reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
SonySony, wiesz....jak nie ma konkretnych przyczyn to moze to po prostu glowa blokuje?? Wychodzi na to, ze trzebaby bylo sie wylajtowac, pojechac na wakacje i odpuscic sobie te starania i wtedy po prostu, najzwyczajnie "wpasc". Tylko, ze latwo sie mowi.... Moja kolezanka po 10 latach malzenstwa zaszla, jak sobie odpuscila. Ile kasy wydali to jeden Pan Bog wie, o adopcji nie chcieli slyszec, o in vitro tym badziej. Znalezli sobie hobby- rajdy samochodowe, ona robila za pilota :) i takim sposobem po wyluzowaniu sie przyszedl chlopczyk:) To byla wiadomosc 10-lecia!! Wiec mysle, ze naprawde duuuuzo zalezy od glowy. Uszy do gory i luz blues :)

Gieniek racja!!
 
Kurcze, a ja zaczynam się martwić dlaczego nie mam @. Niby ginka powiedziała, że do czerwca mogę czekać, ale zawsze jest, że do 3 miesięcy wraca po tym moim leku. No i właśnie mijają 3 miesiące i dupka. Nie wiem kurczę:baffled: Chociaż lepiej, może jeszcze poczekać, bo mam parę planów do wakacji.

Na razie za Was trzymam &&&
 
Gatto u mnie jest taka sytuacja, że ja na początku nie miałam ani stresu, ani jakiegoś nacisku na dziecko. Nawet nie myślałam o nim w tamtym momencie. Tzn. wiedziałam do czego prowadzi sex bez zabezpieczeń:) ale wszystko było na luzie.
 
Tere Fere kochana ty nic się nie przejmuj jeśli chodzi o @ to ta franca przychodzi niestety zawsze czy ją chcesz czy też nie chcesz, więc lada chwila przyjdzie-na pewno nie zapomniała o Tobie;) Ja właśnie czekam na jakieś dobre wieści kochane i wierzę w to,że już zaraz któraś nam je obwieści!!
 
Ale tu cisza........jak makiem zasial :) Widze, ze kazda kombinuje nad ta dobra wiadomoscia he he he :) Pozdrawiam poniedzialkowo :)
 
hej dziewczyny,
przylazlam, zeby wam troszke poprzeszkadzac :-);-)
w zwiazku z tym, ze sama choruje (endometrioza) i koncze teraz psychologie, pisze prace mgr na temat problem nieplodnosci a jakosci zycia seksualnego, mam juz ok 30 testow zrobionych, potrzebuje jeszcze 20, zeby praca byla rzetelna...stad moja prosba...
jakbyscie mialy ochote i czas pomoc mi to prosze o wasze maile na priv, przesle wam baterie testow, na ktore bardzo bym prosila o wytluszczenie badz podkreslenie czarnym kolorem wybranej odpowiedzi...
jezeli praca okaze sie dobra to mam nadzieje, na jej publikacje co pomoze w szerzeniu wiedzy na temat nieplodnosci
z gory dziekuje u prosze o pomoc! :tak:

a tak w ogole co tu taka cisza? wszystkie w lozkach pewnie siedza i plodza dzieciaczki:rofl2:
tere fere...ty czekasz na @ a niektore wrecz przeciwnie:-D przylazla w koncu?
 
miliaa może prześlij tą ankietę na wiadomości pryw, albo wklej tu na forum. Kto będzie chciał to ją sobie przekopiuje i wyśle wiadomością.
 
reklama
Do góry