reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Tere Fere teraz jestem na etapie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych dostałam Yasminelle i mam brać przez 21 dni. W trakcie brania tabletek dochodzą zastrzyki na wyciszenie -u mnie będzie to od środy w przyszłym tygodniu. Jak wrócę od lekarza to napiszę co mam brać i jak długo.
Miliaa biorę udział w programie In Vitro do Skutku, polega on na tym,że wpłacasz pewną zryczałtowaną kwotę, która jest dość wysoka,ale masz pewność,że klinika będzie robiła Ci in vitro do skutku,czyli do uzyskania ciąży, którą potwierdzają ostatecznie w 12 tygodniu ciąży. A ty w której klinice podchodzisz?
Wikulaa pamiętam o Tobie dzisiaj i przesyłam pozytywne fluidki;-)
Gatto IVF to standardowa procedura in vitro a ICSI do dodatkowo nacięcie otoczki jajeczka i podanie 1 wybranego plemnika(który wygląda najlepiej) do środka, tak żeby na pewno sobie poradził z przedostaniem się-unikasz też problemu,że np. 2 plemniki zapłodnią jedną komórkę i wtedy będzie problem:tak: Ja podchodzę do ICSI bo to jest standard w moim programie.
P.S:Zapowiada nam się piękny weekend:-)
 
Fenks Milaa.

Gatto, niestety. Myślałam, że dwa tygodnie temu bolą mnie jajka i mam owulkę, wtedy co się z małżowinkiem poprztykałam. Jakby tak było, to powinnam dziś dostać, ale na razie się nie zapowiada:no:
 
Gieniek , a dwa plemniki jak się dostaną do jajeczka, to co wtedy?

A ile jajeczek zapłodnionych się wszczepia do macicy? Jest jakaś procedura w tym temacie? Bo tak słyszałam.
 
Tere Fere nie wiem dokładnie,co się wtedy dzieje,ale ponoć jest niedobrze jak tak się stanie-chyba może źle się podzielić komóreczka..
Jeśli chodzi o podanie zarodków do macicy,to w Polsce podawane są max. 3 zarodki,ale to za zgodą pary. Zazwyczaj dla zwiększenia szans standardowo lekarze podają 2 zarodki,ale jeśli zastrzeżesz, że chcesz tylko 1 to podadzą 1:-) Ja na przykład nie wiem,czy będę miała taki dylemat,bo obawiam się,że nie wyhoduję aż tylu dobrych komórek...w każdym razie wystarczy mi ta 1 zdrowiutka:tak:
 
reklama
Tak jestem z Warszawy i podchodzę pierwszy raz i tak samo jak ty jestem przerażona:tak: Z Novum zrezygnowałam po pół roku-gdyż nie wiedzieli co mi jest... i zaczynam przygodę w Invicta, biorę udział w IDS 2012. Musi nam się udać!!!:-)


a co to jest IDS 2012??


Dziewczyni sorki, że mnie wczoraj nie było, ale ciężki dzień miałam...
nie robiłam testu i na razie nie zamierzam, bo po pierwsze go nie mam.
a po drugie zamierzam go zrobić dopiero jak mi się @ spóźni, czyli wtorek środa...
sorki, ale tak postanowiłam i zdania nie zmienię:)
 
Do góry