czy faktycznie to była torbiel czekoladowa.
 
Hej babolki, dawno mnie nie bylo, ale zagladalam czasami. Ja juz sie czuje jak wieloryb, mecze sie po przejsciu kilku krokow. Mam juz wyznaczona cesarke na 15 lutego. Juz nie moge sie doczekac:tak:

Sony trzymam kciuki i moje mysli kraza wokol twoich maluchow!! Bedzie dobrze!!
Miliaa ty juz skladaj forse, bo wszystko tyyyyyyle kosztuje, ze masakra! Ja mialam duzo szczescia, bo ogrom rzeczy pozyczyla mi kolezanka, a ciuszki (wiekszosc) przyniosla mi tesciowa od kogos uzywane, ale w doskonalym stanie. Wozek tez nam kupili tesciowie, a lozeczko z materacem, pieluszki, jakies apteczne sprawy moi rodzice. Tak czy siak i tak wydaje mi sie, ze dziecko to studnia bez dna, ciagle cos brakuje lub "pasowaloby" kupic :)

Pozdrawiam was wszystkie!!!!!
 
reklama
Do góry