reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Bo po laparo przez pół roku dostawałam zastrzyki diphereliny. Jeden co miesiąć. Wprowadziły mnie w stan sztucznej menopauzy. A to dlatego, że z krwią miesięczną rozprzestrzenia się endo. Mój organizm ma się zregenerować w tym czasie. Ale przechodziłam katorgi. Uderzenia gorąca, straszna nerwica, pryszcze, a najgorsze to to, że przytyłam. Czuję się jak sumo.

Środek jest tak mocny, że mijają już prawie 3 miesiące od ostatniego zastrzyku, a ja nie mam okresu. Mogę nawet czekać do czerwca. Ale to max. Po 3-4 miesiącach powinno wszytko wrócić do normy. Wtedy do roboty.
 
reklama
O kurcze!! Biedna. Ja ciagle mam stracha, ze znow sie pojawi jakas cysta, jestem uczulona na kazdy dziwny bol czy wydzieline. To jest po prostu okropne wszystko, cala ta cholerna endometrioza!!
Czyli zycze zeby @ jak najszybciej przyszla :)
 
Dziewczyny, chyba mnie boli jajnik. Ale to bardzo, prawy.
A tak w ogóle, to jak boli jajnik? Ja mam takie kilku sekundowe ataki, że aż mnie skręci. Tak co jakieś kilkanaście minut już od godziny.
Czy to może być owulka? Czy sobie wkręcam??
 
Dziewczyny, chyba mnie boli jajnik. Ale to bardzo, prawy.
A tak w ogóle, to jak boli jajnik? Ja mam takie kilku sekundowe ataki, że aż mnie skręci. Tak co jakieś kilkanaście minut już od godziny.
Czy to może być owulka? Czy sobie wkręcam??
może być:)!
mnie jak bolą jajniki (a teraz bolą - dzisiaj mam owulkę) to czuję takie kucie i to dość mocne, tak jakby mnie ktoś szczypał od środka, kurcze trudno to opisać....
 
Hmmmm.... No to do bani, bo dziś poprztykałam się z małżonkiem. I to dawno tak się nie poobrażaliśmy na siebie.
Jeśli to by była owulka, to za około dwa tygodnie miałabym okres...
hmmm...
No ciekawe. Dam wam na pewno znać, kiedy w końcu doczekam się @

Gatto sugerujesz fasolkę?:-)
 
liju z tego co zrozumieliśmy to ma zwężone przewody oddechowe w nosie czy jakoś tak
terefere no to jak się pokłóciłaś z mężem to masz idealny powód do pogodzenia się :tak: , mam nadzieje że te przytulanki będą owocne ;-)
 
reklama
Do góry