reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Liju ja kciukasow nie puszczam i tez mysle, ze nie ma sie co zniechecac, bo moze babelek daje nerwa:tak:
Tez jakos bardziej chyba Cristina mi lezy...sama nie wiem....

Tere fere, no jak masz zamiar ukladac w tych szafkach i nadal jezdzic na mopie to nie taki do konca odpoczynek:-D

SonySony kiedy masz miec operowane te zylaki?? w przyszlym tygodniu jakos??


Ja dzis zrobilam pooperacyjne tsh i t4, wyniki wieczorem, zobaczymy.....Teraz zezarlam 3 kromki z pasztetem...tak tak wiem, ze to swinstwo, ale zajebiscie dobre:tak:
 
reklama
Gatto, dla mnie to odpoczynek i sama przyjemność...hihiiihiihi:-D:-D:-D
Ja też właśnie zgrzeszę:baffled: byłam na zakupkach i kupiłam pączka, no i mam zamiar go zjeść. Ogólnie pączki jadam raz w roku w tłusty czwartek, ale jakoś się usprawiedliwię przed sobą.;-):-);-):-)
 
reklama
Do góry