reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Kardiolipidy robiłam mam ok. Mój robił badanie nasienia i robił test MAR. Dziś oddał nasienie na fragmentację DNA nasienia i posiew. Wyniki za miesiąc. Zobaczymy co wyjdzie.
 
reklama
Dzsiaj a wakwie czy herbacie mówili o endometriozie i ponoć nie ma problemu z zajściem, ale trzeba to leczyć, i że nawet nastolatki mogą na ta chorobę zachorować...
 
Wikulaa to jak wrogość śluzu masz ok to test z krwi na pewno też,bo niektórzy zlecają albo ten sposób badania albo ten.
SonySony mój M też już robił Fragmentację DNA plemników i za pierwszym razem się załamałam,bo okazało się,że materiał jest niediagnostyczny -10 mln okrągłych komórek-leukocytów. Przestraszyłam się,że choruje na leukocytospermię,ale klinika skierowała go do urologa-dostał antybiotyk na prawie 3 tyg i następne podejście było już diagnostyczne;) Nie mniej jednak wynik 14% uszkodzeń a do 15% jest norma,więc jeszcze się łapiemy...
Grzanka90 ja też oglądałam taki wywiad z lekarzem w Pytaniu na Śniadanie i podobno endometrioza to już problem społeczny,więc jakiś lek został dopisany do listy leków refundowanych.
Słuchajcie a ja jako dziecko chorowałam na zespół złego wchłaniania-miałam ścisłą dietę bez mleczną i bezglutenową , potem jakoś mi to przeszło i lekarz kazał rodzicom wprowadzić gluten a teraz czytam,że na celiakie choruje się do końca życia i nieleczona powoduje niepłodność:( Ja od 15 r.ż. jem rzeczy z glutenem i mlekiem...
 
reklama
Wikulaa to wspaniała wiadomość i jak fajnie,że masz aż 3 pęcherzyki!!!:-) Powodzenia kochana, może ten marzec przyniesie jakąś miłą niespodziankę;-)
 
Do góry