reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
mam pytanko czy zawsze jak macie owulację macie silne bóle jajnika, bo ja tak mam a gdzieś przeczytałam, że to jest charkterystyczne dla kobiet mających endometriozę
 
kachna...ja mysle, ze jezeli z hormonkami jest wszystko ok to owulacje mamy i takie pukanie w jajnikach swiadczy wlasnie o niej...u mnie problem jest chyba w niedroznosci jajowodow..
ale wracajac do bolu to czytalam gdzies chociaz osobiscie tak nie mam, ze u kobiet z endometrioza bol pojawia sie tydzien przed @ i moze trwac kilka dni po niej, wiec nie zahacza o owulke...
ciezko to stwierdzic, bo chyba kazda z nas przezywa to inaczej
 
Kachna84 ja podczas owulacji czuję silne ciągnięcie w jajniku, z którego będzie owulacja,czasami czuję to w obu jajnikach na przemian. Kiedy jajeczko wydostanie się z pęcherzyka czuję wielką ulgę w brzuchu i wtedy wiem,że już po owulacji. Też słyszałam,że przy endometriozie ten ból może być intensywniejszy niż zazwyczaj..ale to chyba nie jest główny wyznacznik, gdyż tak jak pisze miliaa najbardziej charakterystyczne są bóle tydzień przed @, okropne bóle w trakcie,no i w trakcie sexu.
 
Ja właśnie nie wiem czy7 czuję, czasem tak mi się wydaje, ale gdy brałam Clo i dostawałam pregnyl nie miałam żadnych dolegliwości. Dziwne.
 
ja nigdy nie miałam ani nie mam jakichś większych bóli okołomiesiączkowych tylko te bóle podczas owulacji, kiedy po laparoskopii dowiedziałam się, że mam endometriozę byłam w szoku.
tere fere ja też jak biorę hormony to nie mam bólu owulacyjnego.
 
Kurde, ja to zamiast okresu to mam wisielczy humor. Chodzę jakaś podkurzona, byle rzecz mnie wnerwia na maxa, ja chyba wykorkuję zanim zajdę w tą ciążę. Albo ludzi pozabijam do okoła. Na początku mojego męża, bo pod ręką pierwszy.
 
hej
tere fere to może nas razem posadzą bo ja mojego też planuje , normalnie jak jest chory to jest gorszy niż Kuba , po prostu mnie tak wkurza że :szok:
powiedzcie mi czy macie jakieś talizmany?? bo ja mam coś takiego , uważam że to też mi pomogło zajść w ciążę i chętnie bym go przekazała którejś z was ,tylko nie wiem której (najlepiej tej najbardziej potrzebującej ;-))
już za tydzień będe w PL to mogłabym go wysłać pocztą , to która chętna??
 
reklama
Do góry