reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Kurczę Kachna , fajnie jakby Ci się udało. Tak sobie wyobrażam jakby było miło, a nawet bardzo wzruszająco. No i trzymam kciuki, żeby to była rzeczywistość!
 
reklama
Kachna...zaciskam mocno kciuki !! &&&

ehhh...mnie tez termin @ wypada w urodziny, ale MOJE i to 25! no ale u mnie to na 99,9% niemozliwe...
 
Kobietki ja tylko chciałam zameldować,że wczoraj byłam na wizycie i dostałam już pierwszy zastrzyk w brzuch, nazywa się Gonapeptyl. Mam robić sobie w sumie 8 zastrzyków co drugi dzień. Wciąż przyjmuję tabletki antykoncepcyjne-zostało mi jeszcze 5 szt-kończę we wtorek. Pierwszy dzień stymulacji mam wyznaczony na 10 kwietnia-w moje urodziny:-), wtedy mam też wizytę u anestezjologa.
Kachna trzymam moocccccno kciuki!
Wikulaa za Ciebie również i nie stresuj się,że tak Cię tutaj podpytujemy jak będziesz gotowa to dasz nam znać!
 
hej, bardzo bardzo ciuchutko. Ja na pewno nie jestem w ciąży. Czekam na @, 5 kwietnia mam wizytę w klinice i jak pójdzie wszystko dobrze to zaczynam stymulację do IUI. Wczoraj dzwoniłam do kliniki czy przyszły już wyniki z fragmentacji DNA plemnika i już są. No ale przez telefon się nic więcej nie dowiem, a do kliniki mam kawał drogi więc odbiorę dopiero na wizycie. Troszkę się denerwuję bo od tego zależy czy dojdzie do 4 IUI.
 
Ja tez nie :( moglabym w ten weekend zaczac kombinowac, bo akurat bedzie owu, ale moj maz chce poczekac na nastepna, jak sie na spokojnie przeprowadzimy i uspokoimy troche po wszystkich stresach, ktore nas ostatnio drecza. A drecza nas bardzo, wiec boje sie, ze moglabyby byc powtorka z rozrywki. ech.....:baffled:
SonySony trzymam kciuki, zeby wyniki byly dobre!
 
reklama
Ja też mam Gatto obawy czy teraz nie będzie to samo co za pierwszym razem. Chciałabym żeby ta męczarnia już się skończyła. Tak mi się ten czas dłuży od ostatniego iui. Mój chłop jest zdania, że widocznie to tak musi być i jakoś nie żyje tym tak jak ja. Przynajmniej tego nie okazuje. Robi razem ze mną badania, nawet stwierdził, że to chyba coś z nim musi być nie tak. Bo u mnie nie znaleziono konkretnego powodu, który by powodował niepłodność.
Wikula tak jak wyżej: niech to szlak!!!! Chciałabym mieć twoje podejście, nowy cykl- nowe nadzieje!!!!!
 
Do góry