reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

liju aha, ok. To czekam i trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-);-);-);-);-);-)

Ja oglądam Prometeusza. Nie mój typ. Jak dla mnie to dosyć nieciekawe.
 
reklama
Hej Kobietki,chodzilo mi czym mozna sie podleczyc ,jakimi lekami itp,zanim np lekarz zleci laparo, co moza zadzialac,jutro mam wizyte i moze ja cos zaproponuje,sama nie wiem co jest dobre,bo o dzidzie nie staralismy sie i nie wiem czy probowac zajsc majac endo,ale slyszalam ze czesto sa poronienia czy podleczyc sie,czy laparo,bo nie chce sie wiecznie leczyc i nie wiedziec co dalej i czekac ,ale wierze ze uda nam sie zostac rodzicami,nie przyjmuje innej wersji.
 
anesia89 jeśli masz torbiel i ogniska endo to na razie NICZYM się nie podleczysz. jedynym wyjściem jest laparo, dopiero wtedy cię oczyszczą. dziewczyny, np. terefere, dostają jakieś leki po laparo, aby organizm wyciszyć, zachamować chorobę i później od razu działać. jednak możesz próbować teraz. Z tego co ja się dowiadywałam, także od lakarzy, którzy badają tą chorobę, z endo ciężko zajść ale o poronieniach nic nie mówili.
Jest jeszcze jakiś lek, nie pamiętam nazwy, który teoretycznie leczy endo. jednak nigdzie na świecie jeszcze nie wszedł do użytku. jest na etapie badań. wiem, że w Polsce rekrutacja była prowadzona w kwietniu-maju. mi ją proponowano, jednak nie chciałam, bo bym musiała odłożyć starania o co najmniej 6-8 miesięcy.
a wiesz co moja ginka mówi i ja się z nią (już :sorry2:) zgadzam? nie warto wyszukiwać w necie i wczytywać się w to wszystko. jeśli masz dobrego lekarza, wszystko będzie dobrze. najważniejsze to się nie spinać za bardzo i podejść do tego na luzie
 
anesia z tego co ja wiem to liju ma rację...

Liju kurna chata... Już myślałam, że się udało. A co do dupka to nie wiem, ale ja zaraz po IUI dostałam na 2-3 tyg (nie pamiętam) żeby podtrzymać w razie czego, więc może pomaga... ale dowiedz się dokładnie.
 
reklama
dziękuję że jesteście... moja ginka kazała brać dupka do @. tylko nie wiem dlaczego. nie mogłam się do niej dodzwonić, napisała mi smsa po 21, więc nie chciałam już oddzwaniać.
 
Do góry