reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

ej Sony kopnac cie w du.pe!?ja wiem, ze ciezarnych nie mozna, ale az sie prosisz na otrzasniecie! :-p
7 lutego to ktory bedzie twoj dpt?
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Przepraszam za długą nieobecność, co u was słychać? Piszcie mi tu szybko,bo ja nie dam rady nadrobić zaległości:(

SonySony
- gratuluję ty już masz 2 zarodeczki w brzuszku, wszystko będzie dobrze są pięknej klasy mam nadzieję,że dołączysz do bliźniakowych mam:tak:

A jak się czują przyszłe mamusie? Gatto, Miliaa, Tere Fere?

Liju- cześć, co tam u Ciebie słoneczko?



Ja jestem zarobiona, sama z dwójką płaczków a synek to taki nerwus..biedny ma problemy z nadmiernym napięciem mięśniowym i jest taki wrażliwy, niespokojny-w tym tyg,idziemy do neurologa...

A to moje pocieszki L&G09.jpg L&G15.jpg L&G43.jpg
 
Sony nawet tak nie mów!!! oczywiście, trzymamy kciuki ale WSZYSTKO będzie jak należy :-)
Gieniek jakie słodkie te twoje maluchy!!! widzę, że już profesjonalną sesję mają za sobą. proszę jakie gwiazdki z naszych dzieciaczków z wątku ;-) biedny gabryś :-( cały czas siedzisz sama czy wpadają rodzice. kurka dla mnie abstraktem byłoby skakanie wokół jednej kruszynki a ty musisz dawać sobie radę z dwójką. dzielna dziewczyna z ciebie!!! ja czekam z niecierpliwością na 11.02 na wizytę w klinice, jak wszystko będzie ok to startuję z procedurą. już nie mogę się doczekać!
 
Miliaa 13 dpt. Punkcja była 23 a transfer 25 stycznia. Chyba kopniak mi jest potrzebny.
Gieniuś ależ słodziutkie twoje maleństwa i jaką śliczną mają sesję fot. Teoretycznie powinnam mieć dwa bąbelki, ale czy fizycznie tam są???
Liju trzymaj mocno, bo za niedługo sądny dzień, a to moja ostatnia szansa.
 
Sony masz tu po dupce!! Wszystko bedzie dobrze!!

Gienius witaj, piekniusie te twoje dzieciaczki!!!! Ja mam juz cesarke zaprogramowana na 15go :shocked2::shocked2: ludzieeee co to bedzie, co to bedzie:-p

Liju trzymam kciukasy!!! &&&&&&&&&&&&&&
 
Witajcie z rana:)

Liju- to fantastyczna wiadomość,że i ty startujesz z procedurą,bardzo się cieszę dziewczyny,że się zdecydowałyście. To nie ma żadnego znaczenia,czy dziecko zostało poczęte naturalnie,czy przez in vitro-szkoda tylko,że ta metoda jest u nas w Polsce taka droga. Opisuj po kolei swoje wrażenia z wizyt a ja już mocno trzymam za Ciebie kciuki!!!

SonySony- a co ta za negatywne nastawienie, zasługujesz nie na klapsy a na chłostę lub na baty;-)Jeszcze tylko 2 dni i już wszystko będzie jasne. A jak się czujesz kochana i czemu piszesz,że to twoja ostatnia szansa?Jesteś młoda i całe życie przed Tobą:tak:

Gatto- o rany to ty też już szykujesz się do rozpakowania,niedługo utulisz swoje malutkie różowiutkie i wrzeszczące maleństwo:-) Ja tak bardzo nie mogłam się doczekać rozwiązania a teraz myślę,ze jak były w brzuszku to nie było najgorzej,bo jak się wydrą to aż mnie rzuca w środku-krzyczą tak głośno i intensywnie,jakby ktoś im krzywdę robił! Co do cesarki to świetna sprawa nic nie widać,szybko się goi-jak dla mnie same plusy!
Katka- cześć, na pewno będziesz miała swoje maluchy i będziesz im strzelać duuużo fotek a co u Ciebie teraz słychać, na jakim jesteś etapie starań?

Tere Fere- a co u Ciebie nasza Miss?
 
Hejka laleczki!!!


Gieniek ekstra dzieciaczki i fajowe fotki! Powiedz mi sesję robiłaś w domu, czy w studio? Bo ja mam dylemat, choć dużo to zależy od mieszkania. Przestronne, czy nie bardzo....:confused: Właśnie w sobote ma do mnie wpaść kumpel fotograf i ma ocenić, gdzie zrobimy fotki małego jak się urodzi.:-)

Sony będzie dobrze słońce, już niebawem wszystko będzie jasne:tak: &&&&&&&&&&&&


Zaglądam tylko czasem nie piszę, bo mało czasu.:baffled: Ale dziś siedzę w domu, bo mnie załoga wywaliła na chatę. Przeprałam ciuszki i będę prasować jak wyschną. Gotuję zupkę pomidorową i troszkę sprzątam. Jutro też w sumie nie będę pracować, bo mam szkolenie.

Słuchajta, wczoraj byłam na sesji brzuszkowej. Fajne zdjęcia wyjdą,tzn mam nadzieję. Już nie mogę się doczekać efektu. Mam nadzieję, że obrobi mi szybko to powrzucam, albo podam linka :-)



Gatto, jak tam, peniasz coraz bardziej? Ja cc się nie boję, ale tego co będzie po wyjściu ze szpitala:szok: ale Gieniuś daje radę, to my też damy!
 
reklama
gieniek...jestem zauroczona twoimi maluchami! ty wiesz, ze ja je kocham jak swoje!:tak: pierwsza sesja juz za nimi...ale powiem ci, ze gwiazdy z nich jakich malo! tak pieknie pozuja!
Sony...mial byc test a ty sie nie odzywasz?! wiesz,ze ja caly czas mysle o tobie!
Gatto...ty sie orientujesz co do tsh chyba...odpisz prosze, bo zrobilam dzis badania...wczesniejsze tsh 4,5 ft10.73...dostalam euthyrox N25 i po niecalych 4 tygodniach wyniki chyba sa zadowalajace! tsh 1.16 ft4 17.48!
 
Do góry