reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Kurde, ja to zamiast okresu to mam wisielczy humor. Chodzę jakaś podkurzona, byle rzecz mnie wnerwia na maxa, ja chyba wykorkuję zanim zajdę w tą ciążę. Albo ludzi pozabijam do okoła. Na początku mojego męża, bo pod ręką pierwszy.

Nieeeeee, jego oszczedz!! :baffled: On jest dawca nasienia :-D szkoda go:-p
 
reklama
Sony, ja pamiętam te testy jak interesowałam się takimi rzeczami mając 15lat. Czyli jakieś 15 lat temu,promowali to w aptekach. Widocznie coś w tym jest.

Dziewczyny, chyba jednak dostanę ten okres, bo mnie tak bęben boli, że hej! No i te skurcze, napięcie... Jeśli tak, to się wnerwię, bo by ta owulka wypadała na ten czas co się z mężem poprztykałam i było zero sexowania. Jutro Wam napiszę, czy to fałszywy alarm, czy w końcu moje cykle wracają do normy.
 
Tere fere, a mowilysmy, zebys sie pogodzila????? albo przynajmniej maly gwalcik uprawila???? A ty nic!!:eek:
Trzymam &&& za @. Niech by juz przyszla!
 
Kurde, ja to zamiast okresu to mam wisielczy humor. Chodzę jakaś podkurzona, byle rzecz mnie wnerwia na maxa, ja chyba wykorkuję zanim zajdę w tą ciążę. Albo ludzi pozabijam do okoła. Na początku mojego męża, bo pod ręką pierwszy.
kochana malza to nie zabijaj, bo szkoda tylu fajnych plemniczkow:-D zlosc przyszla to i przejdzie, ja zawsze jak jestem podkurzona to wychodze na szybki spacer i jakos jest lepiej:tak:

hej
tere fere to może nas razem posadzą bo ja mojego też planuje , normalnie jak jest chory to jest gorszy niż Kuba , po prostu mnie tak wkurza że :szok:
powiedzcie mi czy macie jakieś talizmany?? bo ja mam coś takiego , uważam że to też mi pomogło zajść w ciążę i chętnie bym go przekazała którejś z was ,tylko nie wiem której (najlepiej tej najbardziej potrzebującej ;-))
już za tydzień będe w PL to mogłabym go wysłać pocztą , to która chętna??
ja jestem chetna!!!!!! ja wierze w talizmany i tego typu rzeczy, wiec kazdy przedmiot dla mnie jak zbawienie i znow mocno zaczynam wierzyc...takze jak tylko bedziesz w PL to przeslij mi :happy: potrzebny mi bedzie, bo w maju podchodze do IVF, wiec kazda "pomoc" sie przyda:-)

mnie sie zbliza @ i normalnie wysyp na ryju jak nigdy...masakara...wygladam tragicznie...juz czasem nie wiem jak sobie z tym radzic...a ja zawsze taka piekna mordke mialam a teraz taki syf...dzizasss
macie jakies sprawdzone sposoby na ladny ryjek?;-)
 
Tak Gatto, ale ja wtedy to chyba po akcie zjadłabym go jak modliszka;-), taka byłam na niego cięta.:angry: Ale nie mam co się wkurzać, bo nie dostałam @. Na mnie jeszcze za wcześnie i już...
 
mój mąż 8 kwietnia będzie miał 28 urodziny a ja właśnie wtedy powinnam dostać @, chciałabym mu dać prezent w postaci informacji, że zostanie tatą. trzymajcie kciuki :-)
 
reklama
Do góry