reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

AniaSm kurczę te dzieciaki nas wykończą...hihihihihih:-D

Sony to już trzeci film, ale pierwszy publiczny...hihihihihi Na pierwszym miał czkawkę w 12tc. Taka mała fasolka i tak nim rzucało. hehehehehe:-D
 
reklama
Sony...to bylo po podaniu okolo 4-5 dni...

Tere...ale jaja.chcialabym obejrzec ten film...ale pewnie tez bym sie rozczulila nad placzem malego...ale fajnie:tak:
a powiedz dlaczego mialas film z 12 tygodnia? da sie to nakrecic? to bylo u jakiegos specjalnego gina? jaies specjalne usg? i ile zaplacilas? aaa! i dowiedzialas sie wtedy jaka plec?
ehhh, powoli odpowiadaj na pytania:-D

Gatto..trzymaj sie i dawaj znac! my trzymamy kciuki!&&&&
 
miliaa na USG chodzę nie tylko do swojej prowadzącej ginki (ona sobie robi wtedy kiedy potrzebuje) , chodzę do guru USG w Łodzi. Wszyscy nad nim pieją. I ja też mam chęć stanąć na dachu wieżowca i krzyczeć, że jest zajebisty. On właściwie zajmuje się tylko ciężarnymi i wykonuje USG. Ma dobry sprzęt i jest specjalistą. Z resztą ta moja koleżanka, które jest dr n med miała u niego wykłady z odczytów USG i powiedziała, że miała styczność z wieloma kolegami z pracy w tej dziedzinie, ale on jest boski!
No dobra koniec piania. Do rzeczy. USG miałam dokładnie w 11tc i którymś tam dniu, bo to jest to prenatalne najważniejsze i poszłam za radą właśnie do niego. Takie badanie trwa u niego 45min do 1godz i cały czas tylko jeździ głowicą po brzuchu i pokazuje po kolei wszystko:palce, serce, zastawki, mózg, struktury mózgu kostki nosowe, przeponę, grasicę, język, guzek płciowy (który wskazywał na faceta, ale powiedział, że potwierdzi następnym razem)...no i w ogóle 2D, 3D, 4D i wszystko nagrywa na płytę i robi około 30-40 zdjęć z badania. Takie USG kosztuje u niego 320zł (bez 3D/4D 260zł). Teraz płaciłam mimo 3D/4D 260zł, może dlatego że już stała pacjentka...hiihihih:-)albo dlatego, że ma filmik dla studentów:-D

Zaraz wrzucę fotkę mojego płaczka. Tylko kiepskiej jakości, bo nie chce mi się scanować, tylko telefonem zrobię.
 
sony napisz czy bolą cię piersi albo czy masz jakiś śluz albo cokolwiek co mogłoby wskazywać na objawy ciąży zawsze mnie ciekawią te pierwsze symptomy
 
Tere...no ja sie zapisalam do goru usg w wwie wlasnie wiec licze na to, ze nagra mi filmik, chociaz jak dzwonilam to nie zapytalam sie o taka mozliwosc, bo po prostu o tym nie wiedzialam..
ten gin ma gabinet przy moim lekarzu ktorego wybralam jako prowadzacgo...to jest taki prof w wwie, jeden z lepszych, taki zajmujacy sie trudnymi ciazami, chcociaz moja oczywiscie bedzie nudna i spokojna:-D
dzieki ze mi podpowiedzialas, ze moge wymagac od ginka takiego superasnego prezentu jak filmik albo zdjecia!
az sie nie moge doczekac...!

Sony...jak sie czujesz kochana?
 
Hejka.
Kachana raczej nie mam objawów. Śluzu brak. Piersi raz bolą raz nie. Zresztą piersi mnie zazwyczaj bolały w 2 fazie cyklu. Wczoraj mi się usnęło popołudniu. I tyle.
Miliaa czuję się dobrze, czasami myślę co ja zrobię jak nie wyjdzie, przecież to moja jedyna i ostatnia szansa. Chyba że wejdzie projekt rządowy z dofinansowaniem. Od poniedziałku wracam do pracy i boję się, bo będę testować, a mam do zrobienia ważną ofertę od której zależy czy dostaniemy umowę. Stres będzie duży i do tego jeszcze test, mogę tego nie wytrzymać. Korci mnie żeby zrobić test wcześniej, ale sama wiem że nie ma to sensu.
A jak u ciebie brzuszek?? Wrzuć fotkę na grupy.
 
AniaSm biedna ta twoja córcia, no i ty. a synuś też tak wrzeszczał przy ząbkowaniu?
terefere kurka!, Tymek chyba w gwiazdach miał zapisany zawód aktora :-D:-D:-D jeszcze go nie ma z "właściwej" strony brzuszka a już ma na koncie 3 filmiki hihi
miliaa no właśnie jak objawy, samopoczucie, przemyślenia?
Sony u mojej koleżanki takie dziwne zmęczenie zapowiedziało piękną i zdrową ciążę, a u ciebie na dodatek dwójka siedzi, więc przyszła mamusia może być zmęczona już teraz ;-) i nawet niech Ci do głowy nie przychodzą głupie myśli!!!!
 
Cześć dziewczyny:-)
Dostałam dofinansowanie z fundacji "cud in vitro" w wysokosci 3000 zł:-) I skierowanie do katowickiego Gyncentrum.
Ciesze się i martwię, bo nie mam teraz na ivf, może coś kolo kwietnia, maja.
Sony czy ja dobrze pamietam ale czy Ty też dostałaś to dofinansowanie?
 
reklama
Do góry