reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
No ale wczoraj podobno robilas tesciora i miałaś zrobic dzis rano. Myślałam, ze powtórzysz :)
Ale jak nie chcesz to czekamy dalej kochana!
To masz fluidy ciążowe na szczescie~~~~~~~~~~~~~~~~~!!
 
Sony ode mnie też masz ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Wstawiłam fotkę, na razie tylko jedną mam z zapowiedzi, czyli c.d.n.
Tylko się nie śmiejcie za głośno do komputera:-D:-D:-D
 
A no robiłam dziś test i niby coś widziałam, ale taka słabizna że się znów zastanawiałam czy coś widzę. Chciałam zrobić zdjęcie tel, ale mi prześwietlało fotę i nic nie było widać.
 
Miliaa tsh bardzo dobre, ft4 wydaje mi sie wysokie, ale chyba jest w innych jednostkach liczone, jesli tak to w normie :tak:
 
Hhehehehehehehe:-D Sony, stara zrób za dwa dni, to będą na pewno mocniejsze krechy! No koniecznie z pierwszego siknięcia z samego rana:tak:
Ja miałam identycznie. Spojrzałam się na test i nie jarzyłam co jest grane. A za dwa dni w miarę już coś było widać. Będzie spoko Stara! Zobaczysz!!:tak::-):-D:-)
 
Gatto...tak u mnie są inne jednostki. Mnie coś napomknął ostatnio dr, ze jak jest w granicach 16 w ciazy, to jest dobrze... Więc tym się nie martwię. Bardziej chodziło mi o tsh, bo tu są różne opinie. Ale jak mówisz,ze jest ok to tego się trzymam...a jutro skonsultuje się z ginem :)
Sony...ja to się tak emocjonuje jakby to była moja ciaza :) bardzo na ciebie licze! No to nie puszczam kciukow:D
 
Gieniek my z mężem zrobiliśmy kariotypy w połowie lutego mają być wyniki w zależności od tego jak wypadną to mąż ma jeszcze mieć badanie genu CFTR, potem ja zrobię rezerwę jajnikową no i zobaczymy czy musimy się spieszyć z in vitro, bo na naturalne zajście to uważam, że nie mamy szans. Dla nas to nie ma najmniejszego znaczenia jak dzieci zostaną poczęte ważne żeby były. Tylko jest jeden problem kasa ale myślę, damy radę. Złożyłam też wniosek na to dofinansowanie z fundacji cud in vitro zawsze by było 3 tys. mniej.
 
Oby było spoko, może się zdecyduję jutro na betę. To będzie zależało od jutrzejszego testu z moczu. Jak faktycznie będzie cień cienia to zrobię jutro, a jak nic nie będzie to w sobotę.
Miliaa a na hormonach w ciąży się nie znam, więc ci nie pomogę.
Dobranoc. Buziaczki od moich maleństw.
 
reklama
kachna dawaj dawaj z badaniami, bo jak Sony potwierdzi swoje maleństwa, to kolejny miesiąc Twój, albo liju:-)

Sony buziaczki są słodkie od maleństw...:-D
 
Do góry