reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Hey Hey dziewczyny to znowu ja! Nie było mnie trochę,bo chciałam trochę złapać oddech przed in vitro. Cały czas was podczytuje:) Mam nadzieję,że marzec będzie dla którejś z nas szczęśliwy. U mnie na razie bez zmian trzeci cykl bez żadnych leków i podglądania,ale nawet nie czuję objawów owulki w tym cyklu. Od następnego antyki i zaczynam stymulacje. Trzymajcie za mnie kciuki,bo wyszedł mi słaby wynik AMH-jak na mój wiek i mogą być problemy z ilością oraz jakością komórek jajowych.Ciekawe,czy endo może wpływać na wynik AMH...
SonySony super,że jesteś już po laparoskopii i że nie wykryli Endometriozy, taka wiadomość to jakby kamień z serca spadł, prawda?
Pozdrawiam was wszystkie
 
Gieniek pewnie że kamień z serca spadł, ale dalej nie wiem co jest powodem tych moich niepowodzeń. Byłam w poradni genetycznej i odebrałam wyniki, wyszło że mam predyspozycje do choroby zatorowo-zakrzepowej, miażdżycy. Jak zajdę w ciąże to muszę zaraz brać kwas foliowy 15 mg przez całą ciążę i prawdopodobnie heparynę przez całą ciążę. Mam jeszcze wskazania do wykonania badania kariotyp. W tej poradni co jestem terminy na następny rok!!! Czy wy nie wiecie gdzie można je zrobić nie czekając aż tyle?????????????????????????????
 
Wikulaa dziękuję za kciuki na pewno bardzo mi się przydadzą!!!Co prawda jeszcze długa droga przede mną,ale już się trochę stresuję...
SonySony ja też właśnie jestem po badaniach genetycznych, gdyż są obowiązkowe przed in vitro. Robiłam właśnie to co napisałaś plus kariotyp, te na zatory i układ krzepnięcia mam już wyniki i są ok, bardziej denerwuję się jeśli chodzi o kariotyp genetyczny. Na wyniki czeka się 4 tyg. ja robiłam w Invicta w Warszawie-koszt 350 zł. A czy z immunologią wszystko u Ciebie ok? Robiłaś badania np. test Friberga z mężem albo przeciwciała przeciwtarczycowe? Czasami immunologia przeszkadza w zajściu w ciążę:(
 
Wikulaa to test z krwi na przeciwciała plemnikowe, zazwyczaj lekarze zlecają go u obojga partnerów, podobno ważny jest też test na przeciwciała anty kardiolipinowe ,ale to ma znaczenie przy częstych poronieniach lub wczesnych poronieniach.
 
reklama
Do góry