reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Tere Fere to bardzo tanio cię iui wychodzi. Mnie sam zabieg kosztował 700zł.Chce zrobić histeroskopię żeby zobaczyć czy w macicy wszystko ok. Wolę mieć wszystkie badania zrobione przed IVF o ile dojdzie do skutku. A dwa razy miałam wynik bety powyżej 5, więc wydaje mi się że do zapłodnienia dochodzi, tylko coś dalej jest nie tak. No mogę się mylić, ale chce mieć wszystko sprawdzone.
Trzymam za ciebie jutro kciuki!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki Stara!
Aha, myślałam, że coś się dzieje niepokojącego. No racja, lepiej mieć wszystko sprawdzone.

Hmmm... ciekawe dlaczego jest taka różnica w kosztach. Jeśli doliczyć leki, to clo kosztuje koło 50zł i pregnyl też jakoś do 100zł. Samo podanie 150zł u mojej ginki, obróbka nasienia 220zł.Fakt, że nie robię w klinice inseminacji, tylko u nich obrabiamy plemnisiory. Może u nich koszt ogólny byłby też wysoki.. Sprawdzę z ciekawości...
 
Tak, w klinice kosztuje po prostu ogólnie 600zł. Można się w głowę postukać, ale w tej klinice USG nawet 180zł kosztuje. Pogięło ich.
Moja ginka jest położną, ma kwalifikacje do inseminacji, robi je w szpitalu na NFZ, ja robię prywatnie, bo nie chcę czekać.
Normalnie ponoć nie obrabiają nasienia dla innych lekarzy spoza kliniki, ale moja ginka ma jakiś tam układ z nimi i jak się powie, że do niej jedziemy na inseminacje, to bez problemu.
 
Samo podanie nasienia o pestka, nawet zwykły ginekolog to mógłby zrobić. Obróbka nasienia jest droga. Kakby się dało do macicy wpuszczać nasienie nie obrobione to bym znajomego ginekologa o to poprosiła.
 
miliaa O MATULU:))), to prawdziwe przedszkole będzie:), super wynik, najpewniej nie będziesz już NIGDY musiała powtarzać procedury, bo taka ilość dzeci wystarczy by co roku zachodzić w ciąże:) oby się dobrze dzieliły, dawaj znać co i jak!
SonySony jeśli chcesz mieć ivf w drugiej połowie września, to może bierz dalej tabletki? ja miałam tak, że brałam anty, na nich włączono wyciszanie, po wyciszaniu miałam stymulację, a potem punkcja itd, chyba że będziesz miała inny protokół, to może wtedy tych tabletek nie trzeba będzie, ale najlepiej to skonsultować z lekarzem.
 
No właśnie Tuszka sama już nie wiem, a na wizytę się jak na razie nie zapisałam. U mojego lekarza czeka się sporo czasu na wizytę, więc Was pytam. Chciałam do niego iść jak już porobię te wszystkie wyniki, ale teraz myślę, że mogę się nie wyrobić. A od kiedy zaczęłaś brać antyki i ile brałaś??
 
Sony , no pestka też tak uważam, to dlaczego sama obróbka kosztuje 220zł, a z podaniem 600zł? Beznadzieja jakaś. Raczej nie jest to do zrozumienia. Dlatego tym samym płacę mniej kombinując w ten sposób z moją ginką.
A ja nie zamierzam wpuścić nieobrobionego nasienia, chyba źle mnie coś zrozumiałaś.
 
Nie, ja nie myślałam, że ty chcesz wpuścić nieobrobione nasienie. Tak myślę, że gdyby można było to ja bym też pokombinowała i swojego gina z nfz o to poprosiła.
 
reklama
SonySony od laparo brałam piguły cały czas, żeby endo nie wróciła, więc nie wiem dokładnie kiedy powinno się je włączyć, już na tabletkach zaczęłam wyciszanie takim sprayem do nosa, od poczatku wyciszania do transferu minął miesiąc plus anty wcześniej, procedura zależy od tak wielu czynników, że trudno powiedzieć, jak to będzie u Ciebie wyglądać. o tym zadecyduje już lekarz prowadzący. a gdzie chcesz podchodzisz?
 
Do góry