reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Suuuper!!! Zdawaj nam tu relacje z objawów:-) A miałaś inseminację na pękniętym czy niepękniętym pęcherzyku?
 
na jeszcze nie pękniętym, ale w sobotę będę miała powtórkę może już na pękniętym. Ginka nie chce mi robić usg, bo twierdzi, że ja się zacinam, jak ona sprawdza pęcherzyki i one wtedy nie chcą pęknąć, takie oszustwo dla mojej psychiki:))) Ale dzisiaj mnie brzuch boli, więc jest git, Myślę, że jeden pęcherzk to nawet dzisiaj mógł pęknąć, a dwa pozostałe na dniach:)
 
Wikula super wiadomość, ​trzymam kciuki, musi się udać :) marzec będzie owocny :) pokarzesz tej wrednej endo :tak: a za powtórkę płacisz tak samo? tzn jakbys drugi raz podchodziła?
Mnie już niedługo też czeka pierwsza IUI. Jak możesz to opowiedz jak wrażenia z tego zabiegu i czy boli (wiem wiem że to najmniej ważne, ale chciałabym wiedzieć :)
pozdrawiam
 
Nadzieja - mi IUI robi znajoma, więc ja w ogóle nie płace... To nic nie boli, naprawdę. Męczące jest tylko leżenie przez 40minut z nogami u góry (na fotelu ginekologicznym). Wiem, że nie wszyscy lekarze każą lerzeć pacjentką po podaniu nasienie, ale moim zdaniem jest to niezbędne:)
Ty w tym cyklu będziesz miala IUI???
 
Wikula kurczę to chyba po bzykanku też powinno się leżeć przez 40min z nogami do góry. Tylko to trochę długo. Ciekawe, czy to działa.
 
reklama
hej
wikula trzymam &&&&& żeby się udało , mi na inseminacji kazali leżeć tylko 15 minut ,a po normalnym bzykanku też leżałam zawsze jakieś 10-25 minut :tak:
tere fere a jakoś ostatnio mam kiepskie dni , byliśmy z Kubą u laryngologa bo ma katar już 3 miesiące no i czeka go zabieg pod narkozą , i o ile się cieszę że mu to pomoże w oddychaniu i pozbyciu się kataru to trochę mnie ta narkoza martwi :-(
 
Do góry