reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Sony...brzuch wrzuce po genetycznym jak wszystko bedzie ok...chociaz nie powiem, bo troche sie zaokraglam, fajne uczucie...
mowisz do swoich maluszkow? my z mezem nawet spiewalismy naszemu:-D moze dlatego z nami zostal;-)
liju...a weeez, poczatki ciazy sa przesr.ane...no ale jakos daje rade:tak: dzis tylko troche sie przeforsowalam, bo umylam cala lazienke, na kolanach wycieralam podloge i pralam dywaniki...czulam sie dobrze do pewnego momentu, a potem tak mnie zaklul jajnik i mialam skurcze, az sie przestraszylam...chyba maluszek bedzie leniuszkem:-D

Gatto...jak tam?
 
reklama
Sony czyli miałaś IMSI, plus embriotransfer 800 zł plus punkcja 1000 zł plus monitoring zarodków 1100 zł plus leki, tak?
A koszt wizyty u dr Mercika jak jest. I tez sie przychylam do pytanie Kachny ile kosztowały Cię leki i jakie masz AMH.
Dzięki serdeczne za odpowiedzi:sorry2:
 
Dzięki Kochane.:tak:
Szkoda, że nie mogę pokazać Wam filmiku,:-p bo tam doskonale widać mojego beksę. Na zmianę otwiera buzię i płacze i się uspokaja. Jakby coś mu nie pasiło.:sorry2: Moja kumpela mówi, że skoro mu jeździli po głowie głowicą, to miał prawo wyrazić swoją dezaprobatę...hihihihihih:-)


Miliaa miałam policzyć Ci wyprawkę, zsumuję i dam Ci znać, ale nie sugeruj się, bo ja wszystko nowe kupowałam, a Ty może coś dostaniesz w spadku. Nawet może jutro napiszę Ci listę co i po ile.:-) Jak sama wcześniej nie zemdleję gdy zobaczę sumę. U mnie było to rozciągnięte w czasie i trochę płaciłam, ale większość z konta szło, ZUS i klientki uzupełniały konto, więc nie czułam wydatków.:-)
 
sony ile wyniósł cię całkowity koszt in vitro z lekami
Całkowity koszt to ok. 7600 zł + 3000 zł z fundacji.

Sony czyli miałaś IMSI, plus embriotransfer 800 zł plus punkcja 1000 zł plus monitoring zarodków 1100 zł plus leki, tak?
A koszt wizyty u dr Mercika jak jest. I tez sie przychylam do pytanie Kachny ile kosztowały Cię leki i jakie masz AMH.
Dzięki serdeczne za odpowiedzi:sorry2:
Moje Amh to 2,7.
Koszt leków ok 2200zł.
Punkcja 1100zł
IMSI 1800zł (4800zł bez dofinansowania)
Transfer 800zł
Embriogel 350 zł
Mrożenia nie było bo nic mi nie zostało, ale koszt jednej słomki to 550 zł w której są dwa zarodki.
 
Tere...u mnie tez wszystko nowe... nikt w rodzinie nie mial malego dziecka juz od dluzszego czasu...oczywiscie rodzice sie dorzuca, ale musimy wiedziec ile mnie wiecej sepic od nich:-D
taka lista baaaaaardzo by mi pomogla...nawet nie wiesz jak bardzo!:tak:
a kiedy zaczelas kompletowac powoli wszystko?

Sony...jeszcze tydzien!!!
 
reklama
Do góry