reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Hej dziewczyny! choć się ostatnio nie udzielam, to podczytuję Was na bieżąco.
AniaSm a co dolega synkowi? zabiegi laryngologiczne nie są zbyt bolesne tylko trochę nieprzyjemne. W czerwcu 2011 miałam prostowaną przegrodę nosową i naprawdę nic mnie po zabiegu nie bolało! tylk trudno się oddycha i je jak się ma 2 m gazików w nosie ;-) trzymam kciuki za synka
wikulaa, kochana aby dla ciebie marzec okazał się szczęśliwy!!!!!! trzymam MOCNO kciuki!!!!!!!! na pewno się uda :-):-):-)
Nadzieja83 a ty kiedy idziesz na IUI?
terefere a co u ciebie?
ja jutro kończę brać tabletki i czekam na @. 21.03 mam wizytę i dowiem się czy torbiel się wchłonęła czy będę mieć laparo. a później, oczywiście, intensywne staranka ;-) teraz, z perspektywy czasu, bardzo żałuję, że stchurzyłam i zdcydowałąm się na tabletki :zawstydzona/y: mam cykl w plecy. a tak po laparo może szybciej bym zaskoczyła... ale trzyba wziąść się w garść i zacząć wiosenne staranka :-D
 
Witaj Liju, mieszkam we Wloszech i w listopadzie mialam laparoskopie, bo wlasnie wynalezli mi cyste endometrialna na jajniku. Tutaj wrecz nie daja zadnych tabletek tylko od razu kieruja na zabieg. Twierdza, ze taki torbiel/cysta sie nie wchlonie sam, obciaza jajnik i na dodatek rosnie. Nie jest to moze mily zabieg, ale chyba warto zrobic, a pozniej szybciutko dzidzie :)
 
Gatto, wiem. ale spanikowałam strasznie! :zawstydzona/y: ale już pozbierałam się i chcę działać!
a jak twoje staranka?

Na razie musze poczekac na pierwsza @ od poronienia :( Potem sie zobaczy, mysle, ze zaczniemy :) Najgorzej, ze wczoraj zobaczylam takie brzydkie brazowawe plamienie.....szlak.....nie wiem co to jest, bo na @ za wczesnie, a macica sie juz po # wyczyscila. Wczoraj popracowalam wiecej, sprzatalam balkony, nosilam ciezkie rzeczy, wiec moze to od tego. Sama juz glupia jestem. Mam tylo nadzieje, ze przekleta cysta nie wrocila, ale w sumie od 2 miesiecy jestem pod taka dokladna kontrola ginekologiczna i mialam juz chyba z 10 lub wiecej usg i nic nie widac, wiec moze to tylko przemeczenie....W kazdym razie dzis nic nie robie i nic nie ma. Na 14 ide do pracy i sie wtedy zobaczy.

W kazdym razie powinnas zrobic laparo, bo wtedy sprawdza ci droznosc przy okazji i potem jak dojdziesz do siebie to szybko dzidzius :) Trzymam kciuki!!!
 
Wikula kurczę to chyba po bzykanku też powinno się leżeć przez 40min z nogami do góry. Tylko to trochę długo. Ciekawe, czy to działa.
ja mam mocne przodozgięcie macicy, więc mi zawsze każą leżeć nawet po bzykanku z poduszką pod pupą:))

hej
wikula trzymam &&&&& żeby się udało , mi na inseminacji kazali leżeć tylko 15 minut ,a po normalnym bzykanku też leżałam zawsze jakieś 10-25 minut :tak:
tere fere a jakoś ostatnio mam kiepskie dni , byliśmy z Kubą u laryngologa bo ma katar już 3 miesiące no i czeka go zabieg pod narkozą , i o ile się cieszę że mu to pomoże w oddychaniu i pozbyciu się kataru to trochę mnie ta narkoza martwi :-(

Na pewno się denerwujesz tą narkozą, ale jestem pewna, że wszystko będize dobrze, małemu będize potem łatwiej:))) spokojnie!

Gatto, wiem. ale spanikowałam strasznie! :zawstydzona/y: ale już pozbierałam się i chcę działać!
a jak twoje staranka?
dobrze, że chociaż teraz jesteś pełna chęci do dizałania! I Ci każą zrobić laparo, to sie w ogóle jej nie bój, naprawde to nie jest nic strasznego!
 
Liju tak tak,leć na laparo i zaczynaj staranka, bo wiosna tuż tuż. Ja jeszcze nie mam miesiączki, więc jeszcze odpoczywam... Nie wiem kiedy będę miała, ale chyba nieprędko. Może w maju...;-)
 
reklama
Niektore robia "swiece", podobno pomaga! Tere fere moze musimy sobie wszystkie kupic kamasutre hehehe :)
Moge zapytac czemu nie masz @ ??
 
Do góry