reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Tere Fere nie jedna by chciała o takim endo pomarzyć. Ja też biorę Acard żeby się mikrozakrzepy nie robiły i żeby śluzówka była dobrze ukrwiona. Działaj i szybko nam dobre wieści ogłaszaj!!!!
 
reklama
Dzięki Kachna, gdzieś mi się obiło o uszy z tym acardem. Nawet chyba tutaj poruszałyście ten temat, ale nie interesowałam się tym bliżej.
 
Aga Pregnyl dostałam w dupala, domięśniowo. Moja ginka jest mało delikatna jeśli chodzi o zastrzyki, więc u niej boli zawsze. Wszystko robi prędko i igłę wbija jak widły. Ale spoko, ja jestem mało wrażliwa.

Aga skoro masz już niezłe pęcherzyki i w środę dostaniesz pregnyl na pęknięcie, to możliwe, żeby owulki nie było? Ja myślałam, że zawsze jest po tych zastrzykach. Rok temu jak dostawałam Pregnyl to zawsze pękały, jednak przez endo nie udawało się zajść.

Dzięki Sony, nie wiedziałam że takie super endometrium mam, ucieszyłam się jak mi tak napisałyście, postaram się nie zawieźć...:tak:
 
Aga skoro masz już niezłe pęcherzyki i w środę dostaniesz pregnyl na pęknięcie, to możliwe, żeby owulki nie było? Ja myślałam, że zawsze jest po tych zastrzykach. Rok temu jak dostawałam Pregnyl to zawsze pękały, jednak przez endo nie udawało się zajść.

Tere Fere ja dotychczas all natural działałam. I nigdy owu nie było :angry:
Pregnyl dostanę teraz po raz pierwszy, więc zielona w temacie jestem :zawstydzona/y:
Kurde, w ogóle teraz dopiero 2-i cykl (po laparo) mam coś takiego jak pęcherzyki dominujące :-p
Bo wcześniej miałam liczne drobniutkie pęcherzyki (dominującego oczywiście brak) i endo grubości 3-4 mm w 15 dc. Porażka :-p

P.S. Tere fere sto lat już u Was jestem a nie znam Twojej historii. Opowiadaj od kiedy się starasz, też miałaś laparo, czemu się nie udaje, co już przeszłaś :-) Szybciutko mi tu opowiadać :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Ja tez chce wiedziec, opowiadaj Tere fere!!
A jak sie bierze ten acard? na recepte jest? moze mi mamus z PL przysle :p
 
terefere...ale ci zazdroszcze takich pieknych wynikow! super kochana:tak: teraz do przodu i test pozytywny ma byc!!

nie wiem czy ktoras z was bierze cos na jakas stymulacje, np decapeptyl, gonapeptyl, diphereline...bo jezeli tak to NIE WOLNO acardu przy tym przyjmowac...

Sony...za test &&&&&&&&&&

Aga...twoje wynii tez super, endometrium troszke podrosnie i bedzie wszystko extra &&&&&&&

ja acard wezme dopiero po transferze tak jak gieniek, jej pomoglo to moze i mi cos da :tak:

a ja przyszlam sie pochwalic, wlasnie dzis dostalam @ !!!!! wiec poki co wszystko idzie zgodnie z planem...:-)
 
Witam!!!
Jestem ze staraczek weteranek!!!\
Mój lekarz podejrzewa u mnie endometriozę
:-( i to już na podstawie wywiadu oraz miliona zrobionych prze ze mnie samą badań. Chciałam zapytać Was jakimi objawami sugerowali się Wasi lekarze diagnozując bądź podejrzewając endo?

Staram się ponad 2 lata, mam córeczkę 7 letnią (poczęła się w 6 cyklu starań)
Dwa lata zmarnowałam u 4 ginekologów wmawiających mi, że bóle @ i obfite, skrzepowe @ to mój urok :-(... Od marca mam super lekarza, jestem po Histeroskopii i czekam na wyniki!!!
Boję się, diagnozy, ale cieszę się, że coś się ruszyło:tak:
Czy tylko laparoskopia umożliwia zdiagnozowanie endometriozy??? tak na 100%
DZIĘKUJĘ ZA ODP!!!
 
reklama
Hej. Dawno mnie nie było ale to nie znaczy, że o was zapomniałam :) czytam na bieżąco :)
Ostatnio coraz więcej dobrych wiadomości oby tak dalej ....
aga na poprawę endometrium proponuję Ci zażywac wiesiołek, jest bardzo dobry. Mi rośnie idealnie po nim śluzówka. Bierze się go od 5 dn cyklu do owulacji po 6 tabletek. Ja biorę mniejsze dawki np 4 tabletki i też pięknie rośnie. Warto spróbowac.
Dziewczynki byłam ostatnio u lekarza w 14 dn cyklu (stan dopiero co poowulacyjny bo był płyn, torbielka nie urosła znacząco i endometrium ładne) więc .....od następnego cyklu stymulacja, obserwacja i jak będzie wszystko ok to pregnyl i I IUI. To już pewne o ile organizm nie zawiedzie :) Nie nastawiam się ale będę próbowac
Pozdrawiam was wszystkie serdecznie
 
Do góry