reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

hej
Gatto super ,Gratuluje!!!!! to teraz dużo odpoczywaj zwłaszcza te pierwsze 3 miesiące :tak:
gieniek oj biedna ty , odezwij się jak się czujesz i co z maluchami ?
my żyjemy ale ciężko mi ostatnio , ciągle zmęczona jestem ,zaczełam nawet magnes łykać to się trochę poprawiło ,Lenka mi się czołga i włazi dosłownie wszędzie ,pogoda mamy w końcu ładną to się ciągle gdzieś szwędamy ,więc jak już wieczorkiem nie padne przy usypianiu dzieci to poczytam co słychać na bb i uciekam do spania
dzisiaj mamy w mieście zawody na narto-rolkach i ładną pogode więc znowu wybywamy z domku
miłego dnia :tak:
 
reklama
Gatto, GRATULUJE CI Z CAŁEGO SERCA!!!! :* tak bardzo się cieszę, jak pokazujemy, ze z ta choroba da sir wygrac! No rewelacja! Teraz zaciskam kciuki, zeby wszystko szło po twojej myśli &&&&&
A tak swoja droga proszę mnie nazwać DOBRA WROZKA bo ja ostatnio ci pisałam, ze czuje u ciebie ciaze! Buziaki jeszcze raz :*

A u mnie transfer odroczony, jajniki po 7cm, woda w brzuchu nie ma sensu ryzykować :( troche mi smutno ale widocznie tak ma być...

AniaSm...moze sobie kup zen-szen, wiem, ze on wpływa na lepsza "zywotnosc", powinien poprawić ci kondycje.

Gieniek...co tam u ciebie mala? Odpoczywasz? Bo jak nie to wiesz, ja póki co jestem w twoim mieście :p
 
Ostatnia edycja:
madziamadzia ciężko nam idzie niestety ,on niby kuma o co biega i wie gdzie trzeba ale mam wrażenie że robi nam na złość , bo potrafi mi do południa powiedzieć że chce i siądzie itd ale jak D wróci z pracy i ja go pochwalę to od razu zmiana i leje po nogach :-( , no i jak tylko coś idzie nie po jego myśli albo się bawi i się zapomni to też się zleje
milaa na razie zostane przy magnesie , ale rozglądne się czy tu mają żeńszeń bo nawet nie wiem , co do tranferu to przykre ale może faktycznie może tak będzie lepiej niż ryzykować , co się odwlecze to nie uciecze ;-) , będzie dobrze zobaczysz :tak:
 
Gatto, gratuluję z całego serca! Pisz codzienne sprawozdania o samopoczuciu i wizytach u lekarza... No i Kochana napisz "jak to się stało"?? Nie dowierzam normalnie:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Miliaa, nie denerwuj się i nie smutaj. Nabierzesz sił, psychicznie się nastawisz i w przyszłym miesiącu będą dwie kreski. Po prostu też nie może być tak, że wszystkie zajdziemy w jednym miesiącu:-D Teraz w kolejce była Gatto...hihihihihiihi, pózniej będziesz Ty, a ja w sierpniu... Zgoda?? hihihih...
 
Hej wczoraj wróciłam z Turcji a dzisiaj czytam dobre wieści gratuluje Gatto Super, mi owulacja wypadła na dzień przed wyjazdem mam nadzieję, że zagnieździł się mój Turek :-D
 
Gatto nie wchodziłam tu przez 2 dni a tu takie super wieści!!!Tak bardzo się cieszę i zaraz bardzo mocno trzymam kciuki. Jak widzisz z jednym niedrożnym kanalikiem i edno też można zajść w ciążę:tak:
Miliaa a ja tak jakoś przez ostatnie dni nie zaglądałam do komptera,bo stwierdziłam,że za dużo siedzę. Przykro mi,że nie było transferu,ale musi się wszystko w Twoim organizmie unormować i już za miesiąc zabierzesz maleństwo/a do domku. Wszystko będzie dobrze! A co porabiasz w W-wie?Gdybym tylko mogła wychodzić z domu poszłybyśmy na mrożoną herbatkę na Chmielną;-)
Terefere, SonySony,Aga_27 skoro Gatto się udało to teraz będzie efekt domina i każdej z Was się uda!!!
AniuSm przy dwójce dzieci to naprawdę można się zmęczyć-łykaj magnezik,po pewnym czasie pomaga. A ja raz na jakiś czas mam lekkie skurcze w brzuchu a tak to bez zmian. Dopiero 3 lipca dowiem się,co u maluchów a 4 lipca będę mieć USG prenatalne.
 
reklama
Do góry