reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

hmmm..., no ciekawe czemu masz brać dupka...ale skoro tak pisała to bierz, ma jakiś plan na Ciebie:tak:

Ja właśnie wróciłam z pracki, ale mam kochane te moje klientki, każda prawie mnie maca po brzuchu i ściska, przytula...:-)
Kurczę, ale to miłe, wcale mi to nie przeszkadza, wszyscy się do mnie uśmiechają, każdy zagaduje,mówią komplementy, dobrze to wpływa na mój nastrój:-D:-D:-D
Boże, ale człowiek jest próżny co???:szok::szok::szok: Lubi słuchać miłych rzeczy na swój temat...No ale cóż, może trochę próżności nie zaszkodzi kobicie w ciąży:-)tak sobie tłumaczę. Jak wróci małżonek szanowny, to wrzucę fotkę bębolka, bo u niego na komórze jest.
 
reklama
No dobra odzyskałam. Mojej mamy siostra miała jeszcze tę fotkę, bo to dla niej była robiona telefonem. Odesłała mi mmsem, więc kopia może być do bani.
 
Tere Fere i Gatto- jestem oburzona waszymi fotkami brzuszków!!! wyglądacie jak z lekkim wzdęciem, ja już chyba w 4 tygodniu miałam taki brzuszek czuję się przy was jak potwór z Lohnes;-)

Liju- bardzo mi przykro,że się nie udało:-(
 
reklama
Do góry