reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Czekaj czekaj Stara, to założymy forum takich zuchów, a w przyszłym roku wtedy do nas dołączysz...:tak::-):tak::-) bo jak na początku roku IVF to pod koniec mały bękol już będzie... Ale numer będzie!:-)


Mój małż przyniósł mi dzisiaj bukiet róż czerwonych.:-) Zawsze dostaję bez folii, bo ponoć to nieelegancko, a tym razem jej nie ściągnął z kwiatów:confused:hhhmmmm Ale to nie było bez powodu...moje drogie:confused:
z drugiej strony bukietu były śliczne niebieskie butki dla Timka:-D słodziuchne i ta folia je trzymała...hihiihihih:-D
 
reklama
Dziewczyny lepiej sie juz czuje po odstawieniu tabl antyk,moze ja tak zle na nie reagowalam,nie wiem.Ide w pon pokazac sie do gina i ma mi powiedziec co dalej,dziewczyny czym najlepiej sie podleczyc i zobaczyc czy dziala zanim skieruje mnie na laparoskopie?visanne?bo sama nie wiem.
 
Anesia w jakim sensie podleczyc? przez weekend przed wizyta?? Ja mysle, ze najlepiej bedzie zapytac lekarza, najlepiej wprost.

SonySony i bardzo dobrze!! my tu bedziemy trzymac kciuki!!
 
dziewczyny ja chyba zwariuje!! czuje się wybitnie @wo, brzuch, cycochy,glutki i 2 różowe nitki dziś rano na papierze. moja głowa robi sobie ze mnie jaja. w nocy najpierw śniło mi się że na teście nic nie wyszlo i obudziłam się płacząc, a jak zasnęłam 2gi raz to śnił mi się "mój syneczek". do jutra chyba zamką mnie w wariatkowie :crazy::rofl2:
życzę wszystkim miłej i spokojnej niedzieli!!!:happy:
 
anesia nie wygłupiaj się i nie żartuj sobie Stara...:-) :-) ;-)
Jak podleczenie torbieli, czy domniemanej endo było by możliwe tak po prostu w domu, to by nikt nie miał problemu z zajściem. Jedyne co możesz sama w domu z mężem, to próbuj bez spinania zajść w ciążę. Czasem torbiel, a nawet endo nie przeszkadza i dziewczyny normalnie zachodzą bez laparo i leczenia pomimo problemów zdrowotnych.:-) Życzę Ci tego Moja Droga:tak:


liju ja też się czułam wybitnie @wo gdy zaskoczyłam... to dobry znak, może się udało tym razem??? :-) Czekam na wieści jakie by nie były.:tak:
 
liju, a testu nie masz jakiegoś do obsikania?:-) Bo z tego co pamiętam, na betę czeka się do następnego dnia na wyniki? Jak Ty to zniesiesz? Już na pewno w wariatkowie Cię zamkną:-D:-D
 
reklama
Do góry