reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

tere fere ja tez jestem po 30 i to sporo, wiec czasu mam malo, ale u nas takie terminy....a prywatnie kosztuje krocie po prostu. ja mam nadzieje, ze zajde naturalnie, juz raz tak sie stalo...jak nie to IUI. trzymam kciuki, zeby za 2 tyg byly TORY:tak:
 
reklama
Tere fere, broń boże gorących kąpieli po iui. Możesz porobić brzuszki zaraz po iui żeby pęcherzyki pękły, tylko też bez przesady z nimi. Co do sexu to jedni lekarze mówią, żeby poprawić zaraz po iui, ale poźniej to już nie wskazane. Bo ponoć orgazm może zaszkodzić zagnieżdżaniu, jak się ma z tym jakieś problemy oczywiście, bo wiadomo inne kobiety pija, pala itp. a ciąża się utrzymuje. Dwa dni po iui warto sprawdzić czy pęcherzyki pękły, o ile nie nastąpiło to zaraz przed iui. Jak pęcherzyki pękły, to bierze się luteinę bądź duphaston. Luteina tańsza jest. No i co jeszcze....14 dni i test z krwi czy jest ciąża.
Tuszka ja chce podchodzić u dotychczasowego lekarza, bo ma moją całą kartotekę.
 
Dzięki Gatto, będę trzymać kciuki za Ciebie, żeby Ci się udało. A tym czasem może uzbierasz kasę na IUI, albo przyjedz do nas i tutaj zrób. Jak też masz po 30tce to może nie warto czekać, kochana...

Sony, dzięki za rady, moja ginka powiedziała, żeby poprawić naturalnie jeszcze. A nie mogę sprawdzić czy pękły pęcherzyki, bo mnie nie ma, więc dała mi receptę na duphaston i kazała brać za 3 dni. Do 6 ego lipca czekam na @. Potem testuję jak nic nie będzie się działo.
 
Wlasnie chodzi o to, ze nie wiem,pierwsza wizyta 61 euro, a pozniej juz chyba za darmo z tego co zrozumialam...jak na razie nic nie placilam......
 
Gatto to prawie rok czasu czekania! Miejmy nadzieję,że do tego czasu zadziała natura:tak:
terefere u mnie od początku pod górkę..dzisiaj miałam USG i odwarstwia mi się łożysko w jednym miejscu przez krwiaka:-( mam nadzieję,że dzidzia przeżyje. Już mam dość...
 
Gieniek dlaczego cie nie wysla do szpitala??? Tam bys miala tylko lezec i nawet sie nie myc!! Moze nawet 2 tyg by wystarczyly. Ja wiem, ze to nie byloby calkiem przyjemne, ale pewniejsze dla dzieci! Sprobuj moze, bo w domu zawsze sie gdzies ruszysz, a w szpitalu tylko byloby lezenie i lezenie.
 
reklama
Dzien dobrek, ale cisza tu.......
Wczoraj robilam testa, wyszedl pozytywny. Trzymajcie kciuki, zeby to bylo TO i zeby tym razem dobrze sie skonczylo.Milego weekendu!!
 
Do góry