reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

o dziwne, bo przy endometriozie zazwyczaj ca podwyzszone jest...w takim razie nie boj sie wynikow histo:tak:
napisz po wizycie jakie leki dostalas, bo jestem ciekawa jakie dostaniesz?
a przy laparo mialas robiona droznosc, czyli hsg?
 
reklama
kochana, ale ten lek to chyba nie pomoze ci zajsc w ciaze? bo on dziala podobnie jak antykoncepcja...
moze skonsultuj to jeszcze z lekarzem
 
Ostatnio coś cichutko tutaj u nas się zrobiło, co u was słychać dziewczyny? Wikulaa, SonySony, Tere Fere, Gatto i Wszystkie inne? Chciałabym Wam złożyć życzenia z Okazji Świąt Wielkanocnych:tak:

Wesołego jajka, kurczaków, baranka, ciasta z rodzynkami, ostrego chrzanu, tęczowych mazurków, mokrego dyngusa I ode mnie całusa.

Gieniek :)
 
reklama
A no wlasnie taka cisza sie cosik zrobila..... ja mam zamieszanie okrutne, bo jutro sie przeprowadzam. Wiekszosc rzeczy spakowanych i tak siedzimy na kartonach i czekamy na jutro. Nawet kawe pilismy ze szklanek he he, bo juz spakowalam filizanki. Bardzo sie ciesze na to nowe mieszkanko i mam nadzieje, ze "dom nowy, zycie nowe". Jestem zmeczona calym tygodniem pracy, calym tygodniem pakowania i jeszcze jutro mnie czeka sprzatanie w nowym mieszkanku. Ale sie zbiore i zrobie:)
Tymczasem chcialabym rowniez zlozyc Wam babolki zyczenia.

Wesolego Alleluja!!
Niech zmartwychwstaly Chrystus tchnie w Wasze serca nadzieje, a w brzuszki fasolki :)
 
Do góry